Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Čas za kofe.... 🤗😉
    • Pravijo, da redni seks podaljšuje življenje.   Moram malo pavze naredit, ne da se mi živet 300 let...
    • Kako moškega osrečiti na 70 načinov?   Prvi je hladno pivo, ostalo pa položaj 69...
    • Majhna "prigoda",ki se mi dopade😄.   Kdor prebira to temo ve,da sem "počen na Metabo"😊...in sem objavil v temi "nega vozila",da sem kupil njihov baterijski puhalnik. Mimogrede-fajn dela👍...in ker Metabo praznuje 100-letnico ima akcijo "zastonj baterija ob nakupu orodja" Promocija 100 let | Metabo električnaročna orodja WWW.METABO.COM   In seveda registriram puhalnik za 3-Letno garancijo itd...in seveda vpišem promocijsko kodo...in pošljejo baterijo...iz Nemčije🧐😮   In k najdem pri BaumarktEU.de lepo ceno za to baterijo,naročim še eno,da bom imel "parček" za npr. kosilnico itd...in seveda pride.   Ko pa kupim v prejšnjem prispevku omenjen bat. vrtalnik...seveda pri online prodajalcu (isto BaumarktEU),pa ob registraciji,ker mi ne ponudi prodajalca (ima več central-tudi AT,MG,itd) izberem ponujeno "prodajalec ni naveden" in prilepim račun v PDFu...in mi spet ponudi za promocijsko akcijo😮....in vpišem,čeprav za nas iz SLO kao velja le za stroje kupljene v SLO....in danes pride še tretja baterija iz Nurtingena😮😮😮😃👍   OK-nič nimam proti...pač od viška ne boli glava😄...sicer je pa meni ta "pogoj" itak "mimo",ker če smo EU,naj bo tudi ostalo tako,ker "potuho dajati" trgovcem se mi ne zdi prav,ker imam izkušnje,da če se SLO-trgovec potrudi,je lahko konkurenčen tudi EU-online prodajalcem (npr. Vsegrad,Povše,Shoppster...). In če sem kupil original,se mi zdi napačno izključevati zgolj za to,ker živim v SLO.   ker tisti vrtalnik je bil "zunaj" cenejši tudi če bi kupil še baterijo+2xPTT...in sem seveda kupil zunaj.   Podobno je pri registracijah daljših garancij...ker imam izkušnje,da je npr. Metabu,Bosch-u vseeno,samo,da je serijska "taprava"...Makita pa ni šanse,da podaljšaš,če ni kupljena pri nas🤨👎   V priponki-slike in primerjava z starejšim tipom (na sliki z 5,2Ah...a gabariti so enaki kot pri stari 4Ah). Nova 4Ah ima kompaktneje pakirane celice in za odtenek drugačno ohišje,z čemer jim je kljub zračnemu hajenju uspelo zmanjšati velikost baterije.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.