Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Oblikovno gledano, kot da sta ti 2 vozili iz razli?nih stoletij, ne le kak?no generacijo razlike. No imajo pa vsake o?i svoj kriterij;

 

 

Res je kar pi?e? o obliki. A poglej ju pa po 150 000 km in petih letih. S kom bo? ve? na servisih oz v katerga bo? ve? ? zmetal in za katerga od teh dveh bo? ?e kaj dobil na avtonetu. NA ?alost je na? slo trg tako zahojen, da rezen "premium"znak in kak VAG vse ostalo lahko odpi?e?. Tudi za alfo vsi pravjo da je lepa kup je pa noben.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je kar pi?e? o obliki. A poglej ju pa po 150 000 km in petih letih. S kom bo? ve? na servisih oz v katerga bo? ve? ? zmetal in za katerga od teh dveh bo? ?e kaj dobil na avtonetu. NA ?alost je na? slo trg tako zahojen, da rezen "premium"znak in kak VAG vse ostalo lahko odpi?e?. Tudi za alfo vsi pravjo da je lepa kup je pa noben.

 

 

Noja... Jaz sem svojo sestico pred kratkim prodal... Stara je bila 5 let... Cene na avto.net pa podobne... Tako za pet let staro sestico, kot tudi za pet let starega Passata... Prodal sem jo zelo hitro (v petek dal oglas, v ponedeljek je bila zaarana)... Interesentov je bilo kar nekaj... Med njimi pa zacuda nobenega "trenirkarja" :D ...

 

 

Cenovno sta pri ceni po ceniku novih nekje v podobnem razredu... Po obcutku bi rekel, da je Passat celo malo drazji... oz. Ne dobis toliko opreme... Nisem se pa pogljabljal v pakete opreme... Tako, da je to le moj obcutek... Ko sem kpoval sestico, je bil Passat s podobno oprema kar nekaj drazji... Tako kot recimo tudi Renault Laguna...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... Jaz sem svojo sestico pred kratkim prodal... Stara je bila 5 let... Cene na avto.net pa podobne... Tako za pet let staro sestico, kot tudi za pet let starega Passata... Prodal sem jo zelo hitro (v petek dal oglas, v ponedeljek je bila zaarana)... Interesentov je bilo kar nekaj... Med njimi pa zacuda nobenega "trenirkarja" :D ...

 

 

Cenovno sta pri ceni po ceniku novih nekje v podobnem razredu... Po obcutku bi rekel, da je Passat celo malo drazji... oz. Ne dobis toliko opreme... Nisem se pa pogljabljal v pakete opreme... Tako, da je to le moj obcutek... Ko sem kpoval sestico, je bil Passat s podobno oprema kar nekaj drazji... Tako kot recimo tudi Renault Laguna...

 

Morda novej?i letnik- Starej?a - 2007 - te zgodbe ne potrjuje niti v eni to?ki.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, naj te pripelje na piknik v Lokovec... :hudicek:

 

Sploh po tisti poti, po kateri smo ?li prvo leto. Vse miate so imele odrsano podvozje sramezljiv .

 

Cao

 

Hehe hja vem ja kaksno je sem bil lani gor, meni je bilo super, letos mi pa ni zneslo in se ne morem udelezit,....

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sva ?la s sodelavcem ra?unati, sploh ni te?ko to. Dobesedno vsak dan v letu rabi? narediti le 210 km. Pa ker so vmes vikendi ampak po drugi strani se ga rabi ?e za kak izlet lahko re?emo nekje 300 km do slu?be in nazaj pa ima? garant tako kilometrino v tolikem ?asu. Kar sploh ni tako zelo te?ko. ?e, ?e hodi nek ?tajerc pri nas v LJ v slu?bo spotoma naredi 250km na dan. Ampak na koncu imaji vsi dizli ne glede na starost med 120 in 180.000 km. Yeah right. :rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak porabo pa ima izredno nizko, kar pomeni, da tukaj ni bilo hitre vo?nje ne mestnega cjazenja... Se pravi, da je verjetno fliknil na 90-100km/h in vozil 120km v eno smer in nato 120 nazaj. Po moje pri taki uporabi tale motor zdr?i ?e dodaten milijon km.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

nima gum pa se ?e kr pelje :prstgor:B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pa je bilo fraj na desni, pa tam tak nikoli nih?e ni parkiran.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.