Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Nekoč, ko bomo vsi prisiljeni voziti električarje (kitajske), boš enostavno počakal, da bo trajekt že na pol napolnjen. In takrat bo imel že toliko greza, da boš po rampi zapeljal not naravnost.  (če bo poln, se bo po rampi vozilo navzdol)
    • Jaka, da nisi kaj pomešal?   Naša M3 2018:    
    • Hvala @Bini!!  Ja takole imam, ampak prej sem imel zaprto in se zadaj ni videlo trobe itd. Mogoče se je odprlo, ko sem peljal? Ne vem. Sem pa 100% da je bilo zaprto, ker vem da sem tlačil notri roke ko sem pucal avto. Če je to okej, potem naj bo tako. No, na zadnji sliki pa nimam teh pokrovčkov na levi in desni strani. To še rabim, pa bo okej očitno. Pa tisto zadevco moram tudi naročiti za srne odganjat. 😀
    • Jaz gledam na to v kontekstu tistih časov in svoje mladosti. Ne pogrešam takratne oblasti in tudi ne ritualov njenega čaščenja, pogrešam pa svojo mladost.    Alex, si kdaj nosil pionirsko kapico in rutko?   »Janša je že v rani mladosti kazal voditeljske sposobnosti. Že pri INSAJDER.COM Ob zaprisegi Janeza Janše kot predsednika slovenske vlade so v Mladini spomnili, da je bil bodoči predsednik vlade »že v mladosti pravi...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.