Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Windows ni aktiviran. Bodisi ni bil aktiviran in je original bodisi ima? piratsko verzijo :)

 

?e ima? original potem aktiviraj Windows po tem postopku:

- desni klik na Moj ra?unalnik,

- Lastnosti.

 

 

In ?isto spodaj ima? Aktiviraj prek interneta. ?e ima? piratsko verzijo pa raje ne :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kr naenkrat madona.. nja itak no?e aktivirat. Bo treba domov odnest k mojstru  :closedeyes:

ni panike.

Potegni tole:

https://www.google.si/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=removewat

 in stvar re?ena ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En te je nalozu pa te ni aktiviral....

 

haha  :lol:

 

 

a pa je to varno? k mi povsod k ho?m dol povle?t, javlja kao gro?njo?  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha :lol:

 

 

a pa je to varno? k mi povsod k ho?m dol povle?t, javlja kao gro?njo? :ne vem:

Je varno, sam antivirus kao zazna kot virus. Izklop ga ta moment pa je stvar resena ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ne da se mi brskat po netu ker vem da tukaj ?e kdo pozna odgovor. Zakaj mi HDMI kabel ne prena?a zvoka iz compa na TV? Je kak?na fora ali pa? ne prena?a zvoka...kar mi je sicer ?udno.

prena?a ga, vpra?anje je ali ima? ti v nastavitvah winsow izbrano pravo napravo za zvok

- playback devices

- izberes audio napravo in da? set default

 

Mora biti pa aktivna - kanal na tv izbran. In potem ?e sam ne gre nazaj na zvo?nike, obraten postopek za default napravo. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Abobe readerju mi je izginila (normalno da sama od sebe) vrstica na desni strani za premikanje gor in dol. Kje jo  naj nazaj dobim?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Lep pozdrav. Se oproscam da si mal to temo sposojam ampak rad bi kupu nou pc pa do zdaj sem imel vedno amd procesorje in ati graficne sedaj pa gledam nasledno konfiguracijo.

 

  • Mati?na plo??a Gigabyte 1150 B85 GA-B85M-HD3
  • Procesor Intel? Core? i5-4460 3.20 GHz, HD4600
  • 2x Pomnilnik DDR3 4GB 1600MHz Kingston KVR16N11S8/4
  • Grafi?na kartica GeForce GTX 750 OC 2048MB Gigabyte
  • Trdi disk 3.5" 2TB 7200rpm 64MB SATA3 Intenso 6513284
  • DVD-RW Samsung SH-224DB/BEBE, 24x SATA, ?rn
  • Microsoft Windows 8.1 64-bit DSP slovenski
  • Panda Internet Security 2015 za 1 PC, 1 leto OEM
  • Ohi?je ATX Midi-Tower 600W LC Power PRO-925B, USB 3.0
  • Garancija 2 leti

 

Pa me zanima ali je to za kej al je bol tko ker ucasih rad igram kako novejso igro in nebi rad da mi pol use steka? Je pa ze sestavljena bonudba tko da ne morem nic spreminjat komponent je bol verjanta vzemi ali pust. Bi bil vesel odgovorov ce se kdo bol spozna na to. Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem...za kak?no novej?o bo kmalu premalo. Sicer bo delal, ampak bolj na srednjih nastavitvah. Grafi?no mam isto, samo TI verzijo k je mo?nej?a, se da vse lepo na ultra igrat, samo fpsji so malo manj?i...res pa je da mam ?e enkrat toliko rama pa i7 procesor...

 

Lej, ?e zmer ?e ti ne bo v?e?, lahko potem sam kaj doda?. ?e ma? pa garancijsko nalepko ?ez, potem pa kasneje...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav. Se oproscam da si mal to temo sposojam ampak rad bi kupu nou pc pa do zdaj sem imel vedno amd procesorje in ati graficne sedaj pa gledam nasledno konfiguracijo.

 

  • Mati?na plo??a Gigabyte 1150 B85 GA-B85M-HD3
  • Procesor Intel? Core? i5-4460 3.20 GHz, HD4600
  • 2x Pomnilnik DDR3 4GB 1600MHz Kingston KVR16N11S8/4
  • Grafi?na kartica GeForce GTX 750 OC 2048MB Gigabyte
  • Trdi disk 3.5" 2TB 7200rpm 64MB SATA3 Intenso 6513284
  • DVD-RW Samsung SH-224DB/BEBE, 24x SATA, ?rn
  • Microsoft Windows 8.1 64-bit DSP slovenski
  • Panda Internet Security 2015 za 1 PC, 1 leto OEM
  • Ohi?je ATX Midi-Tower 600W LC Power PRO-925B, USB 3.0
  • Garancija 2 leti

 

Pa me zanima ali je to za kej al je bol tko ker ucasih rad igram kako novejso igro in nebi rad da mi pol use steka? Je pa ze sestavljena bonudba tko da ne morem nic spreminjat komponent je bol verjanta vzemi ali pust. Bi bil vesel odgovorov ce se kdo bol spozna na to. Hvala

Ta plata ima ?e VGSA + DVI z ve? memorije na grafiki kot jo misli? dodati (2GB)

- zato raje daj ali palto brez grafike ali ve? memorije pa nabij na 4GB pa ni treba dodati grafike

- DVDRW roko na srce je preteklost, vse je na prenosnih medijih, tako na pcu kot v avtu itd...useless. Tudi winse se instalira z usbja, tako da ?koda denarja

- SATA disk je preteklost, SSD je 6x hitrej?i in ti?ji, ?e da? SSD bo PC hitrej?i pa ?etudi da? najslab?i proc in manj memorije

- O?itno kupuje? narejen pc z winsi in antivirusom, to je odlo?itev posameznika - a predlagam da vzame? po komponentah (mo?nej?imi) pa Sw 'sam' zrihta?

 

Sam si lahko pc sestavi? tudi s komponent preko mimo vrste enaa itd. Torej predlog osredoto?i se na posamezne komponente brez SW pa daj ve? v njih (proc, disk, memorija, VGA)

 

http://klub.t-2.net/ponudba.aspx/7905

 

Za ta denar dobi? ve?.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta plata ima ?e VGSA + DVI z ve? memorije na grafiki kot jo misli? dodati (2GB)

- zato raje daj ali palto brez grafike ali ve? memorije pa nabij na 4GB pa ni treba dodati grafike

- DVDRW roko na srce je preteklost, vse je na prenosnih medijih, tako na pcu kot v avtu itd...useless. Tudi winse se instalira z usbja, tako da ?koda denarja

- SATA disk je preteklost, SSD je 6x hitrej?i in ti?ji, ?e da? SSD bo PC hitrej?i pa ?etudi da? najslab?i proc in manj memorije

- O?itno kupuje? narejen pc z winsi in antivirusom, to je odlo?itev posameznika - a predlagam da vzame? po komponentah (mo?nej?imi) pa Sw 'sam' zrihta?

 

Sam si lahko pc sestavi? tudi s komponent preko mimo vrste enaa itd. Torej predlog osredoto?i se na posamezne komponente brez SW pa daj ve? v njih (proc, disk, memorija, VGA)

 

http://klub.t-2.net/ponudba.aspx/7905

 

Za ta denar dobi? ve?.....

Glih to sm gledu da bi ga preko t-2 uzeu. pa me mal begajo te komponente ker sm jaz tut porajtu da ma integrirano graficno plus eno dodano zraven, ma pa 8gb rama pol je to premalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ?isto vpra?anje v zvezi s temo, je pa sorodno:) Mo?u programerju bi za 30ko kupila eno fajno torbo za prenosnika, ker sedaj?nja je obupna. In ja, kova?eva kobila je zmeraj bosa in nimam pojma od ra?unalnikov. Njega v tem primeru ne morem pra?at.  Gledala sem tole https://www.mimovrste.com/torbe-za-prenosnike/hp-torba-za-prenosnik-hp-pro-leather-17-h4j94aa?v=594336. Kaj zdej to pomeni 17? Druge pa majo 15,16:)? Najbr? velikost ra?unalnika. Kako pa jz ugotovim kak?en je njegov?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ?isto vpra?anje v zvezi s temo, je pa sorodno:) Mo?u programerju bi za 30ko kupila eno fajno torbo za prenosnika, ker sedaj?nja je obupna. In ja, kova?eva kobila je zmeraj bosa in nimam pojma od ra?unalnikov. Njega v tem primeru ne morem pra?at.  Gledala sem tole https://www.mimovrste.com/torbe-za-prenosnike/hp-torba-za-prenosnik-hp-pro-leather-17-h4j94aa?v=594336. Kaj zdej to pomeni 17? Druge pa majo 15,16:)? Najbr? velikost ra?unalnika. Kako pa jz ugotovim kak?en je njegov?

 

lp

velikost ekrana. poglej gor brand in model, pogooglaj in to je to. druga?e kot ITjevec ti predlagam / vpra?am:

 

- tole je biznis torba, sestanki pa to

- ?e pa je tvoj bolj operativec bo po moje bolj vesel ruzaka prirejenaga za laptop, muziko...(integriran priklop za slu?alke itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

velikost ekrana. poglej gor brand in model, pogooglaj in to je to. druga?e kot ITjevec ti predlagam / vpra?am:

 

- tole je biznis torba, sestanki pa to

- ?e pa je tvoj bolj operativec bo po moje bolj vesel ruzaka prirejenaga za laptop, muziko...(integriran priklop za slu?alke itd

Hvala. Ja ma? ubistvu prov, da bi bil bolj vesel ruzaka - ga ma zdej. Bom zve?er ?e malo pogledala, ko gre na ko?arko mali pa spat:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pozdravljeni,

 

na compu se mi je nenadoma za?elo pojavljati kup adsov al karkoli ?e to je prilagam sliko. Scan z avgjem ni pokazal ni?, instaliral sem adblock plus pa mi ?e pod tem oknom ko tole pi?em migljajo reklame da sem zadel najmanj 2 helikopterja ?e kliknem na oglas. ... skratka annoying.

 

Pi?e da so to ads by safeplus. Ob?asno ga dobim ?ez cel ekran - ponavadi ko startam kako stran. 

 

Kaka ideja?

 

Hvala.

post-3203-0-74563600-1428520007.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? chrome poizkusi ?e z postopkom :
- za?eni chrome

-desni kot zgoraj ( tri ?rtice-prilagajanje in nazdiranje)
-nastavitve

- raz?iritve in tu poi??e? mapo( ni jih veliko na splo?no), ki je povezana z ads-i in jo najprej onemogo?i ?ele nato pobri?i in poizkusi ?e je kaj pomagalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je Chrome postal na slu?benem ra?unalniku neuporaben ker upo?asni cel ra?unalnik do onemoglosti, tako, da razmi?ljam, da ga bom spet dol vrgel.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Za strokovnjake, ?e mi zna kdo tole razlo?iti. Sem prav zanala?? fotografiral. Pa najbr? niti nisem vseh na?el...

 

post-5658-0-62745000-1433536621_thumb.jpg

 

In samo da sem kon?al, pa sem ugotovil, da sem ?e en "USB" zgre?il in ga ni na sliki...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.