Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

LOL :D

 

Mogo?e je to zato, ker sem imel olje bolj pri minimumu, pa je bilo manj?e trenje v motorju. B)

 

 

 

 

 

Poskusi ?e brez olja. Nekaj ?asa bo poraba ?e nekoliko manj?a, potem pa bo padla na nulo. :jupiii::jupiii::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojk zadn tank 8,5. Je blo mal ve? kratkih relacij! ?e zmeri zadovoljen :D

 

Nebo verjel da sem imel isto porabo kod ti prej?ni tank.

 

In to bila je 55l na kestl :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kok se pa u resnic kej benza voz?? Mislm kok porabe na 100 km? <_<

 

Mene pa kr firbc matra kok mi bo poraba sko?ila ?e dam gor 225/17, ker zdej pa mam 205/15! Pol mi zihr voz nav ?ov ?ez 180 tko kot od RedWinda Megan kupe, najprej je letu 205 s 14kami, pol pa sam ?e 180 s 17kami! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kok se pa u resnic kej benza voz?? Mislm kok porabe na 100 km? <_<

 

Mene pa kr firbc matra kok mi bo poraba sko?ila ?e dam gor 225/17, ker zdej pa mam 205/15! Pol mi zihr voz nav ?ov ?ez 180 tko kot od RedWinda Megan kupe, najprej je letu 205 s 14kami, pol pa sam ?e 180 s 17kami! :ne vem: :P

 

9.5l/100km da zaokro?im :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kok se pa u resnic kej benza voz?? Mislm kok porabe na 100 km? <_<

 

Mene pa kr firbc matra kok mi bo poraba sko?ila ?e dam gor 225/17, ker zdej pa mam 205/15! Pol mi zihr voz nav ?ov ?ez 180 tko kot od RedWinda Megan kupe, najprej je letu 205 s 14kami, pol pa sam ?e 180 s 17kami! :ne vem: :P

 

Kaj, pa ne da slovenskim cestnim podjetjem primanjkuje valjarjev pa bo? svoj avto pol posojal, al kaj? :ne vem: :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes grem tankat in poleg mene na nasprotni strani pa tanka model s popolnoma novim Audijem S4, oh in sploh hud za pogledat in POPOLNOMA NOV.

Tip pa tanka za 10,03 ?. ?zmeden?

 

 

Mater za avto ma, za benz pa ne ? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes grem tankat in poleg mene na nasprotni strani pa tanka model s popolnoma novim Audijem S4, oh in sploh hud za pogledat in POPOLNOMA NOV.

Tip pa tanka za 10,03 ?. ?zmeden?

Mater za avto ma, za benz pa ne ? :blink:

 

Pa sej to je glih za ene 50 km tanku.............tolk da ga prpelje nazaj do porsche slovenija :whatever::blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e huj? je da se je benz pocenil, jaz sem ?el pa cliota v?eraj tankat za 10? :P

 

 

zli ven pa na novo tankat!!!! :hohoho:

 

ce mas 100 jaz za pameten dnar odkupim!!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je skor isti manijak ko jst :P:D

tankam vsak dan za 10? namesto da bi vsaki teden tankal za 50?

sam je pa tuki ena dobra stvar :bravo: un ko dela na bencinski me ma povhn ku...

pa je reku da mi bo polnega natanku za rojstni dan :P

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je skor isti manijak ko jst :P:D

tankam vsak dan za 10? namesto da bi vsaki teden tankal za 50?

sam je pa tuki ena dobra stvar :bravo: un ko dela na bencinski me ma povhn ku...

pa je reku da mi bo polnega natanku za rojstni dan :P

 

To ste invalidi dobesedno.

 

Un k je audija tanku je prej mel 350Z-reve?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je skor isti manijak ko jst :P:D

tankam vsak dan za 10? namesto da bi vsaki teden tankal za 50?

sam je pa tuki ena dobra stvar :bravo: un ko dela na bencinski me ma povhn ku...

pa je reku da mi bo polnega natanku za rojstni dan :P

 

Jz k sm mev golfa, sm vedno tanku po jur?ka, ampak pol je biv trik u tem ne da je bla totalna su?a al pa da sm mev kako teto ugledano na benzi, pa? pa je biv trik u tem, da ?e je biv povhn kestl sm se kr đabe vozu, drga? pa po pameti ?e sm ga vedno sprot filovav! :danzoman::D

 

Ti ?iko, pa se n? ne hval da bo? komu doniru 2 Ojra, raj? enkat ?e un pir po?asti s kerim skoz grozi?! :ne vem: :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ste invalidi dobesedno.

 

Un k je audija tanku je prej mel 350Z-reve?.

 

DANDO ? :D :D

 

p/s:

 

VSI VI, ki mate RX-8 gajbe... dajte mal spisat, kolk vam pijejo tele zverince,

ker me namre? znanec prepri?uje v neke hudo visoke cifre

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sn ?e ve?krat napisal,meni osebno pije med 11,5 in 12,5 litri,pa ne da bi ga ?paral. ;) Seveda ?e grem na avtocesto in ga tam teram do daske dalj ?asa,pije tudi 15 in ve?,ampak to so extremi. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene kr pr srcu stisne, ko vidim te cifre o porabi - na mojo kilometrino 40.000 prevo?enih bi me vsako leto samo gorivo pri?lo vsaj 2.500? dra?je kot do zdaj.

 

Mah kurc se bom ?e kar s traktorjem vozu, pa probu pr?parat, si hi?o bli?je LJ kupit pol bo pa tud dnar za kaj bolj "?ejnega" ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa je zadnji tank(skoraj samo po mestu) "popila" :pepsi: okroglih 8 l/100km.Res je,da verjetno nimam glih lahke noge.Ma sej je vseeno,liter gor al dol-va?no je,da vleeeee?e... :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mate: tvoja poraba pri taki hitrosti normalne vo?nje je povsem realna - pri tak?nih obratih motor v normalnem teku najmanj pije - js posebno opa?am da je tako nekje do 130 na uro kar je pa ve? se pa ?e kar pozna!!!

 

no kakorkoli ?e - meni avto pije najve? 7,5l (?e imam precej kakih kratkih relacij in kar nekaj vo?nje po zelo razgibanem terenu), zadnji tank pa je bila poraba 7,0l...

 

fantje (in seveda tudi dekleta) priporo?am vam preizkus tabletk - razlika je opazna!!!

 

Redevil: kateri avto sploh ti vozi???? sode? po porabi mora biti prava mrcina!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot je ?e padero reku... preizkusite tabletke jst jih ?e uporablam

4 mesce in razlika je ve? kot o?itna

seveda ?e jih bo kdo rabu jih imam jst :P jap za?el sem jih prodajat in folk je ?ist nor na to

tabletke se imenujejo TIPP in se uporabljajo za bencinske in dizelske motorje ?e bi se kdo odlo?u mi lahka pove

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?ne tabletke? ?zmeden?

 

 

Men ?aronalnik ka?e porabo 6,4l

 

me pa ?e neki ful zanima glede teh ra?unalnikov...ne vem kje tlele sm prebrala, da naj pr dizlih to neb blo to?no in da je bol? da pusti? 200km za rezervo, ker naj bi mal lagal :ne vem:

nazadnje k sm ?la tankat mi je kazal, da mam ?e za 170km, notr je ?lo pa 51l,..pol zadeva je kolkr tolk to?na al kako? :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.