Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zanimivo, da nikoli ne pride do napake v obratni smeri...

 

http://www.zurnal24.si/napaka-v-sistemu-racune-izpraznili-do-konca-limita-clanek-289186

 

Tudi pride samo takrat to ni zanimivo za medije in zato tega ne zve?... v vsakem primeru ne eno ne drugo ne pomeni, da smejo pol ta napa?no nakazan denar eni ali drugi obdr?at, ?e ni njihov, tako da je ?isto brez veze kaj dosti o tem razmi?ljat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

"Podatki niso ravno razveseljivi," pravi Marko Poli?, profesor psihologije na filozofski fakulteti.

Se popolnoma strinjam, da podatki niso razveseljivi. Javni prevoz je po svobodi ?el v kameno dobo.  

 

 

Se strinjam.

Da vr?e? tramvaj iz mesta, mora? biti res posebej bistre vrste.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Primer So?erga, ali jures uni?uje dr?avno lastnino.

V bistvu kamera kar lepo prikazuje kako nizko in blizu je rampa, glede na to da je kamera zelo visoko in na ?ajbi - to je pri meni pol metra razlike

 

 

 

 

 

tkole je blo, pa ?e klin?ev sonce, kamera je rumena

 

post-2637-0-55162600-1493758668_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha.... lepa. Razen rampe ?kode na avtu verjetno ni. A ti bodo rampo zara?unal?

 

Ampak tale je mal bosa - dajo ti dokumente nazaj a rampe pa ne dvigne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Socerga se bo obnavljala iz moje police....za vse ostalo je tu Anze.

 

Avto? Hauba, stebricek, blatnik!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U pizda... kaj je kovinska rampa in ne plasti?na?

 

A pa da bi se prito?il pa ni mo?nosti, ?e?, da so ti dali prosto pot in da zaradi prenizke rampe nisi videl, da jo niso dvignili saj si v tistem trenutku gledal uslu?benca carine/policije. Prito?i se ?e na to, da je rampa preblizu okenca, in da si moral zapeljati ?isto zraven, da si sploh lahko dokumente dal uslu?bencu. Ne vem probaj mogo?e bo pa uspeh ?e posebej, ker ima? video na katerem se vidijo ?e dejanske vremenske razmere in nizko sonce.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U pizda... kaj je kovinska rampa in ne plasti?na?

 

A pa da bi se prito?il pa ni mo?nosti, ?e?, da so ti dali prosto pot in da zaradi prenizke rampe nisi videl, da jo niso dvignili saj si v tistem trenutku gledal uslu?benca carine/policije. Prito?i se ?e na to, da je rampa preblizu okenca, in da si moral zapeljati ?isto zraven, da si sploh lahko dokumente dal uslu?bencu. Ne vem probaj mogo?e bo pa uspeh ?e posebej, ker ima? video na katerem se vidijo ?e dejanske vremenske razmere in nizko sonce.

Marsikaj bi lahko, verjetno bi kdo pomisli ?e na odvetnika, ampak enostavno nimam energije niti volje, kot tudi se zavedam da sem spregledal jaz sam (kljub okoli??inam) in nenazadnje je to prometni znak. Jebi ga se zgodi, popravilo avta pa me ne bo ko?talo 0. An?e kapa dol.

 

Rampa je kar lepo kovinska in ostra. Ob vsem tem sva se tudi malo hecala s policajem, ko mi pribije da se jim to redno dogaja, da sem ?e sedmi in da imajo nove rampe sedaj ?e gumo spodaj mu pribijem, da bo sedaj tudi na tej stezi potem taka z gumo, me pogleda pi?e in se re?i.....

Dobra volja pre?ene stres.... 

 

Sem jim pa predlagal, da ?e jih nadrejeni ne poslu?ajo glede tega problema, da naj na rampo nalimajo saj nek stop znak ki bo ?trlel nad rampo in haubo....

 

No pa ?e dokaz kako nizko je bila (slabo se vidi ampak prvi dotik je tik nad seat znakom). Sem si za foro dal en kol na tej vi?ini - ni ?ans ga ne vidi?.

post-2637-0-58747000-1493825510_thumb.jpg

post-2637-0-14336200-1493825525_thumb.jpg

post-2637-0-82739100-1493825647_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vidim dobro ampak a spolirat se pa ne bi dalo?

Slabo se vidi ker je ?e sploirano, je pa rahlo vdrta hauba, zapigan rob haube pa olupljen del blatnika in stebri?ka. Barva in pleh sta kar vzdr?ala samo tam kjer je postrgala po robu je pa? olupla :) 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki za Juresa :) ... sicer ne po velikosti... ampak po znamki :)

 

http://www.avto-fokus.si/Novice/Seat_600_BMS_Seat_obudil_svojega_ficka

 

Seat 600 

 

Avto_fokus_Seat_600_BMS_b.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja poznam. Bi mel takoj...fiata ali seata.

 

Ta novi tipo karavan me je tudi navdusil. Pustimo prtljaznik ampak za 13k velik avto z vsem kar rabis. No itak je to astra

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Evo-zrihtal nakup,premontažo na feltne itd...na avto bom pa sam...je treba malce zavore popucati,pregledati,in rad to sam naredim...lepo počasi in v miru,da je narejeno,kot je treba. DOT je 0524...lih prav,k baje jih začnejo sredi Decembra delati...spet Made in Germany😃👍...to pa danes že zelooo težko najdeš. 333€ gume,montaža na feltne,centriranje in stare pustil pri njih...mi je vseeno,kaj bodo z 6-let starimi...dve sta pa itak že flikane,tako da...boli me pimpek. Najbrž v Soboto zrihtam na fordeka🙄...bo draga vesela😊   Aja,ima Vulco eno promocijsko akcijo imenovano "TireGuard365"...skeniraš račun,in registriraš,pa dobiš 1-leto "kasko" na gume (največ 4x popravilo itd...)...je zastonj,torej fino...pač samo k dobijo tvoj email...samo,jaz k skoz šraufe gazim🙄,zna prav priti😅   V redu nakup😃   Aja-pri Grošu...gužva nenormalna...enih 10 avtov v vrsti...jim laufa na polno,tako da tiste dve ženski na kasi ne vesta kje imata glave...se mi ni dalo čakati,sem kar pri njih pustil,in šel danes mimogrede iz nočne iskati...
    • Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde.  V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉
    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.