Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

https://www.mimovrste.com/prenosniki-polnilci/pretvornik-belkin-300w-f5c412eb300w?v=461465

 

Jest mam tega in sem zelo zadovoljen. Laptop mam pogosto na sopotnikovem sedezu med voznjo in po cca letu in pol tega ni vidnih posledic. Tudi sicer ga nosim (prenosnik) povsod seboj kot macka mlade in je prizgan & uporabljen 12+ ur vsak dan vsaj. Je pa res da je to mestna voznja + avtoceste tako da ni prehudega tresenja, samo normalne vibracije.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.mimovrste.com/prenosniki-polnilci/pretvornik-belkin-300w-f5c412eb300w?v=461465

 

Jest mam tega in sem zelo zadovoljen. Laptop mam pogosto na sopotnikovem sedezu med voznjo in po cca letu in pol tega ni vidnih posledic. Tudi sicer ga nosim (prenosnik) povsod seboj kot macka mlade in je prizgan & uporabljen 12+ ur vsak dan vsaj. Je pa res da je to mestna voznja + avtoceste tako da ni prehudega tresenja, samo normalne vibracije.

Jaz tudi imam istega Belkina

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

thanks bom dodal....sicer me pa ?e molzejo z 2? na mesec za 100GB :), vendar me je oblak ?e velikokrat re?il na terenu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi he he

Tnx

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni.

Ne vem, ?e sem na pravi strani...zanima me, kaj pomeni razred 10 na spominski kartici...nekatere imajo razred 4...Class4 ali class10... Kupujem kartico za telefon, pa me zanima, kaj kupiti... :ne vem:

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Kolega mi ponuja rabljen hi?ni ra?unalnik in ker se no?em kaj nategniti, bi vas vpra?al ali je tole normalna cena ali je predrago?. Tole mi je poslal kar on, upam da je vse razvidno:

 

Ra?unalnik HP 8200 SFF i5-2400 4/250CPU: Intel Core i5-2400 3.4 GHz, 6 MB cache, RAM: 4 GB DDR3; HDD: 250 GB 7200rpm; DVD enota, OHI?JE: le?e?e (SFF), napajalnik 240 W 89%, VGA: integrirana Intel HD, Povezave: 1000 Mb/s mre?na kartica, OS: Windows 7 Professional 64-bit, nabor vezja: Intel Q67 Express, vPro, ?t.re? pomnilnika: 4x, 2 x prosto; max: 32 GB, RAID 1 - varovanje podatkov, zvo?na kartica: integrirana HD Audio, raz?iritvene re?e: 2 x PCI, Express x16, vi?ina 6,35 cm, 1 x PCI Express x1, 3 x PCI 2.3, 6,35 cm, vhodi izhodi:, 1x DisplayPort, 1x VGA, 10 x USB 2.0 (4 x spre.,6 x zad.,), 1x serijski, NI paralelnega porta, 2x PS/2, 1x RJ-45, 1x audio in/out, 1x mikrofon,

dimenzija v mm 100 (V) x 338 (?) x 379 (G), te?a 7.6 kg

 

Cena tega je 215 EUR, je pa res da nikjer ne vidim da bi imel SSD disk (ta je menda okoli 50 EUR). Ker nimam ravno veliko pojma o ra?unalnikih (sem samo uporabnik), bi vas res vpra?al za va?e iskreno mnenje ali je to O.K. cena ali je previsoka?

 

Hvala za va? odgovor!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info jstdoma. Mene zanima ali je tista cena normalna ali ne....?e ima kdo kak?no bolj?o zadevo za podobno ceno se toplo priporo?am

Mi je pa drug kolega poslal link od tegale, baje je bolj?i, kaj pravi? jst....

 

http://www.slanacom.si/index.php?id_product=790&controller=product

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Ma kdo slu?ajno ?im hitreje CISCO ANY CONNECT klienta pri roki (na disku ;) )

 

ker stari VPN klient 5.x ne dela na WIN 10 ...

 

Sem sprobal ?e vse mo?ne tutoriale, pa ne gre spravit da se pove?e... 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne das kar direktno win vpn klienta, mas certifikat?

 

Ce da probaj open vpn

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kdo slu?ajno ?im hitreje CISCO ANY CONNECT klienta pri roki (na disku ;) )

 

ker stari VPN klient 5.x ne dela na WIN 10 ...

 

Sem sprobal ?e vse mo?ne tutoriale, pa ne gre spravit da se pove?e...

 

Na Partisu je nekaj >> Cisco AnyConnect Secure Mobility Client v3 1 02040-CRD >> http://www.partis.si/torrent/podrobno/270853

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eno vpra?anje glede povezlijivosti v hi?i,

 

Doma imam Telemachov Totalni troj?ek, max. hitrost 2,3 Mb/s za download, upload pa seveda toliko manj. 

 

Sedaj pa vpra?anje, ker je ?el WRT54Gl rakom ?vi?gat, je vpra?anje ali kupiti spet nov Router (kateri?) ali kupiti samo podalj?evalec dosega, ki bo podalj?al domet wireless modema (Fritzbox)?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam v hisi tega in to ze 9 let

http://www.netgear.com/support/product/WPN824v3.aspx

 

lovi povsod (klet, zgornji stuk, v sosednji trgovini :) ) in je ze 9 let prakticno neugasnjen....takrat je bil eden drazjih (rang 150 eur) ampak se je ocitno splacal...

ce se ga da se dobit, pol je to to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa prenos posameznih datotek med tvojimi ra?unalniki? Tam pa je dobrodo?lo, ?e ima? hitrost sploh, ?e ima? recimo nekje na serverju film in bi si ga rad pogledal na tablici, Tv-ju al pa na drugem compu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En mikrotik si vzem, ne bo? falil, je pa malenkost dra?ja igra?a, samo se spla?a.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.