Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

?e en fenomenalen vikend. Je pa bilo nenormalno toplo (vro?e) 24-26 na 2000m, 30 v dolini....to ni normalno, cel maj v Dolomitih je na prelazih normalno 12-15...

post-2637-0-77792800-1496036783_thumb.jpg

post-2637-0-10449500-1496036810_thumb.jpg

post-2637-0-90709000-1496036831_thumb.jpg

post-2637-0-37939700-1496036859_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bom odpiral nove teme, zacel se je IOMTT. Shitty vreme je treninge premaknilo na vceraj (soboto), ko bi morala biti prva dirka, tako da se je le-ta (6 krogov superbikes) odvijala danes. Do konca tedna se ostalo in Senior TT za konec v petek.

 

 

Dober vir up to date novic ce bi rad kdo spremljal sproti:

 

http://www.bbc.com/sport/northern-ireland/motorbikes

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi na tehni?nih lahko prodajali okvirje za regstrske tablice? Ne more? verjeti kako jo je te?ko najti za motor........na petrolu je rekel imamo jo za avto, imam pa tudi twix, pa topel burek....(sem razumel sarkazem).

 

Po moje jo bom prej dobil v kmetijski zadrugi ....je ista za traktor...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi na tehni?nih lahko prodajali okvirje za regstrske tablice? Ne more? verjeti kako jo je te?ko najti za motor........na petrolu je rekel imamo jo za avto, imam pa tudi twix, pa topel burek....(sem razumel sarkazem).

 

Po moje jo bom prej dobil v kmetijski zadrugi ....je ista za traktor...

 

 

V Siski na tehncinih v Avto Krka vem, da se jih da kupit za avto... za motor pa ne vem ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en teden je odkar se vozim spet z mopedom, ampak do sedaj me je pozdravil en motorist. kaj to ni ve? v navadi, al so ?e vedno prisotni predsodki o maxi scooterjih? :)

Scooterase se nekako ne smatra pod bajkerje...ne glede na ccm. Vse kar je avtomatsko nekak....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, lepo.. zakaj pa smo slab?i? :) sem ?e marsikaterega "bajkerja" u?il kak se vozijo ovinki :ph34r: torej, ?e ima? avto z avtomatskim menjalnikom tudi nisi avtomobilist? :jupiii:

Je kar ogromna razlika v voznji. Verjemi, kot tudi sama sasija scooterja vs pravi motor (teza, polozaj motorja, velikost gum itd itd)

 

Honda je na primer tvegala in na cross turer dala sekvencni menjalnik....motor se ne prodaja sploh.

 

Probaj ti s scoterjem zaplesat z ritjo pri downshiftu ali pa speljati orelaz navzdol brez bremze.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, lepo.. zakaj pa smo slab?i? :) sem ?e marsikaterega "bajkerja" u?il kak se vozijo ovinki :ph34r: torej, ?e ima? avto z avtomatskim menjalnikom tudi nisi avtomobilist? :jupiii:

Je kar ogromna razlika v voznji. Verjemi, kot tudi sama sasija scooterja vs pravi motor (teza, polozaj motorja, velikost gum itd itd)

 

Honda je na primer tvegala in na cross turer dala sekvencni menjalnik....motor se ne prodaja sploh.

 

Probaj ti s scoterjem zaplesat z ritjo pri downshiftu ali pa speljati orelaz navzdol brez bremze.

 

Avta pa motorja pa ne mores primerjati...tako kot ne mores stirikolesnika z nicemer...se ga vozi s celim telesom (tezo) in z krmilom obenem in je za moje pojme se nevarnejsi od motorja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, vem sem ?e vozil in imel vse na?teto. Malo se samo hecam.. Je pa vseeno sme?no da se na cesti ignoriramo, ?eprav smo v bistvu v istem zosu :)

se strinjam. jaz sem se pa ze malo naveli?al, ker ko gre? na malo resnej?o pot ala Dolomiti, ?vica, Fancija, to pomeni do 500 ali ve? mahanj na dan.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam. jaz sem se pa ze malo naveli?al, ker ko gre? na malo resnej?o pot ala Dolomiti, ?vica, Fancija, to pomeni do 500 ali ve? mahanj na dan.........

A kitajci se niso na aliexpressu ponudili kaksen gadget, ki ga pritrdis na rocko na balanci in dvigne dva prsta, ko sreca motorista?  :jupiii:  :vesel:  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kitajci se niso na aliexpressu ponudili kaksen gadget, ki ga pritrdis na rocko na balanci in dvigne dva prsta, ko sreca motorista?  :jupiii:  :vesel:  :jezicek:

ha ha

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en teden je odkar se vozim spet z mopedom, ampak do sedaj me je pozdravil en motorist. kaj to ni ve? v navadi, al so ?e vedno prisotni predsodki o maxi scooterjih? :)

 

Ce te srecam z mojim frcotom obljubim da pomaham! :D 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:)
V sredo start na letosnji V-Strom balkan meet. Letos so prijave ustavlili pri 200 na zeljo hotela.

Borsko Jezero Srbija baby yeah. Naslednje leto pa verjetno meet pod Transfagarasanom v Romjniji.

14 dni kasneje pa Gr?ija, Albanija, Makedonija, Kosovo, Srbija, Bih.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Javi se

7.7 poljubimo gr?ka tla potem pa na sever po obali Albanije verjetno do Dra?a, bo? takrat dol?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2200km Yugo balkan tura. Zdaj pa malo pocitka, priprava motorja, potem pa na pravi balkan

post-2637-0-06337700-1497848160_thumb.jpg

post-2637-0-68481800-1497848325_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.