Skoči na vsebino

Jankovičevi raubarji


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

@Ploki - lihkar sem gledu po tv, nek ?tudent, ?an Kav?i? je razkazoval pla?ilni nalog in obvestilo redarstva, prov zasijala pa je cifra Jur?ka EUR! :(

 

Kriv je pa Jankovi?, ker ta ?An ni vedel za zakon....

Jaz bi prej rekel, da so se ?e na Zokija vsi spravli - to ap je rak rana Slovencev in dokler ne bomo enotni bo tako...

 

A je ta ?an pokazal, kdaj je naredil prekr?ek?

 

Lej,ti ma? pa? do njega osebne predsodke, ko si zadnji? pisal, da je pri tebi izgubil ?e tisti promil s svojo izjavo po objavi rezultatov.

 

Raje povej po pravici, da JJ ne bi niti malo bolj maral, pa ?e bi (hipoteti?no) Slovenijo povzdignil na raven ?vice.

Ja, res je, gre za star zakon - pod Zokijem bo po novem kazen za ta prekr?ek 2000? :hudicek:

 

Ja odkrito priznam, da mi je on antipati?en - ?e bolj njegova politika in pristop. ?lovek ki vle?e stvari iz komunizma, praveka in zgolj le obsoja ne bo nikoli popeljal Slovenije do ?pice ali ?vice....dolo?en del ljudi v SLO ima zaslepljen in zmanipuliran - najlep?i dokaz je stalen procent na volitvah vsa leta...niti ne raste, niti ne pada, a hvala bogu je krog proti njemu mo?nej?i - iz leta v leto mo?nej?i....

 

SDS bi mogo?e v prihodnje ?e volil a ne z njim na ?elu (ali v ozadju)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 193
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja odkrito priznam, da mi je on antipati?en - ?e bolj njegova politika in pristop. ?lovek ki vle?e stvari iz komunizma, praveka in zgolj le obsoja ne bo nikoli popeljal Slovenije do ?pice ali ?vice....dolo?en del ljudi v SLO ima zaslepljen in zmanipuliran - najlep?i dokaz je stalen procent na volitvah vsa leta...niti ne raste, niti ne pada, a hvala bogu je krog proti njemu mo?nej?i - iz leta v leto mo?nej?i....

A ja?

 

2004 je proti Jan?i popu?il LDS, 2008 so volilci stavili na SD in je LDS komaj prilezel v parlament, 2011 ste volili Jankovića in je SD izgubil 20%, LDS pa izpadel iz parlamenta,... kaj sledi? Izpad SD iz parlamenta naslednje volitve, Janković 10% in spet nova leva stranka, s katero bodo slovence peljali ?ejne ?ez vodo?

 

Zdi se mi, da bo levici po?asi zmanjkalo "novih obrazov", v katere se preobla?ijo s tem ustanavljanjem novih strank kot sta Zares 2008 in LZJ 2011?

 

 

 

Podobna situacija je v ?portu s ?portniki, proti katerim so bili razni hejterji - recimo Schumacher (lahko apliciramo na Rossija, Jordana, Loeba, skratka jih je kar nekaj). Ima? ljudi, ki so proti njemu ?e celo kariero, ko si jih vpra?al, za koga navija - za vse, samo za Schumacherja ne :blink: , in so navijali najprej za Damona Hilla, potem za Villeneuva, pa za Hakkinena, Montoyo, Raikkonena, Alonsa, skratka za tistega, ki je bil njegov aktualen nasprotnik. In taki se ti potem upajo re?t, da se ti kot navija? Schumija/... obra?a? po vetru... :hohoho:

 

 

Ni? bat, tudi ?as JJ ?e pride, samo vpra?anje, kdaj bo levici "novih obrazov" zmanjkalo :harhar:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj vidi na JJ, res ne.

 

Mogo?e ni?.Kaj pa vidite vi na t.i. levakih,ki naj bi kao delali druga?e?

Druga?e so delali kaj za narod?A je v teh treh letih kaj ?la pla?a gor?Nop.A je mogo?e manj brezposelnih? Nop.

A so mogo?e kraj?e ?akalne vrste pri zdravnikih? Nop.A mogo?e ni bilo nobene afere?Nop.

A so ljudje bili vsi hepi in zadovoljni?Nop. A so sve?ano odprli kak?no novotovarno?Nop....

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ni?.Kaj pa vidite vi na t.i. levakih,ki naj bi kao delali druga?e?

Druga?e so delali kaj za narod?A je v teh treh letih kaj ?la pla?a gor?Nop.A je mogo?e manj brezposelnih? Nop.

A so mogo?e kraj?e ?akalne vrste pri zdravnikih? Nop.A mogo?e ni bilo nobene afere?Nop.

A so ljudje bili vsi hepi in zadovoljni?Nop. A so sve?ano odprli kak?no novotovarno?Nop....

 

sem pozbil ?, je bilo vpra?anje namenjeno njemu.

Pa ?e si mi ?e vrgel kost:

to da ni verouka v ?olah in da ma rode mal bolj zaprt gobec.

IMO tvoja svoboda se?e do tja kamor z njo ne posega? v svobodo drugega. tu kristjani ??ijejo vse povprek. Poleg tega nam o?itajo drek ki pri njih ?e bolj smrdi.

 

Sicer podpiram viranta, sredino. :bravo: ignorira cerkev. dvakrat bravo

Jankovi? je prvi politik ki ni ?e 20 let v sloveniji v politiki, pa ste ga ?e obsodli na propad...Mal nefer. ?ist jan?evsko...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne boste verjeli enemu podatku, ki sem ga danes sli?al;

 

LJ mestni redarji, naj bi bili na pre?i za morebitnimi blatnimi pnevmatikami na na?ih vozilih. Kazen pa naj bi zna?ala "carskih" 1000?. Sem najprej pogledal na koledar, da ni morda 1. april na koledarju! ?zmeden? :ne vem:

 

Naj pridejo k nam spomladi in jeseni, bodo imel 14 dni del da se jim bo zrolalo od pisanja polo?nic.

Asfalt takrat postane blaten makadam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz ?e ponavljam pru?kopis oz ?vasane ?rke. Verjetn bo treba sedaj k pro?njam prilagat spri?evalo iz 5. razreda - ko smo imel vpisano cirilico, heheh.

 

haha, ok nasmejal sem se, zdej gremo naprej brez takih nebuloz... upam, da je ?elja vsem, da se izvle?emo iz tega blata (pa ne unga kjer so parkirani avti) in bi nam morala biti v interesu le in samo to in dajmo prilo?nost ?loveku, da se izka?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej,ti ma? pa? do njega osebne predsodke, ko si zadnji? pisal, da je pri tebi izgubil ?e tisti promil s svojo izjavo po objavi rezultatov.

 

Raje povej po pravici, da JJ ne bi niti malo bolj maral, pa ?e bi (hipoteti?no) Slovenijo povzdignil na raven ?vice.

Ja, res je, gre za star zakon - pod Zokijem bo po novem kazen za ta prekr?ek 2000? :hudicek:

 

 

?vica :hohoho:

?uj ti zakaj pol 7 let nazaj nismo bli tam no ko je mel ablast

 

Zdaj pa prisegam da teb zadnji? odgovarjam na politi?no temo in temo tle mislim kot darknes jaoo

 

Res sam ?e ?akam da napi?e? da Zoki si sam zmi?ljuje zakone.

Aja tud ta mi je v?e? da ljudje morajo it na veselice in to z avti in se tam parkirat v blatu in pol vsi veseli z blatno alkoholnimi domov prav morajo tja ja.... :vino:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ja?

 

2004 je proti Jan?i popu?il LDS, 2008 so volilci stavili na SD in je LDS komaj prilezel v parlament, 2011 ste volili Jankovića in je SD izgubil 20%, LDS pa izpadel iz parlamenta,... kaj sledi? Izpad SD iz parlamenta naslednje volitve, Janković 10% in spet nova leva stranka, s katero bodo slovence peljali ?ejne ?ez vodo?

 

 

Ni? bat, tudi ?as JJ ?e pride, samo vpra?anje, kdaj bo levici "novih obrazov" zmanjkalo :harhar:

 

To je razlika med tipi?nim levim i desnim volilcem. Levi smo zahtevni, v?asih mnogo preve? in to znamo na volitvah jasno pokazat. Desni ste pa o?itno zadovoljni ?isto z vsakim sranjem, ki vas pitajo in verjemi, da ?e ne bi bilo na ?elu SDS ta kljukec bi SDS sigurno zmagala na teh volitvah.

 

Dokler se tega arhajika SDS ne bo znebila tudi ne bo zmagala na volitvah. Samo ko pa JJ-ni ve?, kdo pa sploh lahko stopi v njegove ?evlje. ?e edini, ki bi to zmogel ima zdaj svojo stranko SDS-u pa ostanejo pingvini tupa jerov?ek, Grims, ?erna?, Tanko, Jerov?ek, Irgel in ?e kak?en kimav?ek brez svojega jaza in brez vodstvenih kvalitet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, ok nasmejal sem se, zdej gremo naprej brez takih nebuloz... upam, da je ?elja vsem, da se izvle?emo iz tega blata (pa ne unga kjer so parkirani avti) in bi nam morala biti v interesu le in samo to in dajmo prilo?nost ?loveku, da se izka?e.

 

?esa se ima za veselit narod?? Izvoljena je bila ista bebava ekipa padle vlade, s tem, da je novi "vodja" 5x ve?ji pokvarjenec od prej?njega.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj vidi na JJ, res ne.

 

Mogo?e to, da je edina resna alternativa levici, ki to sploh ni, ampak so to elite, polne naropanih ?.

 

 

Boss, res ste mi levaki jako zahtevni volilci, 3 leta nazaj ste si izvolili troj?ek, ki se ni znal ni? zmenit in so se med sabo po?rli, seveda je bil potem zato, da so znotraj troj?ka trenja, kriv JJ .... :hohoho::hohoho::hohoho:

 

 

Janković pa naj bi ?e dobil ko?arico od SD-ja. Zgleda in upam, da je Pahor pri?el k pameti in se zaveda, da bi v naslednjih 4 letih spet po?iral vse sranje ter na naslednjih volitvah kon?al tako neslavno kot letos LDS.

 

 

Naj le narod dobi, kar so hoteli, vlado Zokija iz Ljubljane, pa ni va?n, kolk stane.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?uj ti zakaj pol 7 let nazaj nismo bli tam no ko je mel ablast

 

Zato, ker je bila levica ostalih 17 let na "ablasti"... :hudicek:

 

Si pa ?e sam v obdobju volilnega molka ugotavljal, kaj sploh je na?a "levica".

 

 

Kam se potem po tvoje umesti Virant?

To bomo pa ?ele zdaj videli. Virant je zame trenutno en navaden ma?ek v ?aklju, ?e se bo izkazal v naslednjem mandatu s pokon?no dr?o, ima potencial, da dobi moj glas na naslednjih volitvah.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, resno mislim, da ste popolnoma za?li s teme.

 

Vseeno bi pa rad, da mi nekdo razlo?i, zakaj ne marate Jan?e. Pa resno, brez praznega nabijanja. Ne da ravno navijam zanj, a kljub temu mu moram priznati, da je kar dobro vodil in bi mogo?e bilo dobro, ?e bi spet.

 

Ko je Jan?a kon?al mandat, je bilo okoli 59.000 brezposelnih. Zdaj jih je okoli 110.000.

Ko je Jan?a kon?al mandat, je bil javni dolg okoli 8,2 milijarde. Zdaj je okoli 16,2 milijarde.

Ko je Jan?a kon?al mandat, je bila cena 95 oktanca 1,114?. Zdaj je 1,32.

Ko je Jan?a kon?al mandat, je bila tro?arina na 95 oktanca 0,359 ?. Zdaj je 0,49, ?e se ne motim.

Ko je Jan?a kon?al mandat, je bila cena dizla 1,136?. Zdaj je 1,269.

Ko je Jan?a kon?al mandat, je bila tro?arina na dizla 0,302 ?. Zdaj je 0,33998, ?e se ne motim.

 

Zdaj mi na 50 litrov bencina poberejo 6,55? ve?, kot mi je Jan?a.

Zdaj mi na 50 litrov nafte poberejo 1,9? ve?, kot mi je Jan?a.

 

In ko najdem ?e ostale cene, ki sem jih zapisal ob koncu Jan?evega mandata, jih bom pa primerjal z zdaj?njimi. Samo kot zanimivost naj pa povem, da sva v ?asu vladavine Janeza Jan?e z ?eno v enem letu zbrala 7000?. In sva zraven dodala ?e ostale prihranke in za gotovino kupila Hondo Jazz. Si ne predstavljam, da bi to lahko dosegel v zadnjem letu vladavine Boruta Pahorja.

 

I, po?tovane i po?tovani, na kraju bi Vas spomenuo, da govorite po na?e. Sada, kad smo Zapadna Srbska Krajina, nema vi?e na engleskom, njema?kim, slovenskim i ostalim stranim jezicima. Ako ste ve? polapismeni i neznate ?irilice, barem govorite u pravom jeziku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej ?e vse gleda? neobjektivno samo skozi to?el pol se je te?ko o tem sploh pogovarjat.

 

Jan?a je kon?al mandat tik pred svetovno krizo in recesijo, ko se je kon?alo obdobje najdebelej?ih krav. Ljudje s kratkim spominom so tudi pozabili, da smo imeli precej?njo inflacijo (ve? kot 7% letno) in da je JJ izjavil, da ne bo ?rtvoval visoke gospodarske rasti zato, da bi zmanj?al inflacijo. Se pravi z drugimi besedami ve? denarja v to?le delodajalcem, manj v to?le delavcev - pa ?e 1x ne pozabit da nam je ?lo ?e predobro in bi se dalo kaj tudi razdelit med ljudi.

 

Bil je boter najve?jim tajkunskim polomijam in za nadzor v medijih je bil pripracljen sklepat tudi kravje kup?ije... rezultat je La?ko na psu, merkur na psu, Istrabenz adijo, Merkator bo ?el verjetno papa itd.

 

Laganje, korupcija, ponarejanje dokumentov, prisvajanje zaslug drugih, blatenje dr?ave v tujini, opurtunizem, bratenje s tujimi voditelji za delanje zdrah doma, zavajanje ljudi, sramotno obna?anje do marginalnih skupin, favoriziranje RKC... pa lohk na?tevam ?e za eno stran

 

Skratka, karakter JJ je ?iv poden, razdiralen, ma??evalen, nezrel, hinavski in verjetno tudi mentalno problemati?en, da ne more ven iz svojega negativizma in blatenja vseh, ki niso z njim in ga brezpogojno ne podpirajo in navijajo zanj.

 

Mah glej - raje se ustavim, ker ?e ne se bom spet razpisal in ne bo nih?e tega bral.

 

Aja mogo?e ?e to - ena od pogruntav??in je bila, da so najeti kredit prikazali kot priliv v prora?unu se pravi to je tako kot, ?e na leto zaslu?i? recimo 12k? pa vzame? recimo ?e 20k? kredita in se na koncu leta hvali? da si zaslu?u 32k? v tem letu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse to je res in oba imata prav, ker nobena mandatarska zgodba ni samo ?rna in samo bela. Kljub temu, da se je Pahor zna?el v kriznih letih pa mislim, da se z zadevo ni znal spopadat. Bil je kot en mali osnovno?olski piflar, ki svoje so?olce prepri?uje, da je v razredu edino on najbolj pameten, nakar se vsi za?nejo iz njega norca delat in mu stvari stran jemat, on pa samo zmedeno pogleduje naokoli. In za Pahorja resni?no ne vem, kaj je naredil pozitivnega v svojem mandatu. Tuhtam in tuhtam pa se nikakor ne morem spomnit. Se pa spomnim ?e nekaterih iz Jan?eve vladavine, ki nimajo veze recesijo:

 

- konec nalepk za tehni?no izpravnost

- overjanje dokumentov na UE, kar se je izkazalo za bistveno ceneje kot pri notarjih

- prepre?ili so rubljenje dr?avljanov z ni?anjem notarskih storitev za polovico

- poenostavljena dav?na napoved

- vinjete

- podjetnikom so ukinili davek na parkiri??a in mobilno telefonijo

 

Pa verjetno bi se ?e kaj spomnil. Seveda nisem njegov simpatizer, ampak vseeno se mi zdi, da se preve? poudarja samo, kar je bilo storjeno slabega, ne pa tudi pozitivnih stvari. Ne re?em, da bo Jankovi? slab, vendar nimam prevelikega zaupanja vanj. Kot ?upan je mesto zelo zadol?il, re?il pa ni skoraj nobenega pere?ega problema - npr. prometa in parkiranja, kar bi morala biti prioriteta pred stadioni in vkopanimi smetnjaki. Lahko bi za?el kar z odstranjevanjem semaforjev, ki jih je odlo?no preve? in zavirajo promet.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.