Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Moj planinski mentor, hiperaktivni možak :)

 

https://slovenskenovice.delo.si/novice/slovenija/pri-102-letih-tankist-franc-ze-cetrtic-bos-na-vrh-hriba-foto

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
dne 22. 6. 2026 ob 19:02 je skritikrt napisal:

Ker ni vode!

Ne razumem, kaj ima voda tu zraven.

 

Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave.

Napisano
pred 45 minutami je godlike napisal:

Ne razumem, kaj ima voda tu zraven.

 

Rezen če ukini pravico do pitne vode iz ustave.

Moraš vse komentarje brati,pa boš zaštekal😄😉

Napisano

Razumem.

 

Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉

Napisano

Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil.

Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih...

 

 

SIOL.NET

Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.