Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Fant: "Eh, punce. Same neumnosti govorite! Jaz za 40 ? dobim papigo, ki bo povedala na dan polovico neumnosti manj."

 

Punca: "Ja, pri fantih je pa vse precej dra?je. Za po?tenega osla je treba od?teti vsaj 200 ?..."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Severnokorejski voditelj Kim Jong ima tiskovko, na kateri se pobaha, da bodo ?ez deset let s posadko pristali na Soncu. En novinar se opogumi in vpra?a, kako bodo to izpeljali, glede na izjemno vro?ino na povr?ju. Po nekaj trenutkih smrtne ti?ine Kim odlo?no odgovori: "Pristali bomo pono?i!". In dvorana je zaploskala.

Na drugem koncu sveta je prenos tiskovke prvi? v ?ivo gledal tudi Trump v ovalni sobi Bele hi?e, obkro?en s svojimi svetovalci. Po Kimovi izjavi sko?i v zrak in zavpije: "Kak?en bul?it! Vsi vemo, da pono?i ni sonca!" In v ovalni sobi je bilo sli?ati navdu?eno ploskanje.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakva godina za Slovence:
- uvalili amerima prvu damu
- uzeli Hrvatima nesto oko mora
- digli Srbima zlato ispred nosa

Zabari, cuvajte Trst...

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kakva godina za Slovence:

- uvalili amerima prvu damu

- uzeli Hrvatima nesto oko mora

- digli Srbima zlato ispred nosa

Zabari, cuvajte Trst...

 

pozabil si na FIFO :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za smeh je pa v?eraj poskrbela kar moja h?erka. Ska?e po eni nogi in ko pride drugi? okoli hi?e jo vpra?am, kaj pa po?ne.

 

Pa pravi "jaz sem Don?i?" in odskaklja po eni nogi naprej.

 

Pol pa naj samo ?e eden re?e, da ?portni uspehi nimajo vpliva na otroke, ?etudi je komaj v prvem razredu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V skladu z zadnjim poimenovanjem ulic in aktualnimi dogodki se menda pripravlja:

  • v ?i?ki bodo eno ulico preimenovali v "farmacevtkino dolino" ali "Farmacevtkino ?pranjo"
  • v ljubljanskih lokalih bodo za?eli stre?i "?e?pljev knedl z ?upanovo polivko"
  • UNESCO bo podelil znak svetovne dedi??ine "Farmacevtkinemu mokri??u"

[Pori? mode on]

Vse, ki bodo proti, si bomo zapomnili!

[Pori? mode off]

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.