Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zjutraj ?isto po pomoti prehitel BMWja, pa? nisem takoj opazil da je BMW - le teh se s ?kodo ne sme prehiteti. Moja nepremi?ljena poteza je gospoda malenkost razburila, da je ko sem bil vzporedno z njim, pohodil gas. Zgodilo se ni ni? kriti?nega ker je razburjeni gospod kupil premalo konjev in je moral potem izkori??at zavetrje na samo 20cm od riti ?ehinje. Verjetno je hotel kaj dokazat.

 

Kar pogosti konflikti med ?ehnjami in bavarci, Zmaj ima tudi izku?nje ane.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj ?isto po pomoti prehitel BMWja, pa? nisem takoj opazil da je BMW - le teh se s ?kodo ne sme prehiteti. Moja nepremi?ljena poteza je gospoda malenkost razburila, da je ko sem bil vzporedno z njim, pohodil gas. Zgodilo se ni ni? kriti?nega ker je razburjeni gospod kupil premalo konjev in je moral potem izkori??at zavetrje na samo 20cm od riti ?ehinje. Verjetno je hotel kaj dokazat.

 

Kar pogosti konflikti med ?ehnjami in bavarci, Zmaj ima tudi izku?nje ane.

Danes videl enega Audija, ki je vozil slalom med vozili po mestu, tablico pa je imel CE PE in 3 cifre. No v primeru, da bi bila ?e ena ?rka, bi bila najbr? prislu?ena 3.iz abecede.  :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

DPD me vedno znova pelje ?ejnega ?ez vodo.

Spet se mi je zgodilo, da so mi prek smsjev obljubljali dostavo zgodaj popoldne na datum dostave, zve?er pa dobim sms, da ni uspelo. Ma fakof majo, sploh, ker ob sobotah nimajo delovnih ur.

 

Prej?nji teden sem naro?il nove gume in je bilo obljubljeno, da pridejo v petek, 16.11., s strani prodajalca in s strani DPDja in ker ni snega, ni neke panike, sem si mislil... No v pondelk neki obljubljajo, js pa brez gum danes, ko mam pisan cajt za zamenjavo...

 

U ku***!

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam bi napisal neljubi dogodek iz jutranjega teka.... Pa bi bil s5 okategoriziran kot " fat People hater"...

Gamad...

A je imel kdo noge na elektriko, te prehitel in potem podjeb party? :)

 

Wikend je, ne se sekirat za nobeno in nobenega. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je imel kdo noge na elektriko, te prehitel in potem podjeb party? :)

 

Wikend je, ne se sekirat za nobeno in nobenega. :)

Mah kaki,noge v luftu pa tankanje pira ob 9h zju3, medtem ko smo nekateri (zanj vredni posmeha)?e pridno odlaufali 10km...

Ah...ju3 frei nedelja... Kon?no....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, Nejc1986, malo se umiri. Jaz vsako leto kar "nekaj dni" pre?ivim v gozdu in pripravljam drva, pa tu na forumu ne pi?em vsako drugo objavo, kako sem pridno pripravil toliko in toliko prostorninskih metrov polen medtem ko drugi laufajo v prazno in brez koristi, enostavno samo za to, da laufajo. Pa vsako leto pre?ivim "nekaj dni" na travniku in kosim travo in spravljam seno, pa ne pi?em tu po forumu, kako se razmigavam in zraven delam ?e nekaj koristnega med tem, ko se drugi gonijo na kolesu samo zato, da se razmigajo namesto da bi svojo energijo porabili za to, da naredijo kaj koristnega...

 

Tole je avtomobilisti?ni forum in mislim, da nikogar tukaj ne zanima, koliko kilometrov si pretekel in koliko si jih prekolesaril. In ?e ?e tako rad teka? - ima? napa?en avto. Ker ?e bi imel kaj drugega, bi vsak tretji dan tekal od doma do slu?be in nazaj, ker bi ti avto obstal ob cesti... Kako je ?e imel Zmaj: prvi dan sre?no, drugi dan sre?no, tretji dan z vle?no...

 

 

Dodatek: http://www.mazda-si.net/topic/847-tole-je-pa-kr-smeh/?p=327390

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, Nejc1986, malo se umiri. Jaz vsako leto kar "nekaj dni" pre?ivim v gozdu in pripravljam drva, pa tu na forumu ne pi?em vsako drugo objavo, kako sem pridno pripravil toliko in toliko prostorninskih metrov polen medtem ko drugi laufajo v prazno in brez koristi, enostavno samo za to, da laufajo. Pa vsako leto pre?ivim "nekaj dni" na travniku in kosim travo in spravljam seno, pa ne pi?em tu po forumu, kako se razmigavam in zraven delam ?e nekaj koristnega med tem, ko se drugi gonijo na kolesu samo zato, da se razmigajo namesto da bi svojo energijo porabili za to, da naredijo kaj koristnega...

 

Tole je avtomobilisti?ni forum in mislim, da nikogar tukaj ne zanima, koliko kilometrov si pretekel in koliko si jih prekolesaril. In ?e ?e tako rad teka? - ima? napa?en avto. Ker ?e bi imel kaj drugega, bi vsak tretji dan tekal od doma do slu?be in nazaj, ker bi ti avto obstal ob cesti... Kako je ?e imel Zmaj: prvi dan sre?no, drugi dan sre?no, tretji dan z vle?no...

 

 

Dodatek: http://www.mazda-si.net/topic/847-tole-je-pa-kr-smeh/?p=327390

Oprosti Slika,ne razumem tisto glede tega da imam napa?en avto....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi imel kateri drug avto, bi se ti pokvaril takrat, ko si nekam namenjen in bi potem tekel, da ne bi preve? zamudil...

 

Mazda se pa ne pokvari... ;)

Sej nima mazde... oz. vprofilu sicer napisano... koliko berem, pa se vecinoma vozi s Xsaro Picasso ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi imel kateri drug avto, bi se ti pokvaril takrat, ko si nekam namenjen in bi potem tekel, da ne bi preve? zamudil...

 

Mazda se pa ne pokvari... ;)

?e nekaj imam samo Citroen,ki mi super slu?i... Greva naprej; zakaj te tako motijo moji prispevki o kolesu/teku?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ob prebiranju tvojih objav ?lovek dobi ob?utek, da so (za tvoje pojme) normalni ljudje edino tisti, ki ?e pred svitom prete?ejo/prekolesarije neko dolo?eno turo. Vsi drugi so pa "izdelek z napako"...

Kaj naj ti re?em... Napa?en ob?utek si dobil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm dobil ob?utek, da Nejca vse "razpizdi" :D

E,to je pa ?e mogo?e malo bli?je.... Mogo?e je malo moja krivda,da sem (podobno kot ve?ina) glasen,ko je treba koga skurcat, pohvaliti pa ne znam(o)... Sicer pa... Nekateri smo pa? ve?krat trn v peti nekomu... Logi?no da nas pol to razpeeezdi... Sploh ker flegmatik pa res nisem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha lepa... sorry Nejc, ampak meni je za popizdit sme?no kaj si ne bodo spomnili spizdit.

Ja sam res... To samo potrjuje un moj rek; ne morem biti tako previden , kot so ljudje okoli mene lahko pokvarjeni...

 

Naj si ga nalima na svoj zapufan avto in naj ga Karma kaznuje s tem, da bo neko? , nekje ornk dr?al pesti, da bo SOS pas ustvarjen....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

---- ga da ga ----, sto krat da ga ----, ----- usrana ----- prfuknjen pa to ni ve? normalno! V?asih je bil ?lovek mojster svojega poklica, pa kakr?en koli je ta ?e bil. In si vedel, da ?e si nekoga za nekaj pla?al, da je to narejeno "u nulo". Pa tudi ?e takoj enega fizikalca, da je skopal luknjo za drevo posadit. Zdaj pa samo, da je ?im prej z rok...

 

Sem se lotil menjat gume na minibusu. Konec oktobra, preden se za?ne ta huj?a gu?va, sem ?el k vulkanizerju, da mi jih zmontira na jeklena plati??a. Nato sem jih obesil na zid v gara?i in tam so ?akala. Danes se pa lotim menjat. In ugotovim, da mi je ----- zblojeni naredil tri desne in eno levo!

 

 

 

 

 

 

P.S.: Sem kasneje nekaj besed "pobrisal", da ne bo preve? nekulturno...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.