Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • Začuden 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Norveška alpinistka Kristin Harila in njen vodnik šerpa Tenjen Lama sta postal postavila nov rekord v...

 

  • Všeč 1
  • Začuden 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je g.Wankel napisal:

 

 

Pisejo (oz. verjetno nerodno prevajajo - AI prevajalnik???)  pa tako, kot, da bi slo za robote... in ne za ziva bitja ... 

 

image.png

 

 

 

 

 null

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je teroeticno pravilno… samo tako brezosebno se bere… Bolj primerno bi pomoje bilo, da bi uporabili “v telesu” ali “v organizmu” … ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Jest napisal:

Seveda je teroeticno pravilno… samo tako brezosebno se bere… Bolj primerno bi pomoje bilo, da bi uporabili “v telesu” ali “v organizmu” … ;) 

 

Sej se strinjam :) Sej pravim, FDV Mafija :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N1INFO.SI

Hrvaški gostinci imajo tako imenovane paradajz turiste, kot jih posmehljivo poimenujejo, za...

Ni kaj dodati, pohlep in brezobraznost nekaterih ponudnikov hrane in pijače nima meja.... 🥴

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:
N1INFO.SI

Hrvaški gostinci imajo tako imenovane paradajz turiste, kot jih posmehljivo poimenujejo, za...

Ni kaj dodati, pohlep in brezobraznost nekaterih ponudnikov hrane in pijače nima meja.... 🥴

 

Niso torej več moderni sendviči za s seboj, ampak je to sedaj paradajz. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Hrčke so vedno vse drugi krivi in nikoli recimo njihova požrešnost. Men je pa načeloma čisto vseeno tudi, če me kličejo paradajz turist, se veliko manj sekiram, kot pa če vidim, da me nekdo lupi in se mi smeji za hrbtom.

 

Ko bodo oziroma če bodo 1x doumeli, da pravilno odmerjena in ustrezna cena gostinske in turistične ponudbe prinese več zaslužka in da je treba za zaslužek tudi kaj naredit, ne samo kasirat, prej se bo tudi taka negativna reklama nehala. In na koncu bomo vsi zadovoljni, tako ponudniki kot turisti.

 

 Ampak ja, verjetno razmišljam preveč utopično.

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Za Hrčke so vedno vse drugi krivi in nikoli recimo njihova požrešnost. Men je pa načeloma čisto vseeno tudi, če me kličejo paradajz turist, se veliko manj sekiram, kot pa če vidim, da me nekdo lupi in se mi smeji za hrbtom.

 

Ko bodo oziroma če bodo 1x doumeli, da pravilno odmerjena in ustrezna cena gostinske in turistične ponudbe prinese več zaslužka in da je treba za zaslužek tudi kaj naredit, ne samo kasirat, prej se bo tudi taka negativna reklama nehala. In na koncu bomo vsi zadovoljni, tako ponudniki kot turisti.

 

 Ampak ja, verjetno razmišljam preveč utopično.

Saj to velja tudi za naše gostince in holelirje. Nič manj ne lupijo gostov kot Hrvati. Zato je pa Portorož zvečer prazen. Tudi naša obala je bolj boga zvečer. Ko bodo doumeli, da je ljudem teh nabitih cen dovolj, bo za nekatere že prepozno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Slivka napisal:

Še dobro,da se je Aleš zgubo,še večjo sramoto bi naredo železnicam- našim železnicam....🥴

Je pa res,da se udobno in dolgo voziš in dobro izkoristiš karto.....😊🤣💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Bini napisal:

Še dobro,da se je Aleš zgubo,še večjo sramoto bi naredo železnicam- našim železnicam....🥴

Je pa res,da se udobno in dolgo voziš in dobro izkoristiš karto.....😊🤣💪

 

Ja če si upokojenec pa imaš časa na pretek in ne veš kako bi dan zabušil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Bini napisal:

Oni ne rabijo karte....😁

 

Karto rabijo... samo je brezplacna ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.