Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Pri meni poraba ?e vedno ista,skozi sem med 11,5 in 12 litri! :bravo: Vo?nja je sicer malo po?asnej?a ta ?as,ampak se na porabi to ne pozna.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, svifti? mora kar krepko bolj sunt kokr (tvoja) mazdurina, al pa mor? bit ti totaln divjak (beri obvlada?)! :bravo:

 

Ja saj to mi ni bilo jasno. Ker da ta avto gre, sam zelo dobro vem, sem ga tudi sam hotel imeti dokler nisem dal ni? na varnost pa bi ga tudi kupil, ?e me ne bi imeli doma preve? radi in bi rekli, ne to ni zate, ker se bo? razsul. In prav so imeli, hvale?en sem jim (no po eni strani, malo mi je pa vseeno ?al :hudicek: ) No v glavnem situacija je bila tak?na, da je v kri?i??u po regionalki padel mimo in ker sem ga poznal sem ?el za njim pa itak sva?la v isto smer. Ker sem vedel, da so Swifti na ovinkih bolj tako-tako sploh ker je vozil neizku?en 19 letnik sem ga tam brez te?av ujel. :bravo: Potem ko sva pa na ravnini tisti edini avto takrat na cesti prehitevala se me pa sploh ni odkri?al. Ajde malo sem vohal za njim olje ampak to ne more biti to. Tudi ?e ima samo ?e 90 konjev je 200 kg la?ji. V bistvu mi je ?al, da sem po prehitevanju vrgel iz tretje v peto, da nisem ?el za njim, ker on je prav zanala?? pospe?il, jaz sem imel pa dosti brezveznega porabljanja bencina. Dobro, da ga poznam, se morava enkrat zmeniti, da malo testiram ta njegov pocket-truga-rocket. :blink::P

OK dost off topica iz moje strani. sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa ve? da je GTI, mal plastike pa gti nalepka ?e ne dajo GTI-ja <_<

 

Jaz sem tudi mel na svojem unotu nalepko turbo pa vseeno ni nikamr ?ou.

 

Ker ?e je tisti svifti? res bil GTI pol nebi ti mel nikak?nih ?ans ne v ovinku ne po ravnini.............zgleda da si naletel na ubita?no kombinacijo: softi? v svifti?u! :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: pribli?no tako ja. Itak, da je GTi, ?e poznam ?oferja, ampak glede lege sem pa skoraj prepri?an, da se Swift ne dr?i kaj dosti bolje od mojega avta. ;) Zastonj se mu ne re?e truga na ?tirih kolesih. :hohoho:

 

To je res da je lega slab?a samo pa vle?e k zme?an seveda za te konje.Na kk?enmu dregu bi te snel za ?alo, ?ez ovinke je pa tko gdo bolj svoj avto pozna in kdo ma ve? jajc :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo zdele prvi izmerjen tank z mxko! 11.1, kar pomen 33.8 l, za 307 kmjev! <_<

 

Loh bi blo mn, loh pa tut ve?! :P

 

Res pa je da zdele jo ?e raznorazni kolegi vozjo (kvazi testne vo?nje), ki ne ?parajo z desno nogo! :ne vem:

 

Bomo vidl kako naprej! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zdele prvi izmerjen tank z mxko! 11.1, kar pomen 33.8 l, za 307 kmjev! <_<

 

?zmeden? Pa ti bo? po?asi mene dobo po porabi! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zdele prvi izmerjen tank z mxko! 11.1, kar pomen 33.8 l, za 307 kmjev! <_<

 

Loh bi blo mn, loh pa tut ve?! :P

 

Res pa je da zdele jo ?e raznorazni kolegi vozjo (kvazi testne vo?nje), ki ne ?parajo z desno nogo! :ne vem:

 

Bomo vidl kako naprej! :bravo:

 

 

kaj si mislu da ti bo lubika pila zgolj 8l na 100km?? :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zdele prvi izmerjen tank z mxko! 11.1, kar pomen 33.8 l, za 307 kmjev! <_<

 

Loh bi blo mn, loh pa tut ve?! :P

 

Res pa je da zdele jo ?e raznorazni kolegi vozjo (kvazi testne vo?nje), ki ne ?parajo z desno nogo! :ne vem:

 

Bomo vidl kako naprej! :bravo:

 

Sej to sploh ni tako velika poraba

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klemn, kok je pa teb zdele kej stari F potro?u? :ne vem:

 

K na konc sm opazu da je fuuul bol? odkar so nove sve?ke, tko da je poraba padla cca. 1 litr pr isti vo?nji, sve?ke pa so ble total adio, ?e so mogo?e ?e kabli mal ?voh, bi loh to ?e kej izbol?al! <_<

 

Mislm da bi se ti loh vozu s cca. 8,5 mogo?e tut manj, ampak ne z "idiotsko" vo?njo! :bravo:

 

P.S. Itak se za visoko porabo sploh ne sekiram, k ma itak mejhn tank in se pocen vozm! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ekola zj sm mev porabe 8,9l pa ga sploh nism sparu je veckat blokada pela koker pa da bi se penzijonersko vozu!!!

 

jah sam tale z majhnim kestlom je sla men zmeri na jetra k si pol skoz na benzi pa te vsi gledajo kaj a ti tok pije al kako saj pri meni je blo ko ko sva mela dirkalne vaje (sva tekmovalna vozila gonila po cesti) :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45 litrov pa ni mejhen, jaz imam 40 litrski rezervoar

 

Z malim se hvali ja.... :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poki - mev sm u planu tm nekje letnik 2000, tko da to je fejsliftana od une ki ima tiste vesoljske ?pegle! <_<

 

Men se je ?lo za porabo okol 6 litrov ker se res velik vozm, no sej zdej pa slej ko prej si bom ?e en vzporedn stroj kupu, ki pa bo bolj specializiran za zimo in bo kak?na mala gajbica alla tvingo (zdj sm se tok navdu?u nad njim - ko me redvind vsak dan voz do lj in nazaj) :ne vem: :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.