Skoči na vsebino

Pozdravljeni vsi norci


Lojz

Priporočeno sporočilo

Lej avto je moj, pla?a je moja in je sploh ne rabim pipat(fu? pa to) stvari ki si jih delim z ostalimi dru?nskimi ?lani ne more? metat v isti ko?..

PS. Makaronov NE jem, to naj ?rejo makaronarji italijanski.

 

 

Zdaj ?ele vidim zakaj ti ne mara? vinograda in no?e? vina pit. ?e bi ti imel v lasti sod vina bi ga najbr? na enkrat spil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 205
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zdaj ?ele vidim zakaj ti ne mara? vinograda in no?e? vina pit. ?e bi ti imel v lasti sod vina bi ga najbr? na enkrat spil.

 

Kon?no. :bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tina Maze zmagala u slalomu, nazdravimo na to! :punk::vino:

 

Nej vam sede. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS. Makaronov NE jem, to naj ?rejo makaronarji italijanski.

 

Hej YavarYe X6V6 , kdo pa tebi kuha? Ker si tako nali?pou in zbir?en okol hrane, bi te jaz raje nosil kot pa fotral. Ti ma? nabr? postavco kot Borut Pahor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej YavarYe X6V6 , kdo pa tebi kuha? Ker si tako nali?pou in zbir?en okol hrane, bi te jaz raje nosil kot pa fotral. Ti ma? nabr? postavco kot Borut Pahor.

 

Kuham najraje sam in takrat ko mi zapa?e in kar mi zapa?e, postava pa je kot od damjana murka, levi profil je najlep?i. :ne vem:

Nej ostali povedo kter profil imam lep?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je Boss, po moji definiciji si to?no to kot si rekel da si. Sicer bi ti pasalo ?e kak?no drugo ime, ampak recimo, da si zapopadu za kaj se gre. Ti enostavno mora?, ker je v tvoji naravi tako, da pa? mora? delat druga? kot je zapovedano. Mora? delat vsaj malo druga?, ker druga?e na noben na?in ne more? ljudem pokazat da si ma?o, da si Đek, da si BOSS. Kadar mora? nekoga ubogat dobi? manj vrednostni kopleks, v tem primeru dobi? kompleks zaradi cestnega predpisa. Ne da se ti dopovedati, da je tak pa? red in da so to pravila igre ki se jih MORA upo?tevat. ?e igra? ?ah mora? tud upo?tevat pravila igre, sicer se ?aha ne more? ?pilat. Ne more? ti konja pri ?ahu premikat kakor je tebi volja, ampak ga mora? premikat v obliki ?rke L. Kapi??

Lej, ?e bi tam, kjer je zdaj znak 60 in ga ti zaradi svoje trdoglave navade, kot sam pravi?, pa? nikakor ne more? in ne more? upo?tevat, zato pelje? 80, potem pa bi cestarji postavili znak 80 bi ti na tem istem mestu peljal pa 100. Ti bi kr?il vsak znak pa naj bo kakr?en koli ho?e. Ti enostavno mora?, ker tako sam sebi dokazuje?, da si nekaj upa?. ?e bi na slovenskih AC dovolili pa hitrost 150, bi ti peljal pa 170. Tak pa? si, da mora? nekaj druga?, ker druga?e bi o sebi zvedel da si pezde in da, kao, nisi nekaj bolj?i od drugih. Priznaj! Poba, manjka ti samozavesti. Ampak nisi edini, ki tako dela?, takih je ve?ina voznikov, zato je toliko nesre?. Na avtomobilskih forumih pa sploh mrgoli takih kot si ti, pa ?e slab?ih je veliko od tebe, res je. Avtomobilski forumi so legla in nekak?ne farme slabih voznikov in divjakov. ?al. Moralo pa bi biti ravno obratno. Tako je to dragi moj Boss. Vsak dan se vozim po cesti zato vem in ne rabim nobene pridige tistih, ki za svoje trdoglavo dejanje i??ejo vsesorte izgovore. Resnica je taka, da se ve?ina voznikov, ?e posebej slovenskih in balkanskih, ho?e dokazovat z avtom, to pa zato, ker se s vojo pametjo ne more nikjer dokazat. Pa ta zadnji stavek ne jemlji preve? osebno, da ne bo spet kak?ne prehude zamere.

 

Hvala Lojz za iz?rpen psiholo?ki profil - ne morem verjet ?e psihiatra mi ni treba pla?at mi ga je Lojz kar zastonj naredu in to v tako lepem Rugljevem besednjaku, da sem celo pomislil " a mrbit je Lojz ena taka tiha reinkarnacija najbolj znanega slovenskega psihiatra".

 

Vseeno pa dolo?enih zadev ne razumem... pravi?, da moram vedno delati nekaj druga?e kot je zapovedano ampak ?e vedno nisi nedvoumno povedal ali se VEDNO dr?i? vseh pravil. Vedno in da nikoli nisi prekr?il ?e tako ne?ivljenskega pravila oziroma zakona pa ?etudi je le ta bil lahko sam po sebi tudi ?ivljensko nevaren.

 

Ker ?e bi bil ti tak bogaboje? in oblastiboje? ?lovek, ki se vedno 100% dr?i vseh pravil bi se s tem dejstvom sigurno ?e vsaj 100x pohvalil. Tko pa si verjetno jak samo na besedah mi je pa v?e?, da raje presli?i? vpra?anje oziroma ne odgovori? kot pa da bi se zlagal. S tem sicer nisi la?njivec si pa pa? licemer ampak OK pa? tud taki morate ?iveti, ?e ne bi bil dolg?as.

 

OK, pa da se vrnem k mojem psihoprofilu sem nekako izlu??il, da zaradi kompleksov in pezdetizma torej moram voziti vsepovsodi 20km/h prehitro. Se pravi ker smo ugotovili neko uravnilovko torej Boss pelje v naselju 70-90km/h, na obmo?ju cone 30 peljem 50km/h. Izven naselja 110km/h in na AC 150km/h. Me je kr malo strah ratalo, ker nisem vedel, da sem tak norc in ?ist neprilagojen - fak no 70 mim ?ole sem drvel pa sploh nisem vedel, dokler mi Lojz tega ni povedal. Se opravi?ujem vsem, predvsem pa pedofilom, ki sem jih z mojo divjo vo?njo mimo ?ol zmotil pri po?asnem kruzanju in opazovanju otrok.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?ivam ob branju, dobra tematika, matr bi pasal zdele kozar?ek Loj(z)ovga nagrajenega Cvi?ka! :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma ziher sem. Kako pa ve? da je ?enska peljala 40km/h? A ima? radar pred sabo? Kaj pa, ?e bi pred tabo v tistem nepreglednem ovinku peljal traktor s 30km/h?

Sicer pa sploh ni va?no, koliko po?asi kdo pelje pred tabo. Ti mora? na odseku ceste, ali razdalje, ki jo vidi? pred sabo in ki jo s svojimi ?utili lahko nadzoruje?, biti zmeraj vedno in povsod pripravljen ustavit. In to varno ustavit. Torej pelji v ovinek s tako hitrostjo, da bo? v svojem vidnem polju ?e lahko varno ustavil. Ne gre druga?. Ne more? ti voziti v ovinek na pamet, ?e?, kar bo pa bo. Sam si se v tistem ovinku lahko na lastni ko?i prepri?al da imam prav. Kako more? sploh izjavit tak?no neumnost, ?e? jaz nisem prii?akoval v tistem ovinku ovire ali po?asnega avta, zato serm peljal kar na pamet. To lahko izjavi samo slab ?ofer. Nesre?e se ne dogajajo takrat kadar nekdo nekaj pri?akuje in se v skladeu s tem pri?akovanjem tudi ravna, nesre?e se dogajajo ravno zaradi tega ker nekdo ne?esa ne predvidi in ne pri?akuje. In v tvojem primeru ti nisi predvidel, da te v ovinku lahko ?aka past, zato svoje hitrosti nisi prilagodil tistemu ovinku. Omejitev 90 ne pomeni da mora? ti v vsakem primeru in povsod peljati 90. Ti mora? peljati tudi manj od 90 ?e so razmmere in cesta tak?na da ti ne omogo?a varne vo?nje pri 90 km/h.

Torej izrazil si se narobe. Ti ne bi skoraj imel nesre?o zaradi nedeljskega voznika/ce, ampak bi kmalu imel nesre?o zaradi sebe in svoje lahkomiselnosti.

 

A kako vem? Vem zato, ker sm se mogu potem za njo peljat 40km/h. Pa kolker vem te :policaj: ?trafajo tut zato, ?e se po nepotrebnem pelje? za ve? kot pol manj in najbr? ne za brezveze ane!?!?!?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kako vem? Vem zato, ker sm se mogu potem za njo peljat 40km/h. Pa kolker vem te :policaj: ?trafajo tut zato, ?e se po nepotrebnem pelje? za ve? kot pol manj in najbr? ne za brezveze ane!?!?!?!

 

Ti ne more? vedet, ?e je ?enska peljala tako po?asi po nepotrebnem. ?ist mo?no, da je imela babnica tarde?o (menstruacijo) in jo je glih v tistem ovinku zavilo po maternici in jaj?nikih, pa je mogo?e zato malo bolj po?as peljala. Prilagodila je vo?njo svojemu trenutnemu psihiofizi?nemu stanju. To ti ne more? vedet, sploh pa ker si ?e mlad in ne ve?, da imajo ?enske ob?asne in periodi?ne probleme s sabo.

Takoje to pobi?.

?ist kratko navodilo ti bom dal;

?e ti vidi? med vo?njo samo 10 metrov pred sabo, mora? vozit samo tako hitro, da bo? v tistih desetih metrih lahko varno ustavil. Pejt na igri??e, al pa v nedeljo na kak?en prazen parking prostor, al pa na poligon varne vo?nje, pa treniraj, ?e slu?ajno nima? toliko ob?utka kolik?na je ?e pametna brzina, da bo? lahko ustavil ?e pravi ?as v vsakem momentu.

To vedo vsi pametni in previdni vozniki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kuham najraje sam in takrat ko mi zapa?e in kar mi zapa?e, postava pa je kot od damjana murka, levi profil je najlep?i. :ne vem:

Nej ostali povedo kter profil imam lep?i.

 

A kuha? si tud sam? Madonca, kot ka?e, ti sebe ?ist lepo sam zadovoljuje??

Ne ve? kater profil ima? lep?i? Mogo?e ma? lep?i zimski profil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?ivam ob branju, dobra tematika, matr bi pasal zdele kozar?ek Loj(z)ovga nagrajenega Cvi?ka! :party0035:

 

Saj res, Jo?a ko?a ti ima? danes god!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A bo? kaj praznoval?

Danes je velik praznik, Jo?efovo- Sveti Jo?ef. Zato bomo popoldne, v moji zidani?ki, malo praznovali in kak?en kozarec cvi?ka pod srajco zlili.

Moja ?tefka je ?e v kuhni in ?e poha jelena, ki sem ga v?eraj popoldne s pu?ko na dlako vrgu. Jo?a ko?a, saj bi tud tebe povabu, ampak si gvi?no ?e zaseden, pa tud bojim se, da sem premajhnega jelena ustrelu, ker se gosti sproti najavljajo. Zmeraj ve? jih je, zato se bojim, da bi zate samo ?e rogovi ostali. YavarYe X6V6, pa tud, kot sam pravi, najraje samo tista kurja rebra obira in zato najbr? tud ne bi hotel prit na jelena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ne more? vedet, ?e je ?enska peljala tako po?asi po nepotrebnem. ?ist mo?no, da je imela babnica tarde?o (menstruacijo) in jo je glih v tistem ovinku zavilo po maternici in jaj?nikih, pa je mogo?e zato malo bolj po?as peljala. Prilagodila je vo?njo svojemu trenutnemu psihiofizi?nemu stanju. To ti ne more? vedet, sploh pa ker si ?e mlad in ne ve?, da imajo ?enske ob?asne in periodi?ne probleme s sabo.

Takoje to pobi?.

?ist kratko navodilo ti bom dal;

?e ti vidi? med vo?njo samo 10 metrov pred sabo, mora? vozit samo tako hitro, da bo? v tistih desetih metrih lahko varno ustavil. Pejt na igri??e, al pa v nedeljo na kak?en prazen parking prostor, al pa na poligon varne vo?nje, pa treniraj, ?e slu?ajno nima? toliko ob?utka kolik?na je ?e pametna brzina, da bo? lahko ustavil ?e pravi ?as v vsakem momentu.

To vedo vsi pametni in previdni vozniki.

 

?e vedno mi pa nisi odgovoril na vpra?anje ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj res, Jo?a ko?a ti ima? danes god!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A bo? kaj praznoval?

Danes je velik praznik, Jo?efovo- Sveti Jo?ef. Zato bomo popoldne, v moji zidani?ki, malo praznovali in kak?en kozarec cvi?ka pod srajco zlili.

Moja ?tefka je ?e v kuhni in ?e poha jelena, ki sem ga v?eraj popoldne s pu?ko na dlako vrgu. Jo?a ko?a, saj bi tud tebe povabu, ampak si gvi?no ?e zaseden, pa tud bojim se, da sem premajhnega jelena ustrelu, ker se gosti sproti najavljajo. Zmeraj ve? jih je, zato se bojim, da bi zate samo ?e rogovi ostali. YavarYe X6V6, pa tud, kot sam pravi, najraje samo tista kurja rebra obira in zato najbr? tud ne bi hotel prit na jelena.

 

"Divji" gola? je pa druga muzika, to pa z veseljem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Lojz ma dopust?

 

Pomoje preganja mlade ?rebce stran od njegove ?ene, ali pa obrezuje in privezuje trto v njegovem vinogradu. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo ?lo takole toplo naprej brez to? bo imel letos cvi?ka toliko, da bo premalo dopusta za zidanco, obenem bo ?ena skoz svobodna...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje preganja mlade ?rebce stran od njegove ?ene, ali pa obrezuje in privezuje trto v njegovem vinogradu. :ne vem:

 

Mo?no da je ?el tut kej druzga obrezat, da bo lahko Rezko namazal z ?mohtnim materialom! :hudicek::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.