Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

no eko da se ne bote sam eni hvalkl kako vam mav vozovi pijejo pa naj jaz povem da mi je pri zadnjrem kestlu pila 8.92l benza pa 0.45l olja!!!!

 

kar dobr sm ces prlezu!!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj zadnj tank je bil 5,95 l/100km :bravo:

 

Zdaj ko so pa letne gor bom pa sre?en, ?e bo ?la poraba pod 6,5 l/100km - GY F1 imajo na ?alost prve? kotalnega upora in to se kar pozna pri porabi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj do doma v ajdov??ino in nazaj, ?ez Rovte in ?iri(fajn ovinki in dober asfalt-dober grip z zimaki :danzoman: ), povpre?na po regionalki 74 km/h, po AC pa muchos ?ez omejitev, poraba 9 litrov. Men je ok :bravo: , kaj pa vi pravte ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa kadar voz ne gori, se je kr morala z njim vozt! :hohoho:

 

Ker zdej sm ?e 6. tank pokuru in spet je poraba ?e manj?a kot prej, sicer za nianso, ampak vseen, je pa res da je vmes voz vsaj 2 uro post-po?arno na mestu laufu, da vidmo kaj bi se loh u?galo! :blink:

 

1. 11.1

2. 9,65

3. 9,2

4. 8,98

5. 8,82

 

in zadnji 8,79! :danzoman:

 

Iz tega sledi, da ?e ga voz manj, pa loh lastnik k?nga :mi pijemoo: ve?! :D

 

Sicer sm u?eri nameru samo ?e 8,68, ampak useen pa ni morala ko od zdej naprej bo mn litrov kokr bo evrov ?lo iz to?la na kasi! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se ?e jaz pobaham kaj se je zgodilo meni. Poraba pri zadnjem tanku: 7,01l/100km!!! :P:bravo: Mislim da se s tak?no porabo ne mora pohvaliti prav vsak na tehleh Z5 mlin?kih. Res sem se pa peljal 220 km relacije Krtina-Dravograd-Krtina ampak sem vseeno od tega potem vozil ?e 300 km v slu?bo, Lj itd. V glavnem, ?e res pazi? je C-ka celo zelo var?en avto. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se ?e jaz pobaham kaj se je zgodilo meni. Poraba pri zadnjem tanku: 7,01l/100km!!! :P:bravo: Mislim da se s tak?no porabo ne mora pohvaliti prav vsak na tehleh Z5 mlin?kih. Res sem se pa peljal 220 km relacije Krtina-Dravograd-Krtina ampak sem vseeno od tega potem vozil ?e 300 km v slu?bo, Lj itd. V glavnem, ?e res pazi? je C-ka celo zelo var?en avto. :bravo:

 

Simon ti ma? ?paru?ka, TI bo? pelu u ?enevo, bomo tolk porabl ku pa labi z dizlco. :D

 

ja enako :D

 

samo 8.6 tudi ni slabo ;)

 

kaj vi se ne vozite nad 3000rpm(bencinari) ? :)

 

Vsak dan in to ve?krat, dane sem ?tel je ?lo 9X do 6500. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poraba pri moji f-ki je trenutno 7,2l in to nekje povsem povpre?ne vo?nje (ni? kej ?parovite)!!!

je pa res da ?e nekje pol leta uporabljam tablete - resni?no delujejo (men se pozna nekje pol litra do sedem deci)!!!

 

ko bo pa ?e bolj toplo pa pod 7!!!

 

 

treba je ?immanj pokurit in jebat ameri?ane

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj ne morem verjeti, ampak dosegel sem nov minimum pri porabi...

 

zadnji tank:

 

6.71 l

 

Ve?inoma avtocestna vo?nja med 100 in 110 km/h, enkrat vmes pa cca. 45min 150km/h.

 

Meni ni logi?no... <_<

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj ne morem verjeti, ampak dosegel sem nov minimum pri porabi...

 

zadnji tank:

 

6.71 l

 

Ve?inoma avtocestna vo?nja med 100 in 110 km/h, enkrat vmes pa cca. 45min 150km/h.

 

Meni ni logi?no... <_<

 

Pejt na servis pa naj ti avto pregledaj, ker to ni normalno - ziher je kaj narobe ;):lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejt na servis pa naj ti avto pregledaj, ker to ni normalno - ziher je kaj narobe ;):lol:

 

LOL :D

 

Mogo?e je to zato, ker sem imel olje bolj pri minimumu, pa je bilo manj?e trenje v motorju. B)

 

To je res nekam nizka poraba za mojo vo?njo. Zgleda da je tudi primerno vreme (pred kur?evim snegom)

vplivalo na to...

 

Me prav zanima kaj bi rekli na servisu, ?e bi jim kdo pri?el te?it, da jim avto premalo kuri.. :hohoho:

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.