Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Tista s kamjonom je bla mo?na! :P

 

Denis sm opazu d si spustu stara jajca od opla! :rispekt:

 

Ma bratranc ma kadeta GSI-ja in nimam n? ?ez za povedat, celo upra?u sm ga ?e mi ga kdaj posod. :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ena zanjimivost mi je padla v o?i.Na Partisu sem potegnil en katalog avtov iz leta 95 in v njemu je veliko avtov, ki so se takrat prodajali.Pogledam pod Mazda in najdem opise modelov 323C,323F.MX-3,MX-5 in Xedosa6.Porabe pa so slede?e

-323C-1.5 88KM 7,2l na 100km,

-323F-1.5 88KM 8,1l,

-MX3 1.6 107KM 7.9l,

-MX5 1.9 131KM 8,7l

-Xedos6-2.0 V6 140KM 8.0l ?zmeden?

 

To pomeni, da ima 323F najve?jo porabo, ?e gledamo na konje in zmogljivost.Xedoska pa najman?o!!!Sej, ?e pogledate ima Xedos 6 z motorjem 2.0 V6 manj?o porabo koker 323 F 1.5 motor.WTF

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na podlagi spodaj kopiranega ?lanka, sem sli?ala, da bodo avtomob.ind. morale za?ele izdelovati avtomobile, katere poraba mora biti in sicer: za Dizle 4,5l in za bencinarje pa 5,l na 100 km.

kak?ni avti naj bi to bili?

 

"Evropska komisija je predstavila dolgo pri?akovano strategijo o izpustih toplogrednih plinov v cestnem prometu, s katero ?eli izpuste ogljikovega dioksida (CO2) iz novih avtomobilov do leta 2012 omejiti na 120 gramov na kilometer. Proizvajalci avtomobilov bodo morali izpuste zmanj?ati na 130 g/km, preostalih 10 g/km pa naj bi prispevala ve?ja u?inkovitost klimatskih naprav, ve?ja uporaba biogoriv ter drugi ukrepi."

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe 7 litrov, jz se spomnem ko mi pri FGT stroju noben ni vrjev da mi pr me?ani vo?nji in normalni nogi pije dobre 8! Tko da mazde ga sicer znajo kar po?ten na zob dat! <_<

 

J-luv, kok pa je pol poraba, ?e ni nevemkok velik, ker najla?i je ?e se opredeli? nominalno - v ?tevilki! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je ?e kaj drugega v katalogu ali samo poraba :D

 

Ne je ?e dosti stvari kod te?a,mo?,pospe?ek od 0-100Km/h,najve?ja hitrost,prostornina prtla?nika,pogon...

Ubistvu specifikacije.

 

lahko pove? kak to?no se re?e katalogu? da ?e jaz poi??em na partisu

 

Imenuje se Slovenski katalog vozil 1995-96.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mav prele sm ?ov tankat mojga voza, pa je biv tale kestl ?e mav bl znosna poraba in sicer 9,65! :D

 

?e mav pa pridem na ?elenih 5 in pov! :ljubezen::hohoho:

 

Nasledn tank je pa sicer u planu pelat pod 9 litri in to bi bla res morala, verjetn pa bo pol treba izpustit posami?ne divja?ko idiotske vlo?ke v vo?nji! :whatever::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj mate od mx3,323f,323C

 

Hvala! :rispekt: Pi?e, da imam 11,9 sekund do sto, 175 km/h kon?no, in 5 vrat! :hohoho: Pa gume imam 175/70 R13, 88 konjev, porabo pa le 7,2 l/100 km.

Res je "morala", da imam bolj?i pospe?ek, vi?jo kon?no, manj vrat, 2 konja ve?, eno colo ve?je gume (serijske felge), pa vi?jo porabo! :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.