Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Sirius, ima? prav, zgleda da je tle zdej v akciji kombinacija Metabonda in Megalena + malo bolj vo?nje z glavo in (npr. vo?nja pri 100 kmh v 5. namesto v 2. brzini) :bravo:

 

Aja pa med zadnjim testom sem pozabu povedat, da je mazdo kakih 50 km (v okolci Bleda) vozil kolega, ki mazde ni vozil ?e cca. 2 leti in si jo je po?teno privo??il, kar pomen da je bil nakonc ful navdu?en nad tem kako vle?e, iz tega sklepam da jo ni ?altal na 3.000 rpm! :D

 

Sirius, kaj pa ?e zdej dodam ?e Aceton, pa ?e me ?e par ljudi posnemo, pol se Petrolu & Co. precej hitro obeta bankrot! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sirius, kaj pa ?e zdej dodam ?e Aceton, pa ?e me ?e par ljudi posnemo, pol se Petrolu & Co. precej hitro obeta bankrot! :danzoman::hohoho:

 

Za megalene je sigurno da deluje in zelo verjetno, da na podobnem principu, kot sem za aceton navedel ( da mogo?e deluje). Samo, da gre pri Megal. za ?e precej ve?plasno delovanje.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne govora je o ACETONU - zaenkat, pol kak?ne zadeve pa kdo uporablja v privat LIFEu, pa se ne govori kej dost na forumu! ?e bo Metadon mazdi pomagu, do drasti?nega zmanj?anja potro?nje benza, sem takoj za sceno! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem ljudi ki ?parajo na benzu ko pa gredo konc tedna ven pa pogonijo najmanj za 2-3 tanke ke?a. <_<<_< Takrat pa ni problem ?????

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem ljudi ki ?parajo na benzu ko pa gredo konc tedna ven pa pogonijo najmanj za 2-3 tanke ke?a. <_<<_< Takrat pa ni problem ?????

 

Razlika je v tem, da gre ke? v ?elodec, ali za kake druge dobrine, ne pa v dim.... :jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

(harley) DAVIDson, a si ?e probal kako zadevo za zmanj?at porabo?

 

Jaz ti kar priporo?am probat Megalene, pa ?e ti kej korist, v redu, ?e pa ne, pa tut nis ve? kot 3Site x 10na tretjo potenco spu?il! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Sirius cukanja pa res ?e dovg ni ve?, to je biv sam na za?etku, ko sem tut Megalen (krepko) predoziral, pol pa se je zadeva u?timala, no pa isto?asno sem nalival ?e super kvazi 100, ki se na mojmu avtu o?itno spet ni niti mav izkazu! :blink:

 

Nasplo?no imam mal problem, kako namert 20ml - ki pripada 40litrov benca! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No z mestno vo?njo bi reko,da ti kuri tolko ja.... :( Pa tudi po avtocesti je nekak taka poraba,samo jaz mam ve?ji del primestno vo?njo,zato mi pije med 11 in 12 litri! :bravo: Pa ne ?param,da ne bi mislo.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne.Jaz mam do slu?be nekje 25-30 km,od tega je 3/4 poti pa? primestna vo?nja(90-120,v?asih ve?,v?asih manj :D ),ostalo pa mestno cijazenje in mam pa? tako porabo.Je pa res,da na primestni vo?nji ne ?param,ko je treba gas dat,ga z veseljem dam,ker u?ivam pri prehitevanju po?asne?ev na cesti! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kako kej poraba u telem kvazi-zimskem obdobju?

 

Pr men je kar konkretna, zadnja dva tanka 10,2 in 10.3, je pa res da sem, ?e posebi pri zadnjem vozil vsaj 100 km nad 200 kmh, tko da jo kar razumem mazdurino zakva ga je to na zob dala! :D

 

Zdele aktualni tank mi pa spet ka?e nekej pod 9 litrov, pa ?e zdele ko bodo nove sve?ke in kabli, pa najbr? tut ne bo glih slab?i izkoristek oz. izgorevanje! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah tak je da moja mazdica lih ne skopari z benzinom tak da ga ze kar redno pije 10+

se je pa zaj poraba dvignla za kak liter ampak malo tud zaradi tezke noge!! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak mate lahko te?je noge od poletnega ?asa? :hohoho:

 

 

hm RWD pol pa se mastna cesta zraven pa mas pravo kombinacijo za zabavo!!! :bravo:

 

ceprav vem da ga ni kaj prevec za srat sam ko je! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klemn, ampak neki pa je tut za u?ivancijo vredno riskirat, ker morm re?t da ma? pravo bondovsko vozilo! :ljubezen:

 

 

jah to mas cist prov!!!!

jah res je bondovsko vozilo s tega stalisca kok ma bojnih ran pa kok rado kaj stran leti!!! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak mate lahko te?je noge od poletnega ?asa? :hohoho:

 

La?jo! :bravo: Poleti poraba nad 8l /100km zdaj pa ?e trikrat zapovrstjo pod, no enkrat je bilo pa ?e 9, ampak tisto so bile izredne razmere. :P Trenutno bo spet pomoje pod 8 litrov, ?eprav sem se v?eraj pregre?il ene tri kilometre in votil ne-var?no. :whatever: Potem mi je pa mulc pred mano ?e izjavil, da nisem imel za burek to pa ni dojel, da sem ga v ovinkih pravzaprav ulovil, na ravnini sem pa potem spet pre?altal v var?evalni na?in, ?eprav njegov Swift GTi ni ?el kaj dosti od mene in bi mu najverjetneje sledil brez te?av. :ne vem: ?zmeden?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.