Skoči na vsebino

KAM LETOS NA MORJE? :)


tomblaster

Priporočeno sporočilo

A tako... pol bom pa jaz tebe ob priliki za kak nasvet pobaral. sramezljiv

 

Ste ?e cel otok obdelali, al se bolj na enem koncu dr?ite?

 

Korzika ma 2 obraza - zahodni in vzhodni, vzhodni sam pesek in nudl pla?e, zahod pa skala in barve - od Porto Vechio naprej dol do Bonifacio nastane zanimiva, pa potem nazaj po zahodni do cap corse.

 

Do Porto Vechio je pa samo za izle?avat - evkaliptusi pa mivka :)

 

V sredini pa hribi.

 

?e ?elite izkusiti divje pujse (ne pra?i?e - pujse) se morate zapeljati ?ez Col de Bevella, malo ovinkasto v hribe, anpak se spla?a + adrenalinski parki ter pozabljene vasice :bravo:

 

Na cesto se vsuje 100 vedno la?nih prascev :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 121
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Korzika ma 2 obraza - zahodni in vzhodni, vzhodni sam pesek in nudl pla?e, zahod pa skala in barve - od Porto Vechio naprej dol do Bonifacio nastane zanimiva, pa potem nazaj po zahodni do cap corse.

 

Do Porto Vechio je pa samo za izle?avat - evkaliptusi pa mivka :)

 

V sredini pa hribi.

 

?e ?elite izkusiti divje pujse (ne pra?i?e - pujse) se morate zapeljati ?ez Col de Bevella, malo ovinkasto v hribe, anpak se spla?a + adrenalinski parki ter pozabljene vasice :bravo:

 

Na cesto se vsuje 100 vedno la?nih prascev :)

 

Ti,Jures,ki si bil dol,bi bilo lepo,da mi malo razlo?i? bolj natan?no,kaj na Korziki se spla?a pogledat in je vredno ogleda. :bravo:

 

Sardinija je zakon - za explorat ne za v kampu sedet :harhar:

 

Vse je lepo.In eno in drugo.Imamo pa "postojanko" druga?e pri Tavolari.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti,Jures,ki si bil dol,bi bilo lepo,da mi malo razlo?i? bolj natan?no,kaj na Korziki se spla?a pogledat in je vredno ogleda. :bravo:

 

Meni je bilo zlo v?e? mesto Bonifacio in pa eden izmed adrenalinskih parkov, ki pa ?al ni glih za vsakega:

http://photo-blogging.blogspot.com/2007/03...adrenaline.html

 

Vse je lepo.In eno in drugo.Imamo pa "postojanko" druga?e pri Tavolari.

 

Tud jaz sem se tam v enem kampu ustavil - celo eno kul fotko sem na blogu objavil s Tavolaro v ozadju.

http://www.travel-pb.com/2010/10/top-5-thi...n-sardinia.html

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti,Jures,ki si bil dol,bi bilo lepo,da mi malo razlo?i? bolj natan?no,kaj na Korziki se spla?a pogledat in je vredno ogleda. :bravo:

Vse je lepo.In eno in drugo.Imamo pa "postojanko" druga?e pri Tavolari.

 

Tole je ze za kavico....(?asa mislm) ti si mona a ne? :harhar:

Bom kmalu v Kopru

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Korzika ma 2 obraza - zahodni in vzhodni, vzhodni sam pesek in nudl pla?e, zahod pa skala in barve - od Porto Vechio naprej dol do Bonifacio nastane zanimiva, pa potem nazaj po zahodni do cap corse.

 

Do Porto Vechio je pa samo za izle?avat - evkaliptusi pa mivka :)

 

V sredini pa hribi.

 

?e ?elite izkusiti divje pujse (ne pra?i?e - pujse) se morate zapeljati ?ez Col de Bevella, malo ovinkasto v hribe, anpak se spla?a + adrenalinski parki ter pozabljene vasice :bravo:

 

Na cesto se vsuje 100 vedno la?nih prascev :)

 

 

Korzika je zakon. Bil tam dva krat po 12 dni. Prvi? obdelal severni del ter zahodni del do Propriana, drugi?(lani) na hiro vzhod ter podrobno jug(Jz+J+JV). Potoval s ?otorom, zamenjal 4 kampe, ki so slu?ili kot izhodi??na baza. Je pa tko, kot je ?e Jures napisal: vzhod mivka, ravnina-nezanimivo, medtem ko zahod ter jug zelo zanimivo ter razgibano. Ne sme se pa pozabiti na notranjost, ker je res vredno it vse pogledat: Corte, dolina Restonice , Solara, L´ospedale... Adrenaliski parki so res zakon.

Je veliko lepih pla?, vedar je v sezoni tam veliko ljudi. Dobi? pa majhne pla?ice, ki so res lepe in si na njih popolnoma sam-samo potrebno jih je dobiti. Mi je malo ?al, ker si nisem zapisal GPS kordinat.

 

Aja, pa v primerjavi z Hrva?ko je res poceni-ampak to velja za kampiranje ter kuhanje v kampu, ker v restavracijah je pa res drago. Lani naju je pri?lo z vsemi stro?ki(bencin, cestnine, trajekt, kampi, hrana...) 900?. Kar se mi zdi za dve osebi za 12 dni res zelo zelo ugodno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Korzika je zakon. Bil tam dva krat po 12 dni. Prvi? obdelal severni del ter zahodni del do Propriana, drugi?(lani) na hiro vzhod ter podrobno jug(Jz+J+JV). Potoval s ?otorom, zamenjal 4 kampe, ki so slu?ili kot izhodi??na baza. Je pa tko, kot je ?e Jures napisal: vzhod mivka, ravnina-nezanimivo, medtem ko zahod ter jug zelo zanimivo ter razgibano. Ne sme se pa pozabiti na notranjost, ker je res vredno it vse pogledat: Corte, dolina Restonice , Solara, L´ospedale... Adrenaliski parki so res zakon.

Je veliko lepih pla?, vedar je v sezoni tam veliko ljudi. Dobi? pa majhne pla?ice, ki so res lepe in si na njih popolnoma sam-samo potrebno jih je dobiti. Mi je malo ?al, ker si nisem zapisal GPS kordinat.

 

Aja, pa v primerjavi z Hrva?ko je res poceni-ampak to velja za kampiranje ter kuhanje v kampu, ker v restavracijah je pa res drago. Lani naju je pri?lo z vsemi stro?ki(bencin, cestnine, trajekt, kampi, hrana...) 900?. Kar se mi zdi za dve osebi za 12 dni res zelo zelo ugodno.

 

Lani RAB.

Naju je vse skupaj Trajekt, futr, (sabo sva peljala 6pack 1,5 lira pepsi), ostalo vse sproti dol nabavljala, kuhala sama ve?erjo 7X, 9X sva pa ?la ven jest, kamp,avto, ?otor,2 osebi,hladilnik(tisti ki hodijo v kampe ?e vedo kako to zgleda), za 16 dni dala malo manj kot 700?.

Ok nisva kolovratila po otoku, ker dopust je da se spo?ije?. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani RAB.

Naju je vse skupaj Trajekt, futr, (sabo sva peljala 6pack 1,5 lira pepsi), ostalo vse sproti dol nabavljala, kuhala sama ve?erjo 7X, 9X sva pa ?la ven jest, kamp,avto, ?otor,2 osebi,hladilnik(tisti ki hodijo v kampe ?e vedo kako to zgleda), za 16 dni dala malo manj kot 700?.

Ok nisva kolovratila po otoku, ker dopust je da se spo?ije?. :blush:

 

 

Cenovno je tam tam-mene je samo nafta+cestnine +trajekt pri?lo cca 330? (naredil tam cca 2300km...).

Ho?em povedat, da je dobra alternativa Hrva?ki-sem jo bil ?e zelo sit. Ker drugam za tako ceno ne more? it ?otorit-kar pa se mene dopade. V postelji in hi?i le?im/?ivim preostalih 350dni v letu. Zakaj bi ?e na dopustu? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js v hotel na dopust ne grem za nben dnar, ?otor in dormeo = zakon !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js v hotel na dopust ne grem za nben dnar, ?otor in dormeo = zakon !

 

Yep - z otroci pa apartma ali kontejner, ?eprav tud kampiramo zdej ko smo iz plenic in ta hudga ven :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali je kdo dal Provanso ?e skozi? Tole greva letos mi2 sama z MX5, ?e so kaki predlog prosim na plano.

post-2637-1299747358_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeste

jaz bi edin sel cist dol po morju vse in potem gor...

je ful lepa cesta in ovinki glih tam..uzivancija 100 na uro (dejansko res 100 na uro :D )

 

No glavne fore nisem povedal - v nedeljo zve?er morava ujeti koncert Bon Jovi v Udinah nazajgrede, zato je avtocesta namenjena za nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzam vec dni, skoda it po avtocestah...

pa obvezno v montpellier, ful lepo mesto

 

ja ja, greva v sredo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzam vec dni, skoda it po avtocestah...

pa obvezno v montpellier, ful lepo mesto

 

Res je, ni? po avtocestah.

Montpellier je vreden obiska in definitivno tudi Menton.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, ni? po avtocestah.

Montpellier je vreden obiska in definitivno tudi Menton.

 

No sej avtocest ni - kar mislim avtoceste je po kon?ani turi da sa pi?i dam - najprej na ovinke potem pa od zahodnega dela po avtocesti ?e je treba dam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene najbolj zanima kam gre Lojz, zlasti ?e gre na Nudl pla?o, da ga mal pofotkamo in prodamo slike ?urnalu! :harhar::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.