Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Spakiran. So pa Grki ze zacel balkanska posla. Trajekt gre 3.5 ure kasneje z Benetk....kar ze komplicira plane.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ste fasal big time vrocino....

upam, da ste se vsaj kopali tam dol?

Na motorju ni panike ves. Piha pa poletna obleka. Voda itak

 

Ej kje kupim modro-rdece luci?

 

Tale cesta ob prespanskem je pa majka!

post-2637-0-61004100-1499535393_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mototrip za nami. Odlicne ceste, vreme, druzba predvsem pa bolj kot gres juzno bolj se zavedas dati prijazni ljudje se vedno vedo kaj je to zivljenje z manj stresa in zivcnosti!

 

https://drive.google.com/drive/folders/0B-BcYXk2-zNmcThhSmlZdjRVRFE?usp=sharing

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to grejo na motorju tole hitro?

Boss 14.000 je majka. Povprecje je 10k za touring motorje, 6k za sportake. Rata tudi 20.000 ampak res brez kufrov, sopotnikov, avtocest. Prejsnje Metzeler sem menjal po 18000 ampak tale pirelli se neverjetno bokje pelje do zadnjih km. Metzelerka se je 'okvadratila'

 

Guma je delana da grabi in se trosi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mototrip za nami. Odlicne ceste, vreme, druzba predvsem pa bolj kot gres juzno bolj se zavedas dati prijazni ljudje se vedno vedo kaj je to zivljenje z manj stresa in zivcnosti!

 

https://drive.google.com/drive/folders/0B-BcYXk2-zNmcThhSmlZdjRVRFE?usp=sharing

To pa ni res, zivljenje na jugu je en sam stres...za popizdit je vse, se na cesti ne mores normalno hodit

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ni res, zivljenje na jugu je en sam stres...za popizdit je vse, se na cesti ne mores normalno hodit

Ne govorim o cestah. Ampak o tem da se ljudje se vedno znajo usesti, pogovarjati biti prijazni... Pa tudi na cestah ni bilo nic hudega. Je bila Romunija lani veliko bolj opasna in razsuta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss 14.000 je majka. Povprecje je 10k za touring motorje, 6k za sportake. Rata tudi 20.000 ampak res brez kufrov, sopotnikov, avtocest. Prejsnje Metzeler sem menjal po 18000 ampak tale pirelli se neverjetno bokje pelje do zadnjih km. Metzelerka se je 'okvadratila'

 

Guma je delana da grabi in se trosi.

a to gresta obe al sam zadnja, ker omenja? ve?jo te?o, ki navadno pritiska le na zadnje kolo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej ne o cestah o zivljenju ti govorim

Folk je mogoce prijazen da se usedes kit turist in gobcajo...

 

Tako kot pravi?, ?e jih spozna? na hitro se zdi vse super in fajn. Jaz sem lani na potovanju po jugi dva dni bil v eni dru?bi v Vrbasu (Vojvodina) in tri dni z drugo v Danilovgradu (?G). Ko si malo dlje z njimi in se te navadijo potem ti zaupajo marsikaj. In takrat vidi?, da nam v Slo sploh ni tako grozno kot nekateri posku?ajo prikazat. Ja in dostikrat tudi ne skrivajo, da so ti kar malo nevo??ljivi, ker ?ivi? v Sloveniji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to gresta obe al sam zadnja, ker omenja? ve?jo te?o, ki navadno pritiska le na zadnje kolo.

Odvisno. Vecinoma gre zadnja prej ampak je pametno menjati obe. Vsaj jaz delam tako. Zadnja je na indikatorju prva pa se ene 2mm do njega.

Obe sta 200?.

Kolega na BMW adventureju pa ima vedno prej prvo ob straneh. Toliko vec je ocitno prenosa teze na prvo in na stran zaradi bokser masine. Nenazadnje tudi 15L vecji tank in ostale ?are

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa ima globino profila, ko je nova... verjetno kar nekaj manj kot avtomobilska guma?

Niti ne. Ampak to je mehka silica dual compound. Prav tako je profil globji na straneh kot sredini - skoraj vse gume imajo profilne zareze take da potekajo od sredine na ven. Ni zlebov ali asimetrije kot pri avtih

Moje na katerih ostajam. Prej pa Bridgestone, Michelin pa Metzeler

 

https://www.pirelli.com/tyres/en-ww/motorcycle/all-tyres/sheet/angel-gt#/description

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej ne o cestah o zivljenju ti govorim

Folk je mogoce prijazen da se usedes kit turist in gobcajo...

Vsi vemo da je doli revneje in da so placani po par 100?. Vendar ce njihovo mentaliteto primerjamo z naso arogantno ki sluzi nad 1000? zlahka recem da se niso izgubili socutje tako kot marsikdo tu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

narobe...jaoo ti zivis v eni fantaziji da so na balkanu prijazni pa to...

zdaj bolj zivim tam k tle pa je clovesko zivljenje vredno 0

 

slo mentaliteta je precej boljsa kot tipicna balkanska...tako kot je nemska precej boljsa kot slovenska...in zivljenje potem kor rezultat

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz osebno imam drugacne izkusnje pa sem mesecno na balkanu. Jebi ga.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to bi verjel, da so do turista druga?ni, ali pa do nekega poslovnega partnerja, kot ?e si na ti z njimi.

Sicer ko je obraba gum, jaz lahko le re?em da pri krosi ?e ima? oreng knofe, da na asfaltu v?asih kak kar odleti, pa isto grejo zadaj ful prej. Pri mojem WR250X, ki sem ga mel je tudi ?lo po zadnji gumi bistveno bolj kot prednji, sem bil pa zelo umirjen voznik (hecno, eni kupijo motor za terat in imajo avto za lepo vo?njo, pomoje sem jaz skoraj druga?no filozofijo mel, pa sem mel supermoto).
Je pa 15.000 km res ?isto lepa razdalja pomoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kolega je poto?il, da ?e ni bil v Dolomitih.....no samo en recept je...spakirana  :jupiii: . Moped ni panike avgusta, z barchetto pa no way.

post-2637-0-37149000-1501833067_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.