Skoči na vsebino

Prvi avto


pristavc

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav.Ker bom ?ez par mesecev 18, me zanima,katero mazdo bi vi vzeli za prvi avto..Gre se predvsem zato da ima dokaj normalno porabo,ni prestar,nima preve? prevo?enih,da ne bomo rabl generalke takoj delat..Gledal sem nekaj M6-ko,1,8i,kaj pravite na to?

 

kaj pa mx5 nb?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi tudi MX5 ?e ti gre skozi druga?e je pa tudi M6 1,8-2,0-2,3 dobra izbira ali pa tudi mazda 3

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa mx5 nb?

 

Pa ne more? mu to predlagat, ?e i??e nekaj ve?jega (?e ne ne bi napisal 6-ke :ne vem: ). Pa tud ne ve? kaki dedec je - ?e ima 190 ali ve? cm lahko na roadsterja takoj pozabi.

 

Pristavc, dobro bi bilo, da bi napisal kak?en bud?et ma?, kak?en tip avta i??e? in kaj bo? z njim po?el (kolk km bi prevozil dnevno, relacije, mestne vo?nje ipd) in a bo? sam z njim se vozil al bo? bil "taksist" :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

F

Pa ne more? mu to predlagat, ?e i??e nekaj ve?jega (?e ne ne bi napisal 6-ke :ne vem: ). Pa tud ne ve? kaki dedec je - ?e ima 190 ali ve? cm lahko na roadsterja takoj pozabi.

 

Pristavc, dobro bi bilo, da bi napisal kak?en bud?et ma?, kak?en tip avta i??e? in kaj bo? z njim po?el (kolk km bi prevozil dnevno, relacije, mestne vo?nje ipd) in a bo? sam z njim se vozil al bo? bil "taksist" :blush:

 

kdor za prvi avto isce mazdo6 ma odprte vse moznosti.

Jaz sem meter 80 pa mi je avto cool. 2 sva sla camping varianta s plinskim tankom tako da avto je vsestranski + smekerski :blush:

 

Sam da sem jaz 3x on pa 18. Sploh ne bi razmisljal ce mam sanso.

 

Mi smo imeli na izbiro campus, katrca, yugo, 101, uno...pa se to poverbano od fotra al pa kanta za 300 mark.....

 

Mogoce ma pa v planu da se pol fotr ogreje za M6 pa mu pol NC pristavc zmakne

:P

Samo meni osebno je Nb orngi lepsa in pristna kot NC

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MX-5o?itno ?e ima. Vsaj po podatkih uporabnika sode? ... :huh:

 

fotr - beri drobni tisk :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fotr - beri drobni tisk :)

 

Ste se pa razgovoril,evo tkole je:mx-5 fura mtka, in mi je nau dala najbr?,?eprou si je ?elim k zmaj :D

Velk sm 175,vo?ne bojo pa use,dolge razdalje, kratke(do dom?al recimo do ?ole,js sm iz ?rnu?) uglaunm use...

6-ka mi je pa ful u?e?,uzeu bi 1.8 pa je... pa tko dost pocen so kokr sm gledu,u prihodnosti bom pa itak eno miato meu...Je pa res da ?e bo mela avto usaj ene 2 let ?e,ga bom js zihr dost uporablu,upam pa tut da se bo dal zment da mi ga da oz.proda...

 

Ste se pa razgovoril,evo tkole je:mx-5 fura mtka, in mi je nau dala najbr?,?eprou si je ?elim k zmaj :D

Velk sm 175,vo?ne bojo pa use,dolge razdalje, kratke(do dom?al recimo do ?ole,js sm iz ?rnu?) uglaunm use...

6-ka mi je pa ful u?e?,uzeu bi 1.8 pa je... pa tko dost pocen so kokr sm gledu,u prihodnosti bom pa itak eno miato meu...Je pa res da ?e bo mela avto usaj ene 2 let ?e,ga bom js zihr dost uporablu,upam pa tut da se bo dal zment da mi ga da oz.proda...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so te nekako posku?ali nagovorit za Mx5 2.generacije, bi bila potem ?e najbolj zanimiva tale;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4166619&show=1

 

men je osebno najbolj v?e? ve?na oblika Miate (se pravi stara Lopatarca generacija), men je huda k zmaj! :danzoman:

 

Kar se pa mazde6 ti?e, bi na tvojem mestu nekako ciljal na motor 2.0 ali 2.3 benz, ja pe res da ?e nisi bolj dinami?en voznik ti zna tudi 1.8 zado??ati, registracija je pa pri slednji izpod 100KW, kar je morala pol pri pla?ilu zavarovalnine! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so te nekako posku?ali nagovorit za Mx5 2.generacije, bi bila potem ?e najbolj zanimiva tale;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4166619&show=1

 

men je osebno najbolj v?e? ve?na oblika Miate (se pravi stara Lopatarca generacija), men je huda k zmaj! :danzoman:

 

Kar se pa mazde6 ti?e, bi na tvojem mestu nekako ciljal na motor 2.0 ali 2.3 benz, ja pe res da ?e nisi bolj dinami?en voznik ti zna tudi 1.8 zado??ati, registracija je pa pri slednji izpod 100KW, kar je morala pol pri pla?ilu zavarovalnine! :danzoman::P

 

sj pravm odvisn od financ,kok ma pa 2.0 porabe? miata mi je pa drga? najlep?a 3 generacija :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.0 sigurno malo manj porabi,k jo ni treba priganjat v visoke obrate,da sploh kam gre ;) 1.8 je kar mal ?voh za tako kila?o avta, sicer je blo pa o tem ?e kar nekja malega povedano v starej?ih postih ;)

?e ne pa par testnih primerkov najdt in jih sprobat...hja, z generalko je pa tko tko; odvisn od kilometra?e,k jo dobi?. V?as je pa kr priporo?ljiv,da zamenja? to,kar je treba zamenjat in si prihrani? marsikatero skrb, da nou kake neumnosti :) Sicer pa, zakaj rabi? tako velik prvi avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.0 sigurno malo manj porabi,k jo ni treba priganjat v visoke obrate,da sploh kam gre ;) 1.8 je kar mal ?voh za tako kila?o avta, sicer je blo pa o tem ?e kar nekja malega povedano v starej?ih postih ;)

?e ne pa par testnih primerkov najdt in jih sprobat...hja, z generalko je pa tko tko; odvisn od kilometra?e,k jo dobi?. V?as je pa kr priporo?ljiv,da zamenja? to,kar je treba zamenjat in si prihrani? marsikatero skrb, da nou kake neumnosti :) Sicer pa, zakaj rabi? tako velik prvi avto?

 

Pizda ne vem tko pa? res mi je konc oblika pa tut tko k se bo dost potoval pa to da mamo km stvari dt :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda ne vem tko pa? res mi je konc oblika pa tut tko k se bo dost potoval pa to da mamo km stvari dt :D

 

Malo na besednjak merkaj; tukaj ne maramo kaj preve? grdih besed ;)

 

Lej, sej to je v bistvu ?ist tvoja stvar in tvoje ?elje; ?e ti buđet ni problem, poj si kar daj du?ka, saj je tut meni ta 6ka kar v?e?na :bravo: prej se pa ?e informiraj, kok te dejansko tak avto tega razreda pravzaprav ko?ta, da ne bo? poj jamru ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmer me zanima kok majo m6 bencinarji porabe kej..

 

Nekako 7 - 8 litrov normalne vo?nje! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rja jo ?re ko svinja (pa se ne hecam niti malo, ?al)! Pazi zadnje blatnike in pragove spodaj! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.