Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Bila Fata u Njema?koj. Mujo je zove telefonom i ka?e joj, da mu kupi karburator. Kad se vratila ku?i, vadi iz torbe vibrator pa ga daje Muji.

Mujo poludio pa joj ka?e:

- "Ludo ?eno, reko sam ti karburator a ne vibrator!"

- "Ma j**i se ti s njim, golf ti ionako ne?e upaliti..."

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz verjamem tipu na hepldesku

 

email.jpg

 

jaz tud..

 

V?asih smo tudi pri nas avtomatsko generirali neka gesla za uporabnike pa je enkrat avtomatiki uspelo v ?tiri mestni sklop gesla zapisati FUCK. No potem so bile dodane prepovedane besede in to, da mora imeti sklop ?tirih znakov gesla vsaj eno ?tevilko. V naslednjih letih je trolastemu serverju ratalo najti kombinacijo SH1T in 4DOG. Pol se pa pejt.

 

In kolega, ki se pi?e ?u?ek je ?e danes nesre?en, ker ima uporabni?ko ime cucek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si ne morete privo??it zdravnika ozirom je ?akalna doba predolga pojdite na letali??e. Tam dobite brezpla?ni rentgenski posnetek, pregled prsi, ?e zraven omenite ?e recimo ISIS pa ?e brezpla?no kolonoskopijo.

 

Po statisti?nih analizah telesnega skenerja na letali??ih v lanskem letu je bilo odkrito:

 

1. 0 teroristov

2. 152 transvestitov

3. 2390 primerov hernije

4. 4531 hemeroidov

5. 2894 pove?anih prostat

6. 38945 implantatov v ?enskih prsih

7. 4 naravne blondinke

8. odkrito je tudi, da 485 politikov nima jajc

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Telekom sipca za novejsi xyz telefon 19,99?. Enaka sipca za isti xyz telefon v kitajskem centru 3,99?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Aktualni pogovor Janeza in Hrvoja

 

Hrvoje: Jao Janezu, sanjao sam no?as Ljubljanu,  sve  gori, ku?e sru?ene, avioni lete i bombarduju, ljudi mrtvi na ulici, pravi u?as.

 

Janez odgovarja: Kak?ni ste vi Hrvati, samo slabe sanje sanjate. Evo tudi jaz sem sino?i sanjal Zagreb ... vse v neki sve?ani atmosferi, glasba iz vsakega okna, ljudje se veselijo na ulicah, ognjemet in preko celega mesta veliki plakati.

 

Pa ga vpra?a Hrvoje: Kaj pa pi?e ne plakatih?

 

Janez odgovori: Nimam pojma ... nikoli se nisem u?il cirilice.

 

 

 

 

 

 

Kaj je bolj nevarno?

post-133-0-06993900-1515108815.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.