Skoči na vsebino

Car and user


Gorjup13

Priporočeno sporočilo

Rad bi vam predstavil uporabno spletno stran http://www.caranduser.com/sl/ njihov Facebook http://www.facebook.com/pages/CarUser/141609808475

 

Stran se mi zdi zanimiva in pregledna. Najbolj?e pri vsem je, da se lahko prijavite na ?rebanje, kjer lahko dobite dolo?en avtomobil za 24 ur na test, ter o njem napi?ete lastno mnenje (avto dobite s polnim tankom). Vem da delam reklamo in upam da s tem ne kr?im pravil, ?e jih naj se tema izbri?e, ?e je na napa?nem mestu pa nja jo kak administrator prestavi. Sem pa lahko napi?ete tudi mnenja o strani sami, jih bom posredoval uredniku ali pa jijm ideje sami napi?ete na FB stran.

 

LP vsem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

x3

 

kje so dobri stari ww pagei???

 

al pa rumene strani :huh:

 

p.s. ajvar a zato te ne vidim tok pogosto?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

x4

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Roko na srce, a men ?e presedajo strani katere glavna tr?na ni?a je ogla?evanje..............................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Ker ste mi prijazno pomagali pri prej?njem ?lanku, sem bil zmagovalec mesec Novembra. Zdaj smo vsi zmagovalci dobili na testno vo?njo Wv Jetto. 1.6 tdi z DSGjem :D

Kaj naj re?em, avto se ?ist lu?tno pelje, samo malo je podhranjen. Velik plus mu je DSG menjalnik :bravo:

 

Zdaj pa spet nov krog glasovanja, tako da spet fehtam za va?o pomo? :rozico:

 

Glasovanje na strani Car and users:

KLIK

 

Pa ?e na FB strani, ?e ima mogo?e kdo profil :jezicek:

 

Upam da tole dela

 

HVALA!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ste mi prijazno pomagali pri prej?njem ?lanku, sem bil zmagovalec mesec Novembra. Zdaj smo vsi zmagovalci dobili na testno vo?njo Wv Jetto. 1.6 tdi z DSGjem :D

Kaj naj re?em, avto se ?ist lu?tno pelje, samo malo je podhranjen. Velik plus mu je DSG menjalnik :bravo:

 

 

Za moje pojme je kr precej podhranjen, ?e se mi zdi la?ji golf z ve? navora in 2.0 ma?ino ter 110KM rahlo premalo pol mi je jasno, da je tole dale? od rakete.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme je kr precej podhranjen, ?e se mi zdi la?ji golf z ve? navora in 2.0 ma?ino ter 110KM rahlo premalo pol mi je jasno, da je tole dale? od rakete.

 

Definitivno ni raketa :D

Ima pa res kar optimizirano ma?inco.

Za 1.6 s 105 konji?ki se mi je kar lepo peljala,

sploh ker bilo podvozje malo tr?e.

?e jo primerjam z mojim prej?njim meganetom,

ki je imel 98 vrancev, je blo tole bol? :harhar:

Na AC je po ?tevcu prilezla do 200 :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta ma?ina je v golfu od sestre - karavan in v Seat Ibizi, ki smo jo degustirali v soboto...

 

Lahko si predstavljate razliko.......izklju?no zaradi te?e in upora...

 

Je pa bica zrasla v pm, ?ez 4m ima, moja prva je mela 3,8m...

?e to - poraba 3,8L na 100 z TDI 1.2/75KM ma?ino s povsem dovolj navora 180nM za tak avto in poraba 4,7 s 1.6 TDIjem :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Saj jih bojo oni prodali, brez skrbi.   9 let stare Sava Eskimo s 6mm profila, sem prodal za 20€ v enem tednu. Raje 20€ v žepu, kot na smetišču.
    • Pijan osvajat ženske je kot da greš lačen v trgovino. Domov privlečeš šaro, ki je sploh ne potrebuješ...
    • Mi piše v horoskopu: možen seks s tehtnico.   Gledam tisto vago v kotu... In jo odnesem v klet. Za vsak slučaj... Pa menda ni že tako daleč prišlo...
    • Al ste se obesili na Mazde, kot da samo tam iščemo vozila (ker avtov nobena firma več ne dela)!   Ja, to imaš pa prav. Je treba odpret denarnico, pa dobiš krasen družinski enoprostorec s štirikolesnim pogonom in dizlskim motorjem že za 88.000€. Kaj pa je to takega, malo več kot 1.400€ + obresti na mesec in v petih letih je tvoj. Zanima me samo, kdo z družino si lahko privošči tak znesek...   Mi je pa zanimiv stavek v članku:    Najbolj priljubljene bodo    Kako pa oni vedo, kaj bo najbolj priljubljeno? Ali pa je to že vnaprej določeno in morajo potem trgovci to samo še udejanjit?         Pa da ne bo ravno Mercedes, lahko je tudi Hyundai Staria. Bi bil tako dober in poiskal ceno za štirikolesni pogon?
    • Si jim pustil 6 let stare gume??  Pa kaj si jih drugače hotel prodati na bolhi, ali kako? 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.