Skoči na vsebino

nikoli ve?


Strela

Priporočeno sporočilo

No?em pametvat, ampak ?e ima? problem ga poskusi opisat kot se zagre. Zame je generalka motor ven, novi bati, bru?enja valjev, vsa tesnila, le?aji, vse novo in podobno.....

 

Tvoj prvi stavek je bil generalka Mazda nikol ve?... nisi ravno iz?rpen.... Tudi mene moti ?e kej crkne, a posku?am zadevo opisat, ker smo vsi nekje orientirani k re?itvam in bolj malo k nabijanju....

 

S tem prepre?i? da folk ugiba v prazno in da tema gre potem v drugo smer kot si morda ?eli?.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pri nobeni mazdi nisem ?e menjal NI? izrednega, samo stvari ki se pa? morajo menjati pri dolo?enih kilometrih, pa sem jih imel 4 v zadnjih 12 letih, z njimi prevozil cca 300.000 km +- 20 kkm

 

Aja NOBENA ni bla dizel. :ne vem:

 

pa mislim da ni diesel problem... neki amortizerji in ostali potro?ni material nima ni? skupnega med dizlom in bencinarjem... je res da je bencinar splo?no gledano bolj brez napak kot dizel... ko pa pogleda? porabo pa je nekaj prednosti tudi na strani dizla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so ?li originalni mazdini brisalci ?e po 3,5 letih uporabe in 90 kkm. Enkrat na teden moram tudi tankat, ?e se vozim sam. Pa tudi original Bridgestonke, ki so ble gor, so zdr?ale komaj 70 kkm. In, ko grem na redni servis v Senico pri Medvodah, me tam ucuri za 120 ?, za delo in material skupaj. Najhuj?e pa je, da moram ?e zimski vitrex kupit, da ne zmrzne pozimi!!!

 

 

GRRRR, Mazda nikoli ve?, vam re?em!!! :aaaaa:

 

Popravek:

k = 1000, t = tona in ni predpona -> torej 90 kkm ali bolje 90 Mm in ne 90 tkm

 

P.S.: Nisem se mogu zadr?at.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa mislim da ni diesel problem... neki amortizerji in ostali potro?ni material nima ni? skupnega med dizlom in bencinarjem... je res da je bencinar splo?no gledano bolj brez napak kot dizel... ko pa pogleda? porabo pa je nekaj prednosti tudi na strani dizla...

 

Prednost izgino ko za?ne kaj jeb... in si dejansko na istem.

 

Js ostajam na benzu z navorom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so ?li originalni mazdini brisalci ?e po 3,5 letih uporabe in 90 kkm. Enkrat na teden moram tudi tankat, ?e se vozim sam. Pa tudi original Bridgestonke, ki so ble gor, so zdr?ale komaj 70 kkm. In, ko grem na redni servis v Senico pri Medvodah, me tam ucuri za 120 ?, za delo in material skupaj. Najhuj?e pa je, da moram ?e zimski vitrex kupit, da ne zmrzne pozimi!!!

GRRRR, Mazda nikoli ve?, vam re?em!!! :aaaaa:

 

Popravek:

k = 1000, t = tona in ni predpona -> torej 90 kkm ali bolje 90 Mm in ne 90 tkm

 

P.S.: Nisem se mogu zadr?at.

 

 

pa kaj je s teboj model? brisalci? enkrat tankat? gume samo 70 kkm? pa vitrex?

se zajebava? ali res nima? 5 posto pojma o avtih? :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kaj je s teboj model? brisalci? enkrat tankat? gume samo 70 kkm? pa vitrex?

se zajebava? ali res nima? 5 posto pojma o avtih? :vskalo:

 

Temu se re?e sarkazem - namig je pa bil na to, da z avtom se pa? mora? sprijaznit, da nastanejo neki stro?ki, ?e si ga lasti?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj joka? ampak z avtomobili so stro?ki glih tko kot z ?enskami ni nujno da je sam pa more bit sicer je pa tko stro?ki so kakr?ne si naredi? ?e stvari popravlja? sproti stro?ki niti niso tako veliki je pa jeba ?e popravilo odla?a? tudi jaz sem kupil mazdo dva meseca nazaj preden sem jo sploh registrirav sem dal 800 evrov za servis in nato ?e 300evrov plo??ice in diski zdej stvarca ?pila in mi ni ?al tega denarja so pa? stvari ki jih je treba enostavno zamenjat in nobena stvar ni ve?na prav tako ne senzorji je pa res da majhna stvar veliko stane. :harhar::danzoman::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no dvomim, da bom kdaj presedlal na dizla nazaj....

 

moj avto je tud benz, ?eprav podhranjen :hudicek: , sem pa vedno bolj globoko v svetu navora, vstopam v zono IMV ventilov, vztrajnikov, ?ob......... :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj avto je tud benz, ?eprav podhranjen :hudicek: , sem pa vedno bolj globoko v svetu navora, vstopam v zono IMV ventilov, vztrajnikov, ?ob......... :ninja:

 

Dej ?e povej kaj si kupil / kupuje?. Al je to ?e skrbno varovana skrivnost? :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ?e povej kaj si kupil / kupuje?. Al je to ?e skrbno varovana skrivnost? :)

 

A nisi videl? CD143 Sport Combi 2006

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi videl? CD143 Sport Combi 2006

 

nisem zasledil druzga kt da gre? v Koper po M. Ja po?teno kaj naj re?em. Sem pri?akoval kaj novej?ega, a super. torej mamo sedaj podobno ?elezje ti Spetker, jaz, pa ?e kdo. Seveda ne smem pozabit na tvojih 23 KM ve?, pa kak?en leder verjetno.... Veliko varnih kmjev ?elim.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem zasledil druzga kt da gre? v Koper po M. Ja po?teno kaj naj re?em. Sem pri?akoval kaj novej?ega, a super. torej mamo sedaj podobno ?elezje ti Spetker, jaz, pa ?e kdo. Seveda ne smem pozabit na tvojih 23 KM ve?, pa kak?en leder verjetno.... Veliko varnih kmjev ?elim.

 

?E nisem ?el v Koper....

ni ?e papirjev pa nikomur v SLO ni ve? jasno kako se po novem zakonu od 1.7 naprej registrira avto... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E nisem ?el v Koper....

ni ?e papirjev pa nikomur v SLO ni ve? jasno kako se po novem zakonu od 1.7 naprej registrira avto... :vskalo:

 

Ajejej vive le Slovenistan

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E nisem ?el v Koper....

ni ?e papirjev pa nikomur v SLO ni ve? jasno kako se po novem zakonu od 1.7 naprej registrira avto... :vskalo:

 

 

Obvezno menda rabis voznisko :bravo: :mi pijemoo: :policaj:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tipi?no za slovenijo:

 

sprejmi zakon potem pa za?ne? razmi?ljat kako ga naj izvajajo, oz kje se sedaj lahko pojavijo tee?ave kdo mora kaj predpisat katere dokumente je potrebno predlo?it pri registraciji (trenutno samo, potrdilo o zavarovanju, potrdio o tehni?nem pregledu in potrdilo o pla?ilu cestnine) nikjer ne pi?e da je potrebo tudi predlo?it veljavno vozni?ko dovoljenje za kategorijo.

 

vglavnem :vskalo::vskalo::vskalo: dobro da sem jaz uredil registracijo pred 1.7.2011 ko je uradno potekla

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem svetlo gledal uradnico, ko je pri podalj?anju 2.7.11 zahtevala vozni?ko. ?zmeden?

Slab teden kasneje sem registriral ?e ?enin avto, pa me ni nih?e vpra?al za vozni?ko. Niti je zraven nisem imel, tako da ne vem kako bi se zmenili. Zagotovo pa ne bi delal mnogo kilometrov, da bi pri?el do njene vozni?ke.

 

Kako bo pa kolegova stara mama registrirala avto, ker nima vozni?ke?? :rispekt:

Ima svoj avto, okoli pa jo vozijo drugi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bomo vidl "How long" :P

 

Lej da se nau razlika pove?ala, da bo bli?je 1/3. :harhar::harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej da se nau razlika pove?ala, da bo bli?je 1/3. :harhar::harhar:

 

ok, pretiravat pa res nesmem, ker pol bi rabu pa AWD oz. vsaj RWD :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.