Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

WWW.24UR.COM

Novembra lani je vlada sprejela integracijsko strategijo tujcev, prvi tovrstni dokument v zgodovini Republike Slovenije. Kot pojasni državna sekretarka na notranjem ministrstvu Tina Heferle, pa se integracija...

 

Tudi jzt bi pr njej začel z jezikom 😛😈

  • Haha 3
  • Začuden 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

"Izjemna novica iz naše porodnišnice: rodili so se četverčki!" so sporočili iz UKC Ljubljana in pozdravili Mateja, Luko, Marka in Jovana. Na svet so prišli s carskim rezom, in sicer v 31. tednu nosečnosti.

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

FORBES.N1INFO.SI

Hertz prodaja 20.000 električnih vozil in namesto tega pa so se odločili za vozila na bencinski pogon.

Verjetno bodo poceni.... 🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 1. 2024 ob 19:53 je skritikrt napisal:

Evo dokaz-ženske niso za volan...tudi za štedilnik,k jaz bolje znam kuhati...samo za v posteljo😃 

 

Dolgo je vztrajal, predno je šel v penzijo 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ČUDNA ŠTORIJA, ČE TAKO VZAMEŠ

 

Bil sem tako bolan, bled in Bohinj, da nisem mogel ne brat ne sestra. Šel sem v posteljo, zaspal in začel sanjati, da sem se povzpel na Pohorje, kjer je bilo zelo jasno, Špelo, Tanjo in Sandro. Dol sem se spustil z zmajem, junijem in julijem. Na vso srečo pristanem v puščavi. Takrat me pa obkrožijo levi in nato še desni. Na srečo TAM vidim eno lado nivo, vrt in travnik. Sedem noter, osem ven - in se odpeljem v gostilno. TAM naročim kos torte in golob vina. Natakarju naročim, naj tudi sebi natoči kaj za popit, Dolanc in Kardelj, čeprav je bilo v gostilni zelo drago, Vinko, Dejan in Tomaž. Družba se je razživela in začeli smo peti in šesti: Marko skače, Jože s koze, Franci pa z delfina. V tistem trenutku vstopi moj boss, filter57 in milde sorte ter zavpije name: "Izgubili ste delo, Dnevnik in Anteno." Ni mi preostalo drugega, kot da spakiram kufre in se spokam na morje. Upal sem, da mi bodo pomagale pravljične vile, kosa in grablje. Šel sem v Lucijo, Andrejo in Matejo ter nabiral školjke, lijake in bideje. Zaradi svoje višine (151 cm) sem pri košarki dobil veliko banan, limon in pomaranč. Še zdaj ne vem, zakaj se po vsem tem moja mama tako sekira, žaga in lopata.

Popravljeno od Tilen5
  • Haha 3
  • Zmeden 2

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
WWW.24UR.COM

Španijo je ta teden sredi zime presenetila vročina – skoraj 400 vremenskih postaj po vsej državi je v četrtek zabeležilo temperature nad 20 stopinjami Celzija, je sporočila španska meteorološka služba...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res čudovito... 🤔prepoved popravila vozil starejših od 15 let...

BLACKOUT-NEWS.DE

EU plant drastische Maßnahmen gegen alte Autos: Reparaturen verboten. Unsicherheit für...

  • Začuden 2
  • Zmeden 2
  • Ni všeč 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delov verjetno ne bo.

 

Že ko sem imel Giulietto, so jamrali lastniki 166, ker so iskali neko čudo za zadnje bremze. Dostikrat so dobli iz italije staro zalogo. Novo je bilo nedobavljivo.

Tak da splošne dele boš dobil, tipske pa ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če se evropskih, starejših od 15 let, ne bo dalo popravljat, ker se za njih ne bo dobilo rezervnih delov, pa kaj... 

 

Za Mazde se bo še vedno dalo dobiti preko kakšnega ebaja ali česa podobnega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Če se evropskih, starejših od 15 let, ne bo dalo popravljat, ker se za njih ne bo dobilo rezervnih delov, pa kaj... 

 

Za Mazde se bo še vedno dalo dobiti preko kakšnega ebaja ali česa podobnega...

Mene bi malo skrbelo na tvojem mestu.

Res da je amerikanec na maski, samo deli so pa VAG.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si se ga že naveličal, predn si ga dobil, ker je zamujal.

 

No vsaj stroškov nimaš 5 let dokler garancije in jamstva.

 

Moj bo letos novembra 5 let imel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne vem, ali to pase sem ali v temo z vici ;)

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Očitno jim tekne jagnjetina (kot mojemu frendu Bosancu oz. Bošnjaku). :)

 

 

WWW.24UR.COM

Domačini na Kornatih se bojijo, da bi se sprehod po enem od biserov hrvaške obale lahko sprevrgel v nočno moro. Otoke so namreč zavzeli šakali. Zveri so se že tako razmnožile, da so zdesetkale črede ovac...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.