Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 55 minutami je Boss napisal:

Tole zdaj, ko so spet tuji turisti na naših cestah je spet polomija od polomije. To res ne veš a jim tam severozahodno izpite talajo na loteriji al kaj.

 

Imamo zoženja ceste, Lah pa Jodlar lepo po sredini obeh pasov in se ne data motit, če zasedata oba pasova.

 

Naredi DARS dve polni rumeni črti in jih na vhodu ter izhodu zariše cel meter eno od druge, da ja ne bi folk se med sabo zaletaval. Italijan lepo po bližnjici preko obeh črt, da je kombi komaj rešil karambol.

 

Vožnja po prehitevalnem na prazni cesti je pa čist v domeni Nemcev. Mislim, a slučajno prodajajo kakšne vinjete za ljudi s posebnimi potrebami in se pol taki smejo vozit samo po prehitevalnem al kaj?

 

Aja pa pravilo reševalnega pasu tujci sploh ne razumejo oziroma tisti najbolj agresivni egoti so prepričani, da so se ljudje umaknili zato, da gredo pol oni tam skozi.

 

 

Policija bi morala tele turiste veliko bolj preverjat, ker so res nevarnost za promet.

 

Aja, da ne nabijam v prazno, sodelavec iz sosednjega oddelka je letos že fasal Nemca v desni bok, ker je živčko poskušal prehiteti celo kolono po odstavnem pasu in ga je ruknil

po celem desnem boku.

 

Problem je v tem, da se bo jebal z zavarovalnicami, ker nima kaskega. Namreč lani pa je drugemu sodelavcu iz mojega oddalka Nemec na gorenjski pumpi ruknil avto tako, da je zavil in pozabil, da ima zadi pripeto dolgo bivalno prikolico, ki je lepo podrajsala dva avta ustavljena na sosednjem točilnem mestu. Še danes nima urejene zavarovalnine, ker švaba ni priznal, da je kriv pa edini je bil, ki se je premikal - sreča je sodelavec imel kasko in je lahko popravil škodo na račun zavarovalnice.

 

 

V glavnem, kar se prometa tiče je menj najbolj stresna prav poletna sezona teh manijakov na cestah.

 

Še dobro, da nisi veliko na cesti... 😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Še dobro, da nisi veliko na cesti... 😁😉

 

Ampak res... sem kr zadovoljen, da ne rabim bit veliko na cesti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma glej tele pajace no...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/prometno-pester-konec-tedna-zastojem-se-bo-tezko-izogniti.html

 

napišejo...

"Policija in Agencija za varnost prometa posebej izpostavljata, da se je kar 40 odstotkov letošnjih prometnih nesreč zgodilo med petkom in nedeljo."

 

Se pravi je v tem času torej manj nesreč kot med tednom od ponedeljka do četrtka. Res jebe lud zbunjenog - trije dnevi od sedmih je skoraj 43%.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Ma glej tele pajace no...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/prometno-pester-konec-tedna-zastojem-se-bo-tezko-izogniti.html

 

napišejo...

"Policija in Agencija za varnost prometa posebej izpostavljata, da se je kar 40 odstotkov letošnjih prometnih nesreč zgodilo med petkom in nedeljo."

 

Se pravi je v tem času torej manj nesreč kot med tednom od ponedeljka do četrtka. Res jebe lud zbunjenog - trije dnevi od sedmih je skoraj 43%.

Ob koncu tedna so vozniki že utrujeni od celotedenske gužve.....🥴😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.DNEVNIK.SI

Mnoge ljubitelje kolesarstva sta prva dva tedna dirkanja na Giru razočarala. Dogajanje se zdaj stopnjuje, toda...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Matick napisal:

Tistle z dvema crtama se je pa sigurno pod Dunajsko zgodil :)

Tam je tud celo gradbisce polna crta med pasovoma, ampak vsakic ko grem tam mem je nek tujec ki ne razume pomena polne crte

 

Točno tam... pa skoraj vsi so tujci... no ja najde se tud kak KP ponavadi z BMW-jem. Verjetno so BMW-ji tolk nepregledni, da je težko določit kje so robovi avta. To je drugač redno vsak dan, da ne bo kdo mislil, da se je slučajno zgodilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej ja... men pa gramčke na varčnem in čistem dizlu preštevajo pa eko takse nabijajo. Obnašamo se tako kot, da je Kitajsak na drugem planetu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 5. 2023 ob 8:45 je skritikrt napisal:

 

Zeloooo zanimivo-razlaga kaj v biti je "Woke" (razlaga na koncu).

 

Zelo priporočam ogled od začetka do konca!!!

 

Pogledal in ta razlaga je zelo verjetna in logična. In kot pravijo, kdor ne pozna zgodovine in napak, je prisiljen v to, da bo ponavljal točno iste napake. In ja pot v pekel je dejansko tlakovana z dobrimi nameni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Janez007 napisal:

Tudi zato, ker moramo imeti doma vse orodje pri roki, čeprav ga potrebujemo mogoče 1x letno. A ne? 😉

...jaz bi po eni strani rekel..."bolje imeti,kot potrebovati"...po drugi strani pa je pri meni orodje postalo že malce "zbirateljska žilica"😁...

Nič skrbeti😉...še imam "materiala" za objaviti...samo časa trenutno nimam,da bi se z tem ukvarjal...smo imeli pred kratkim periodične izpite,pa grembna ziher,kar pa kar nekaj časa vzame😟...bo še kaj-nič skrbeti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MOJA-DOLENJSKA.SI

Andrej Peterle, član vodstva Iniciative Glas upokojencev Slovenije in Inštituta 1. oktober, je na Facebooku objavil...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da imajo cenejšo nafto kot mi. :)

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Pri natočenih 50 litrih dizelskega goriva moramo v Sloveniji plačati skoraj deset evrov več kot na...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Z M A J napisal:

Da imajo cenejšo nafto kot mi. :)

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Pri natočenih 50 litrih dizelskega goriva moramo v Sloveniji plačati skoraj deset evrov več kot na...

 

Tudi mi imamo cenejšo kot Italjani....😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak naša je pa boljša in čistejša od Hrvaške. Poglej kolk ekoloških taks in trošarin več ma gor obešenih. To mora vplivat na boljšo kvaliteto in čistost okolja, a ne? 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SLO-TECH.COM

Nemški Handelsblatt je pridobil več kot 100 GB internih dokumentov, ki mu jih je predal žvižgač iz podjetja. V...

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Z M A J napisal:
MOJA-DOLENJSKA.SI

Andrej Peterle, član vodstva Iniciative Glas upokojencev Slovenije in Inštituta 1. oktober, je na Facebooku objavil...

 

Jaz bom pa malo drugače rekel...kdo največ hodi na volitve????

 

PENZIONERI!!!

 

Pa mi razložite,od kod po tem taubiju 400.000glasov!

 

So ga volili (in Musarco tudi),pa ga naj tudi "dol spravijo".

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jaz tud mislim, da če bi Jajota volili bi imeli nižje cene hrane kot v Italiji in višje plače in penzije kot v Italiji. Kolk je manipulacija enostavna zadeva. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.