Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nimam pojma, ampak ravnkar se pele prot Makarski ta dec (s Kvadraturnim Passatm, se razume). :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sodi bl v temo povezano s plehom in oglasi ampak tut tuki ne ?kodi. Za vse vs ki nimate traktorjev, pa ogrevalnih vozov in ?tdilnikov,... neki da si zni?ate porabo http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6399323

 

kolk so to kej spet bu?e <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mora delvt lih ene tok kor ti tale vetrica doda nvm kok magi?nih konjev

?e ?e mal razmislmo logi?no vidmo da rab? kr velik vode da proizved? kej vodika pol nej bi pa ta vodik kr dodal v me?anco lufta in bencina in bo zadeva ?ude?no zbila porabo? Nism fizik ali kemik ali mehanik pa se mi zdi da je to iz ve? vidikov mal nemogo?e sploh pa kako nej bi vodik zbil porabo, bohvedi kaj zares nardi senzorjem :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupi?, da? zmontirat, se izka?e, da obljubljenih prihrankov ni - uveljavlja? stvarno napako in jim zagrozi? s to?bo, ?e ne bodo spravili avta v prvotno stanje.

 

?e bi to blo res tolk simpl bi danes vsi proizvajalci avtomobilov take pizdarije vgrajevali in se ne bi matrali z raznoraznimi baterijami, hibridno tehniko, kondenzatorji in podobno drago tehnologijo.

 

30% haha... namest 6,5 bi mi kuril 4,5 ?e verjamemo v pravljice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ima vsaka prava Gorenjka ljubimca?

Zato da ?para mo?a!!!

 

Zakaj ima vsak pravi Gorenjec ljubico ?

Da ?para ?eno !!!! :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampakkk ?e je pa res taprau gurenc potem ?para obe ,?eno in ljubico,sam pa si ga ?lajfa na roke :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampakkk ?e je pa res taprau gurenc potem ?para obe ,?eno in ljubico,sam pa si ga ?lajfa na roke :P

 

Pol pa se res preve? razmetavam. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa se res preve? razmetavam. :blush:

 

:hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.