En primer iz mladosti;
Kolegu pristopi nek Čapac z gobica fruzurco in mu zasika; `šta gledaš?'
Mu ta odgovori; 'Najraje pop TV '
Še ni do konca izgovoru, ga je že kot se je ta kolega izrazil; ŠTEMPLOV
Posnetki s hrvaške plaže sprožili burno razpravo: "To ni več dopust"
N1INFO.SI
Na družbenih omrežjih so videoposnetki, ki prikazujejo stanje na mestni plaži v Makarski, sprožili...
Smo bili lani ravno v Makarski...pa tja ne gremo več.
Tam,kjer smo sedaj,je pa malce drugače😁
Se strinjam,da ni to način, kako rešit stvari. Ni pa prvič, da so naši nabasani "fantje" izzivali v lepi naši in jih potem dobili. Ne verjamem, da greš lepo, normalno po cesti in iznenada pritečejo štirje nasilneži in te premikastijo kar tako iz dolgčasa.
Vedno se je dogajalo nekaj prej.
Še vedno se sliši lovska in samo kot izgovor, ker temle nasilnežem pač grozijo kar precejšnje kazni, lahko celo zapor. Zdaj bi jih radi zmanjšali tako, da govorijo, da so bili izzvani. Vsak odvetnik jim bo tako svetoval.
Še vedno pa ne greš nekoga na mrtvo prebutat pa četudi si bil zaslužil kako vzgojno okoli ušes. Glede na poškodbe bi se lahko zgodilo celo uboj, če bi šlo kaj tako narobe kot je šlo v primeru Šutar.
Kakorkoli tukaj ne eni ne drugi ne govorijo resnice.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.