Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Slovenski avto leta je Toyota yaris cross....😲 Pravi čudež,da ni koncern VW.....👃😇

Napisano
  dne 12. 1. 2022 ob 22:39 je Bini napisal:

Slovenski avto leta je Toyota yaris cross....😲 Pravi čudež,da ni koncern VW.....👃😇

Razširi  

Se pravi, bodoča mazda 2.😊

 

 

Napisano

V bistvu je bodoca Mazda 2 lanski evropski avto leta… torej navadna Yariska. Yaris Cross pa je krizanec… torej bolj podoben mogoce bodoci Mazdi CX-3 …😀

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Dejansko pr mazdi načrtudjejo cupeja, so že nek patent izdali, videl prej novico,.. zato tudi tista slika mazde

 


image.jpeg

 

Napisano

To so časi, ko so avstralci bili še normalni... vzameš Opel Omego za osnovo in ker ti je všeč različica Lotus, ampak se ti zdi 3,6L I6 twinturbo preveč normalno. Tako vzameš ameriški GM small block 5,7L V8 nabiješ na atmosferskih 350KM pol pa sam še gas do daske in kocine pokonc.

33112_1.png

  • 2 tedna kasneje...
Napisano
  dne 29. 1. 2022 ob 8:05 je Alex napisal:

A je kdo iz foruma srečni dobitnik? 🤗 Sicer pa, čestitke dobitniku in da bi znal pametno upravljati z denarjem. 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eurojackpot-dobrih-11-milijonov-gre-v-slovenijo.html

Razširi  

 

Kmalu bo mel tolk prjatlov, kot nikoli doslej 😂 

Napisano
  dne 29. 1. 2022 ob 8:05 je Alex napisal:

A je kdo iz foruma srečni dobitnik? 🤗 Sicer pa, čestitke dobitniku in da bi znal pametno upravljati z denarjem. 

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eurojackpot-dobrih-11-milijonov-gre-v-slovenijo.html

Razširi  

Uf blizu mene so mahali z vrečo polno denarja.....?zmeden?

Napisano
  dne 29. 1. 2022 ob 8:52 je Bini napisal:

Uf blizu mene so mahali z vrečo polno denarja.....?zmeden?

Razširi  

Jaz sem najprej pomislil da bi bil to lahko jaz, ko se še ni vedelo od kod je srečni dobitnik. Potem sem pa ugotovil, da je potrebno loto najprej  vplačati. 🙄

 

 

Napisano
  dne 29. 1. 2022 ob 9:13 je Alex napisal:

Jaz sem najprej pomislil da bi bil to lahko jaz, ko se še ni vedelo od kod je srečni dobitnik. Potem sem pa ugotovil, da je potrebno loto najprej  vplačati. 🙄

Razširi  

Ta zadnja izjava je bolj gorenjska... 😁

Napisano (urejeno)

Uaa, oddaja bob leta. Svetovno. 👍:rispekt:...

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Res je. Pozabili so edino dopisat, da na ravnem, suhem asfaltu zadostuje, če je ena guma pogonska, če sta dve, je pa vrh glave dovolj. Zato tam AWD niti ne potrebuješ.

Tam, kjer pa je slab oprijem, pa potrebuješ pogon na vsa štiri kolesa. Pa ne šele takrat, ko ena os nima več oprijema in začne zdrsavat, pa ti priklopi še drugo os v pogon, ampak mora biti že prej pripravljeno, torej praviloma ročno vklopljeno, ko voznik vidi, kakšno "sranje" je pred vozilom.

In to je potem glavna razlika: AWD je "ženski" pogon, ki praviloma niso preveč domače s tehniko in jim pomoč avtomatike rešuje situacijo, 4x4 pa je "moški" pogon, ker so moški praviloma bolj domači tako s tehniko, ki jo upravljajo kot tudi s tehniko vožnje.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Zadnja sporočila

    • Saj vem kaj so studijski zvobniki nevem zakaj mi to razlagate ...   Soba se mi zdi pa nabasana...  
    • Ne izgleda kakšen idealne prostor, predvsem pa je po mojem preveč prazen prostor - tudi v veliki prazni telovadnici bo ob predvajanju glasbe bolela glava, ne glede na tip zvočnikov.    Verjetno bi veliko pomagal na tleh kakšen težak čim večji tepih, ob strani pa kakšne težke zavese, morda kakšen kos tapiciranega sedežnega pohištva, itd.        
    • Odvisno,kaj bi rad...moraš vedeti-studijski zvočniki so studijski. Pomeni,da so trimani na absolutno preciznost in nevtralnost...tudi če je za to vzet v zakup bass. Studijski ne smejo nič dodajati ali odvzemati-to je pri "mešanju" veliki NOGO!!! Seveda pa to ni tak zvok,k bi bil za relaksirano pislušanje...ajd,je lahko,a hitro imaš poln kurac tega,da ti vse servira dobesedno "v faco".   Sem vprašal,kaj bi rad....ali "mehčalec" ali "drugo smer". Da ti razložim Nubert-sound. V bistvu so ekstremno nevtralni,nekdo bi rekel celo "dolgočasni"(predvsem tisti,ki so navajeni t.i.soundinga). Kot studijski nič ne dodajajo in nič ne odvzemalo...nekateri jih celo preferirajo pred "pravimi studijskimi". Imajo pa nooor.bass,so izjemno hitri...težko,da boš khe slišal tako hitrost in preciznost...te kar preseneti pri npr. kitarnih solojih in basskitari...bobnih itd... Npr. Dragan-prodajalec v Sonus Artu v Lj.,ko je v trgovini poslušal prijateljeve nuLine-42 je rekel,da v življenju kaj takega še ni slišal...kdor ga pozne..nekdaj je delal VBigBangu na HiFiju v btc-ju....je slišal že vse zivo.... Pa je to nuLine (srednja klasa pri Nubertu). Visoki so pri nubertu zmeraj jasni in precizni ,srednji pa nevtralni in močni. Če prihajaš "z škodo od soundinga" boš rabil par dni,da se navadiš...ko boš pa spet slišal kaj drugega,pa boš takoj pogruntal khe zvočniki šepajo. Mene že vsi poznajo,in se bojijo,če pridem na kak HiFi sejem😂🤣...   Mater,je ze klobasa😅
    • lahko dam +2 al pa -2db na HF al pa LF, razlike praktično ni.  Pač raj bi mal bolj užival ob polsušanju. Plus ob nizki glasnosti se ful "informacije" izgubi.
    • A nimaš gor na njih nastavitve za poslušanje? Flat morajo bit za miksanje komadov. Je razlika med studijskimi in hi-fi zvočniki. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.