Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Vse pohvale ceskim organizatorjem. Cca 10 kampov skupaj vsaj 200.000 ljudi. Letos je noro.

 

V vsakem seveda hektolitri piva itd. Na izhodu vsakega kampa dva specialca ki te ustavita pregledata osebno, izpit, prometno in seveda alkotest.

 

4x sem sel ven 4x pregledan. Nobenih kazni samo vljudno zavrnejo nadaljevanje voznje.

 

Rezultat: noben motor ali avto ni ukraden, ceste so varne, nobenih kazni.

Se vec z gosti sodeljejo ker nemci se hodijo mal za stavo meriti....:)

 

Pri nas bi bili 500m iz kampa pa colal....pa imajo Cehi 0,0!

 

Prav nobene neumne situacije, nesrece ali podobno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Lorenzo je na?el vzrok za slab?i rezultat - malo se mu je rossilo :hudicek:

 

http://www.24ur.com/sport/motogp/lorenzo-dez-me-je-stal-boja-za-zmago.html

ko se ustavi? ni te?ko zadihati ?elado in pokazati nanjo....neverjeten je, zato mi ni v?e?, ker so stalno izgovori, ?e bi imel tako zaro?eno ?elado, kot jo je kazal v prihodu v gara?o je nemogo?e da bi dr?al tempo pedrose in celo proti koncu Rossija.....letel bi ven v prvem ovinku, jaz sem amater pri 80 na uro ne vidim ceste brez da malo odprem vizir ali na?timam ventilacijo.

Aja imam njegovo ?elado HJC Alpha Rmax - samo da je preklopna, in ?e usmeri? veter vanjo, se odrosi v sekundi. Sigurno pa ni lahko dirkati v teh pogojih, le da so pogoji enaki za vse.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bla bla bla.....sam si lastim enako njegovi...ubistvu ima in enako kot jaz ker sem jo imel pred njim. Tudi v dezju med voznjo nisem imel velikih tezav.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bla bla bla.....sam si lastim enako njegovi...ubistvu ima in enako kot jaz ker sem jo imel pred njim. Tudi v dezju med voznjo nisem imel velikih tezav.

Sam nama ne dajo 10M? na leto da je nosiva

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sino?i mi je ?ena postavila eno vpra?anje, da sem samo debelo pogledal. Mogo?e kdo tu ve, ali je kak?na omejitev, kako velikega oz. kako majhnega otroka lahko vozi? na motorju in ali je kak?na omejitev, da ga ne sme? voziti pred seboj (npr. triletnika prakti?no posadim na motor pred sebe, pa imam ?e vedno vse dosegljivo in vidno...)?

 

Nikoli nikjer nisem zasledil, da bi bile kak?ne omejitve glede starosti, ?eprav je pa res, da tudi nikjer nisem videl, da bi na motorjih preva?ali petletnike ali sedemletnike...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sino?i mi je ?ena postavila eno vpra?anje, da sem samo debelo pogledal. Mogo?e kdo tu ve, ali je kak?na omejitev, kako velikega oz. kako majhnega otroka lahko vozi? na motorju in ali je kak?na omejitev, da ga ne sme? voziti pred seboj (npr. triletnika prakti?no posadim na motor pred sebe, pa imam ?e vedno vse dosegljivo in vidno...)?

 

Nikoli nikjer nisem zasledil, da bi bile kak?ne omejitve glede starosti, ?eprav je pa res, da tudi nikjer nisem videl, da bi na motorjih preva?ali petletnike ali sedemletnike...

12 let in dose?i mora stopalke za noge - pika.

 

P.S. razni mopedi do 50km/h, kolesa z motorjem itd niso motorji.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js tamalega skor vsak dan grem iskat v vrtec z mopedom, ga posadim pred sebe mu dam celodo gor in se peljeva. nisem se imel tezav s policaji oziroma nismo se se srecal tako na direkt. ce pa kdo ve tocno kaj in kako. naj pove

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ?e nebi blo tolk enega dela ?e z piknikom bi se zategnil do gor in vrgu u? mal po mopedih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dnes po dolgem casu spet en giro naredil...

 

Preko Eibiswalda do Slovenj Gradca in preko Slovenske Bistrice domov...

 

Vsega skupaj nekih 330 km

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak je gor? Je ?e hladno? :)

11?C je bilo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e ?e kdo misli, da se v motogp podarjajo to?ke, da se v ekipi spu??a naprej in da se drugi ne vme?evajo v boj med kandidati za prvake si naj pogleda posnetejk dana?nje dirke....

 

N - O - R - O!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e kdo misli, da se v motogp podarjajo to?ke, da se v ekipi spu??a naprej in da se drugi ne vme?evajo v boj med kandidati za prvake si naj pogleda posnetejk dana?nje dirke....

 

N - O - R - O!

Sem gledal res...do zadnjega ?e ni vedlo kdo bo zmagal zanimiva dirka:-):-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem gledal res...do zadnjega ?e ni vedlo kdo bo zmagal zanimiva dirka:-):-):-)lp

Le tako naprej in s tem tempom pa bo Lorenzo ponovno prvak, ker s ?etrtimi mesti si naslova prvaka njegov kolega ne bo zaslu?il.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le tako naprej in s tem tempom pa bo Lorenzo ponovno prvak, ker s ?etrtimi mesti si naslova prvaka njegov kolega ne bo zaslu?il. :cheers:

Hja kot da odloca ena dirka a ne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bla dirka kot na moto 3... vsi na kupu

:)

 

Odli?en race...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Dva dni na motorju Kras, Brda, Istra.....neverjetnih 25C in kopanje v morju, leva roka boli od pozdravljanja.....8.11 pa kot sem ze omenjal se do 15.11 bo tako

post-2637-0-14196100-1447013997_thumb.jpeg

post-2637-0-48629500-1447014058_thumb.jpeg

post-2637-0-11183400-1447014088_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, takega vikenda sredi novembra se pa skor ne spomnim.

Midva sva ?la z mojo (?eno) z motorjem sam do Kranjske Gore, ampak je blo super. Razen tistega dogodka v ?ist polnem kafi?u ob smu?i??u, ko mlada samozavestna mamica iz Ljubljane vr?e svojo jakno ?ez mizo za osem ljudi in sedi pri sosednji mizi (otrok pa na igri??u), potem te pa gleda kot idiota, ko si drzne? samo poskusiti usesti na konec mize in spit kavo... ampak je bil prelep dan za pregovarjanja, zato sva se z mojo pred ljubljansko gospodo pa? poni?no umaknila in ?la drugam. 

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.