Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Ni bilo vse fer nimas kaj, Marquez je imel pac en cilj - NE Rossiju. Glavo gor in naprej.

 

Cel svet in motogp karavana z vsemi mostvi je svojega prvaka cakala takole:

http://youtu.be/V3GK9346SGE

 

Odru se je pa zvizgali...

 

Glede Marqueza, drugic zapored je namerno odnesel hondi 1-2....tudi zavoljo padca kolega iz mostva....kinje pokazal kako hitrejsa sta bila, medtem ko Marquez prvic v zivljenju niti enkrat ni poiskusil mimo

Kam to pelje pri njih?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil v slu?bi med dirko in je nisem mogel gledati..Kdo je svetovni prvak?

Jaz nazdravljam in to ti vse pove. Aja, nisem navija? cifre 46, nikoli bil in zelo verjetno niti ne bom.  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa? navija? Rossi-ja si, kaj ?mo, Rossijeve besede na tiskovni pred Sepang ste se jih tako prijeli, kot klop, katere so pa bile popolnoma neresni?ne, kar bo tudi dokazano, samo tako itak bo za vas ni? vredno.

Aja, nisem navija? Lorenza..

 

Glej, pa? ne mara? Rossija, OK. Jaz ne maram Jorgeja in tvojega Markeca, tud OK. Z ostalimi nimam te?av. Ti ima? kak?en razlog, jaz pa tudi. 

Ampak ali si ti mogo?e videl, da se je Markec Jorgeju vsaj ?tiri kroge vozil za ritjo, PA NI NITI ENKRAT POSKUSIL MIMO?!? Imel je takole na oko vsaj petkrat ?anso in verjemi, da bi v kak?ni drugi situaciji ?el ne samo na no? ampak na ma?eto, da bi pri?el mimo. Mislim folk, pa kaj vam ni jasno, no... Evidentno blefiranje, vi pa pametujete, kako ni mogel mimo, pa neke neumnosti o pregrevanju prve gume, pa Jorge je imel ?e 167-ti? te?ave z vizirjem, pa Rossijevi navija?i itak ne sprejemamo druga?nih mnenj, pa Rossi ni imela prav glede Avstralije bla, bla, bla, bla. itd, itd.... Jaz pa? na take fore ne padam. Jorge je (vsaj formalni) prvak in njegovi (Markecovi) navija?i imejte vsaj toliko jajc, pa priznajte, da je ?panski falangi skupaj uspelo legalno(!) zj..... doktorja in to je to. Saj ni tako te?ko, no... konec koncev je tudi to treba znat in sploh ni tako lahko. ?e vedno vas bo (tistih nekaj deset...) lahko zadovoljnih.

Aja Jures, tisti sprejem v gara?o res govori sam zase...    

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans va? g. Dohtar vi?je kot do 4.mesta ne bi pri?el, pa magari ?tartal s prve pozicije in v tem primeru bi 99-ki zado??alo tudi 2.mesto, medtem ko s Pedroso bi ?e nekako opravil. Sicer pa v realnih dirka?kih okoli??inah (da je toplo vreme, optimalno za dirke, steza suha in nih?e od glavnih akterjev ni po?kodovan), je zanj rezervirano 4.mesto in tako pa? ni postal prvak. Kar se aplavdiranja ti?e, naj se torej prijavi na talente ali kak?no drugo zadevo, kjer bo najbolj popularen, v MOTOgp pa ?teje hitrost, zmage, to?ke in torej, ?e bo po?el najve?ji aplavz publike, s tem / zaradi tega, ?e ne bo postal prvak. :cheers:

 

No, zdaj pa navalite z minusi oz. kritiko, ?e ?e forum minusov ne omogo?a.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans va? g. Dohtar vi?je kot do 4.mesta ne bi pri?el, pa magari ?tartal s prve pozicije in v tem primeru bi 99-ki zado??alo tudi 2.mesto, medtem ko s Pedroso bi ?e nekako opravil. Sicer pa v realnih dirka?kih okoli??inah (da je toplo vreme, optimalno za dirke, steza suha in nih?e od glavnih akterjev ni po?kodovan), je zanj rezervirano 4.mesto in tako pa? ni postal prvak. Kar se aplavdiranja ti?e, naj se torej prijavi na talente ali kak?no drugo zadevo, kjer bo najbolj popularen, v MOTOgp pa ?teje hitrost, zmage, to?ke in torej, ?e bo po?el najve?ji aplavz publike, s tem / zaradi tega, ?e ne bo postal prvak. :cheers:

 

No, zdaj pa navalite z minusi oz. kritiko, ?e ?e forum minusov ne omogo?a.  :D

 

Sporo?ilo, polno argumentov, res. Ej, si me prepri?al, ni kaj :notworth:

Res je popolnoma jasno, da BI bil Rossi le ?etrti, ?e BI ?tartal kot (ne vem) spet ?etrti, ker je itak vedno ?etrti... Eni imate pa? tovrstne sposobnosti, da veste, kaj bi bilo, ?e bi bilo (pri tem upo?tevate celo vremenske pojave...) . Ej, ampak ?e je res vedno ?etrti, pa potem ne vem, kako je bil doktor do zadnje tekme vodilni v prvenstvu <_<  

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spri?o celega kupa padcev 93-ke (za katerih ve?ino je sicer povsem sam kriv), abnormalno velikega ?tevila de?nih dirk (v kateri je res ma?ek, da ne bo pomote), potem Lorenza pa tudi zmoti vsaka malenkost, na katero se kasneje v primeru ne-zmage izgovarja. Skratka letos se je va?emu akterju (skoraj) vse poklopilo. Tak je moj pogled, ki pa ga nikomur ne vsiljujem in ima vsak pravico do svojega mnenja.  ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spri?o celega kupa padcev 93-ke (za katerih ve?ino je sicer povsem sam kriv), abnormalno velikega ?tevila de?nih dirk (v kateri je res ma?ek, da ne bo pomote), potem Lorenza pa tudi zmoti vsaka malenkost, na katero se kasneje v primeru ne-zmage izgovarja. Skratka letos se je va?emu akterju (skoraj) vse poklopilo. Tak je moj pogled, ki pa ga nikomur ne vsiljujem in ima vsak pravico do svojega mnenja. ;)

Eh Zmaj in ob tem pozabljas kako je Lorenzo prisel do naslovov?

 

2010 - Rossi zlomil nogo

2012 - Stoner zlomil glezenj

2015 ?

 

Aja njemu se ne poklaplja ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, za Rossija navijam ?e dvajset let. Za antipati?nega zahrbtnega, tak?nega ki vedno i??e razloge za neuspeh drugje kot pri sebi, Lorenza pa ne bi navijal, ?e bi bil edini dirka?.. Pa nekajkrat letos ga je Rossi tudi med normalno tekmo prehitel in zaklju?il pred njim. ?e se je komu kaj poklapalo se je pa ravno Lorenzu, katerega je fajn ??itil Marquez, verjetno zaradi ma??evanja, ker mu je doctor letos parkrat pokazal kako se vozi in ga spravil na tla..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pedroso sem ?e pozabil navest in njegovo po?kodbo ter odsotnost. :D

Jaz tudi, ko ga je SIC prevrnil in mu zlomil kljucnico....ko se je vrnil Dani je takoj zmagoval a se je Lorenzo vozil zgolj zadaj in osvajal 2. mesta pa je bilo dovolj...Rossija se ni bilo s poskodbe nazaj.

 

Tisto leto se mu je res vse poklopilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOR je prvak in kakorkoli obracate ta podatek, pa magari se pritozite Vlasti Nussdorfer. Pa lep zacetek tedna vam zelim! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, pa? ne mara? Rossija, OK. Jaz ne maram Jorgeja in tvojega Markeca, tud OK. Z ostalimi nimam te?av. Ti ima? kak?en razlog, jaz pa tudi. 

Ampak ali si ti mogo?e videl, da se je Markec Jorgeju vsaj ?tiri kroge vozil za ritjo, PA NI NITI ENKRAT POSKUSIL MIMO?!? Imel je takole na oko vsaj petkrat ?anso in verjemi, da bi v kak?ni drugi situaciji ?el ne samo na no? ampak na ma?eto, da bi pri?el mimo. Mislim folk, pa kaj vam ni jasno, no... Evidentno blefiranje, vi pa pametujete, kako ni mogel mimo, pa neke neumnosti o pregrevanju prve gume, pa Jorge je imel ?e 167-ti? te?ave z vizirjem, pa Rossijevi navija?i itak ne sprejemamo druga?nih mnenj, pa Rossi ni imela prav glede Avstralije bla, bla, bla, bla. itd, itd.... Jaz pa? na take fore ne padam. Jorge je (vsaj formalni) prvak in njegovi (Markecovi) navija?i imejte vsaj toliko jajc, pa priznajte, da je ?panski falangi skupaj uspelo legalno(!) zj..... doktorja in to je to. Saj ni tako te?ko, no... konec koncev je tudi to treba znat in sploh ni tako lahko. ?e vedno vas bo (tistih nekaj deset...) lahko zadovoljnih.

Aja Jures, tisti sprejem v gara?o res govori sam zase...    

oprosti nestrpen Rossist. Ikona je padla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in Rossi bi v?eraj brez vseh va?ih argumentov ?tartal iz 12. mesta. Dr?i ali ne dr?i? In pri?el bi na 4. ravno tako kot zdaj, samo da ne bi bila razlika 18sek,ampak recimo 4. So imeli hud tempo spredaj. In ?e se ne bi losal enega prej?njo dirko, bi mu  niti 2. mesto ne zadostovalo, ker bi bil v Sepangu 4.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in Rossi bi v?eraj brez vseh va?ih argumentov ?tartal iz 12. mesta. Dr?i ali ne dr?i? In pri?el bi na 4. ravno tako kot zdaj, samo da ne bi bila razlika 18sek,ampak recimo 4. So imeli hud tempo spredaj. In ?e se ne bi losal enega prej?njo dirko, bi mu niti 2. mesto ne zadostovalo, ker bi bil v Sepangu 4.

Marquez bi se potem lotil Rossija, Pedrosa pa Lorenza. Marquez bi naredil bse tudi padel da ne dobi naslova Rossi...

 

Tako da vse bi bilo drugace. Namrec vsi bi morali dirkati, poglej si pa prosim case na krog. Rossi je kljub unicenin gumam imel enak/hitrejsi tempo.

 

A zdaj se pa isce ze izgovore?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglejte izjavo Lorenza. Priznal je, da ga Hondi nista prehiteli zaradi nacionalnega interesa. To, kar bi moralo bit vsakemu jasno, kdor je gledal dirko.

 

http://www.rtvslo.si/sport/motosporti/upam-da-bo-marquez-spoznal-kaj-je-storil-na-zadnjih-treh-dirkah/378181


oprosti nestrpen Rossist. Ikona je padla.

 

Bravo, ?e eno sporo?io polno argumentov. Potem sem pa jaz nestrpen, ha, ha...


in Rossi bi v?eraj brez vseh va?ih argumentov ?tartal iz 12. mesta. Dr?i ali ne dr?i? In pri?el bi na 4. ravno tako kot zdaj, samo da ne bi bila razlika 18sek,ampak recimo 4. So imeli hud tempo spredaj. In ?e se ne bi losal enega prej?njo dirko, bi mu  niti 2. mesto ne zadostovalo, ker bi bil v Sepangu 4.

 

?e eden s prero?kimi sposobnostmi. Kaj bi bilo, ?e bi bilo in ko ne bi bilo...

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in Rossi bi v?eraj brez vseh va?ih argumentov ?tartal iz 12. mesta. Dr?i ali ne dr?i? In pri?el bi na 4. ravno tako kot zdaj, samo da ne bi bila razlika 18sek,ampak recimo 4. So imeli hud tempo spredaj. In ?e se ne bi losal enega prej?njo dirko, bi mu  niti 2. mesto ne zadostovalo, ker bi bil v Sepangu 4.

 

Ve? kak bi bilo na prej?nji dirki ?e mm ne bi jebal Rossija? Mm bi se tepel za prvo mesto z pedroso, Rossi pa za tretjo z lorencom. In potem bi tudi v to?kovanju bilo druga?e. Ker Rossi je bil enako hiter kot lorenco, ?e na za?etku dirke, vemo pa da Rossi vedno napade v drugi polovici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglejte izjavo Lorenza. Priznal je, da ga Hondi nista prehiteli zaradi nacionalnega interesa. To, kar bi moralo bit vsakemu jasno, kdor je gledal dirko.

 

http://www.rtvslo.si/sport/motosporti/upam-da-bo-marquez-spoznal-kaj-je-storil-na-zadnjih-treh-dirkah/378181

 

Bravo, ?e eno sporo?io polno argumentov. Potem sem pa jaz nestrpen, ha, ha...

 

?e eden s prero?kimi sposobnostmi. Kaj bi bilo, ?e bi bilo in ko ne bi bilo...

 

iz 12. mesta fantje, res, bodimo realni, je bil spredaj previsok ritem. In ne rabim nobenih prerokovskih sposobnosti.

Enostavno je, brez veze se kregat; 

 Rossijevi navija?i bodo navijali za njega in mu pa? prisluhnili. Ima najve? navija?ev na svetu. Ostali jih imajo manj, in primerno temu je tudi podpora, se pa strinjam da je Lorenzo zmagal brez boja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede, da sem po res res dolgem ?asu gledal MotoGP in da itak nisem fan motociklov bi tekmo lahko nekako razlo?il v enem stavku.

 

Dirka je bila kot film z vrhunskimi igralci in blazno slabo igro.

 

Kdor tega ni videl je ali slep ali pa preve? zaljubljen v svojega idola, da bi lahko kriti?no prepoznal, da je blo vse en navaden BS in sramota MotoGP-ju na sploh - tak drek ?e v F1 ne vem kdaj je bil nazadnje.

 

@dpicul - sorry ampak o kak?nem ritmu govori?... Rossi realno ni mogel bli?je ker je ?tartal iz oslovske klopi. Pri tem je vedel, da tudi ?e bi s z zobmi zagrizel v asfalt in se z njimi dr?al proge ne bi mogel nadoknaditi razlike. Torej mu je bila edina realna mo?nost, da Lorenzo naredi napako ali pa da mogo?e ekipca ?panskih "Three stooges" naredi budala?tino, kar je bilo pa realno nemogo?e za pri?akovat. Temu primerno je pa? z nekim varnim tempom dr?al mesto, ki si ga je priboril, ker najslab?e bi bilo, da bi nekaj divjal ?ez mejo pa recimo odstopil - nakar bi MM in Perdrosa brez problemov prehitela Lorenza in vsi bi se spet spra?evali, kaj bi bilo ?e Rossi ne bi odstopil in bi on izpadel kot najve?ji lolek, ?panska falanga bi pa slavila kot najbolj po?tena na svetu.

 

Tako pa se je izkazalo kar se je moralo izkazati in v bistvu je pa? cel svet videl "namje?talko" pa ?e bo? 100x rekel da ni res.

 

Aja pa da me ne bo? nekaj obkladal z navija?tvom - MotoGP ne gledam, vem sicer kdo dirka ampak ne navijam za nikogar - sem pa si neobremenjeno ustvaril mnenje v zadnjih dveh dirkah in mislim, da se nisem zmotil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz 12. mesta fantje, res, bodimo realni, je bil spredaj previsok ritem. In ne rabim nobenih prerokovskih sposobnosti.

Enostavno je, brez veze se kregat; 

 Rossijevi navija?i bodo navijali za njega in mu pa? prisluhnili. Ima najve? navija?ev na svetu. Ostali jih imajo manj, in primerno temu je tudi podpora, se pa strinjam da je Lorenzo zmagal brez boja.

 

Samo ?e ena malenkost glede tega, da bi itak Rossi ?tartal z 12. mesta, ?e ne bi bilo kazni.

A si res prepri?an, da bi se Rossi na kvalifikacijah vozil tako, kot se je to soboto, ?e ne bi bilo kazni? Zakaj pa bi tvegal in se gnal, ?e ti je itak jasno, da rezultat ni pomemben in bo? ?tartal zadnji :vskalo: ?

Pa bom ?e jaz prerok in trdim, da bi Rossi ne imel nobene te?ave priti tam nekje do 6. mesta na kvalifikacijah (kot skoraj vsaki? letos), ?e ne bi bilo kazni in bi vozil na polno, potem bi bilo pa na dirki verjetno malo druga?e. ?esto ?tartno mesto v motogp pa? ni isto kot v F1 (sploh nekje v Monaku :lol:). Sedaj primerjat njegove ?ase z dirke (ko se je deset krogov vozil v gu?vi in zgonil gume, potem pa nehal, ker je bil ve? kot 10 sekund zadaj) in trdit, da tako ali tako ne bi imel mo?nosti, je pa mal huda no :blink:

Bistvo je le v tem, da so nam za zeleno mizo vzeli dirko in fante spravili v neenak polo?aj. In to zaradi na?rtnega zje..... nekoga.

Samo ?e to. Lahko, da Rossi glede Avstralije mogo?e res ni imel prav in Markec tam res ni hotel ni? slabega (?eprav tisti ?ude?ni zadnji krog res precej smrdi...). Ampak to se re?i IZVEN STEZE, ?e ne gre druga?e, pa po mo?ko pred ali za gara?ami (?e raje pa na piru), nikakor pa ne pri 300 na uro na dirki nekoga je... ter tvegat njega in sebe, se vme?avat v boj za naslov prvaka (ko sam nima? ve? ?anse za to itd. itd. 

Bilo je svega sranja do zdaj v dirkanju, ampak vse v borbi za zmago ali bolj?e mesto med dvema neposrednima konkurentoma, ne pa v oviranju nekoga, da bi s tem pomagal nekomu drugemu. Pribli?no 25 let spremljam motogp (in kar je bilo prej), ampak se jaz ?esa takega ne spomnim. Lahko me pa kdo popravi, ?e ima bolj?i spomin sramezljiv

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Karkoli - Lorenzo je prvak tega nih?e ve? ne moe spremeniti. Danes je celo po?teno priznal, da je bila ?panska naveza - ok. jebi ga

 

Glavo gor in naprej, MM pa nima ve? kredibilnosti nikjer, ?e mene vpra?a? tudi pri sponzorjih ne, in vidim njegovo kariero samo ?e navzdol.

 

Ne bi me ?udilo da pride do zamenjave lorenzo - pedrosa kmalu.Naj ponovim, Honda je 2x izgubila zmago in 1-2 na dirki

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja.. en velik problem je ?e dirka? za dr?avo in ne za ekipo, ki ti je to omogo?ila in financirala. Vpra?anje kdo bo ?e MM-a gledal, ?e ni najprej zavezan ekipi.

No, no, tega je bilo v vsem dirkanju kolikor ho?e?-?e posebej v formuli 1 se je vedno nekaj mu?kalo.

Za MM se pa bodo ekipe ?e pulile, ne se bat. Karavana gre naprej, na Rossija bodo kmalu pozabili kot so na veliko ?ampionov .

Mislim, da se je Rossi sam potopil, ko je obto?il MM za sodelovanje oz mu?ko. In takrat je MM zares za?el delovati proti " doktorju".

Malo predolg jezik...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.