Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Drugo leto naj pa pride Alonso z leto?njim Mekom, tule bi bil verjetno dejansko najhitrej?i :)

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je to krasno v reklamah:

 

 

V realnosti je so pa zastoji, kolone, gu?ve, radarji, policaji,... Na koncu ugotovi?, da je Piaggio Porter povsem dovolj zmogljiv, da stoji? v koloni...

 

Sem gledal, ko so snemali to reklamo dol pri nas na obali.Samo je pa ta Ferrari res podoben kak?ni Mazdi od spredaj. Zanimivo, da so to takrat tudi drugi ljudje ugotavljali, kar je po moje veliko priznanje za Mazdine oblikovalce.

Kje so pa tej ovinki ful dobriv reklami, a kdo ve?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zg. ?a?i?i (prelaz Strma reber 993m)

 

Evo me tam v?eraj. Sva pa s svakom bila prva voznika na tej cesti pred 4 leti. Na?la sva jo slu?ajno, bila zaprta za promet a so delavci rekli kar pojdita smo jo ravno pometli, jutri se pa odpre :)

post-2637-0-24197900-1506180569_thumb.jpg

post-2637-0-32244400-1506180745_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikoli jim ni prav... 450kn na dan za statista , ki ni? ne dela??? Dvomim da veliko Hrvatov zaslu?i toliko v svojem sihtu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikoli jim ni prav... 450kn na dan za statista , ki ni? ne dela??? Dvomim da veliko Hrvatov zaslu?i toliko v svojem sihtu...

Verjetno ni vsak statist sprejet....?e posebej pri ?enskah....:) Wannabijke morajo pla?ati trajekt pa spanje....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://siol.net/avtomoto/novice/zakaj-slovenci-za-svoj-avtomobil-izberejo-bmw-449425

 

Pravijo da je "podalj?ek osebnosti"...

 

A sedaj se tistemu re?e osebnost?

Mene se verjetno v prometu kar malce sramujejo, ker uporabljam smernike in vozim v glavnem po omejitvah :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali se ti je osebnost kaj podalj?ala?

 

Disclaimer: ?e bi mogel, bi si privo??il 3 GT

Moja ?verca 7-letnica me pogosto vpra?a ali je Mazda ?e zmeraj moja najljub?a znamka ali je katera druga in ji povem, da mi je za znamko in zna?ko total vseeno ter nisem nek navdu?eni BMW voznik. Itak pa 15 let stara Balija (ime zaradi zelene barve, malo politi?no nekorektno) ni nek extra wagen, pa? pa nekaj za polmesecno pla?o in zame dovolj O.K. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miata - Everything You Need to Know | Up To Speed

 

RX7 - Everything You Need to Know | Up To Speed

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.