Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Se strinjam z Juresom, ker da si pripravljen se za 200? zajebavt ?e bohvedi kolk ?asa in ?e z drugimi nadebudne?i ter zgubljat ?as -  a se spla?a?

 

Bohnedej, da se vme?avam v tvoje odlo?itve ampak stvar je vredna natanko toliko, kot so kupci pripravljeni pla?at in ne koliko prodajalec misli, da bi moral dobiti zanjo.

 

Sicer pa upam, da ?imprej proda?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Me pokli?e v ponedeljek znanec iz Gori?kega in prosi za uslugo. Potrebuje neko ?ico za vezat trto pa se baje v Italiji dobi ceneje kot pri nas. Ker pa se mo?i?ek v Italiji ne znajde najbolje, me prosi, ?e grem lahko jaz to iskat. Mu povem, da ni problema in naj mi na emajl napi?e kaj to?no potrebuje in katera trgovina to?no to ima, da ne bom iskal. Pa mi odgovori, da se bo on v tej trgovini vse zmenil in naj samo grem iskat robo, ki bo ?e pla?ana.

 

Ravnokar dobim SMS, ki me je dvignil do plafona. Mo?akar mi napi?e naslov trgovine, zraven doda, naj imam s seboj 100? za pla?at in da naj jutri popoldan to pripeljem do Ljubljane, ker bo tam imel neke opravke, pa bo kar tam prevzel.

 

?akaj malo!

 

- Kje je bil mo?i?ek cel teden?

- Kdo pravi, da imam to?no jutri ?as in mo?nost se peljat v Italijo po ?ico? Dobro, imam, kajti naredil bom nekaj manj kot 10 km "ovinka"...

- Kdo pravi, da imam to?no jutri ?as in mo?nost se peljat v 125 km oddaljeno Ljubljano?

- Kdo pravi, da imam 100 ? kar tako, za "zalo?it"?

 

Mislim, eni pa imajo odnos! Ma samo, da pride blizu, mi ne bo ?al lopate, pa tudi ?e se polomi! In ?e mi mo?i?ek jutri slu?ajno ne najde poti do mene, mu razbijem ?e avto! Ko ga najdem... In ?e slu?ajno misli 100 ? vrnit v vinu, bo jutri spet senzacionalen uvod v poro?ila... Mislim, enim pa res nekaj ?udnega dogaja v glavi! Saj bi omenil ?marnico in cvi?ek, ampak mislim, da je to bolj z Dolenjske. Se motim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?udovito!

Avto, na katerega pazim bolj kot na sebe, so mi v?eraj v LJ na pla?ljivem parkirnem prostoru po?kodovali z ostrim predmetom (klju?em?) in to po?teno. Ris, dolg ?ez obojna vrata in ?e vse do branika in to do kovine. Popizdi?.... Predvidevam da bo cena popravila zelo huda. 700-800 ??

Mimogrede, avto je bil parkiran pravilno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?udovito!

Avto, na katerega pazim kot na sebe, so mi v?eraj v LJ na pla?ljivem parkirnem prostoru po?kodovali z ostrim predmetom (klju?em?) in to po?teno. Ris, dolg ?ez obojna vrata in ?e vse do branika in to do kovine. Popizdi?.... Predvidevam da bo cena popravila zelo huda. 700-800 ??

Mimogrede, avto je bil parkiran pravilno.

Fousarija... vem kako je to...na zalost

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je bil parking placljiv se mi zdi da znas se celo kaj nazaj dobiti. A je bil avto mogoce v garazni hisi parkiran kjer so kamere?

 

 

Dvomim, da si sploh na katerem parkiriscu dodatno zavarovan ... Steje edino, ce imas svoje zavarovanje ... 

Ponavadi povsod pise, da je parkiranje na lastno odgovornost ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Nekateri se preprosto ne znajo obnasati. Vceraj na petrolu na blagajni; hocem pkacati benz,hkrati pa ?e pasje brikete...

 

In mi prodajalec v smehu pred vsemi: o,a si lacen?

 

Pizduncek mali retardiran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, napisal si na forumu. In to mazda forumu.

Si ga cist zjebal :P

Ammm...sicer sem mu povedal svoje na licu mesta,ampak ok...

 

Ce bi jaz tako delal s svojimi strankami,bi jih ornk slisal od ?efa. In prav je , da bi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Vsaj trije mrtvi in nobeden od "poveljujo?ih" ni kriv. ?e pa slu?ajno je, ima pa tako dobrega odvetnika, da dose?e, da obremenilne dokaze izlo?ijo in potem doka?ejo, da ni kriv...

 

http://regionalgoriska.si/novica/jara-kaca-afere-smejalni-plin-se-vedno-v-fazi-preiskave

 

Ni ravno za se smejat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Upam, da je Commerzbank najvecji shit od bank v Nemciji, ker ce ni, potem uboge stranke se slabse banke!

 

Sem vceraj zelel dvignit glavnino denarja na TRR in mi recejo, da je blagajna ze zaprta in naj pridem naslednji dan. (Jebala vas blagajna, nesposobnezi)!

 

Pridem danes, na tej blagajni neka Helga (kot iz Alo-alo), ful zviska gleda, ker vidi da nisem 'njihov', potem par minut bulji carunalnik ter kasneje mojo osebno ter bancno kartico. In to res traja, potem primerja moje podpise. (Tapravi grafolog strokovnjak)?

 

Aja pa se tole;

Preden sem dvignil denar, sem moral do enega bankomata, da prinesem izpisek s stanjem na TRR (ja madona kot da nima vpogleda na svojem racunalniku na osnovi moje bancne kartice)?

 

Ko pomislim se, da me vodenje TRR pri teh pacientih stane debelih 10? mesecno, se jih ne bo tezko odkrizati!!!

 

V domovini imam Unicredit v Kamniku in to je popolnoma drug nivo, usluznost na najvisjem nivoju; prides na blagajno, dvignes in nasvidenje (kadarkoli v delovnem casu)!

 

Drekaci goveji so me fajn razjezil! ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da je Commerzbank najvecji shit od bank v Nemciji, ker ce ni, potem uboge stranke se slabse banke!

Sem vceraj zelel dvignit glavnino denarja na TRR in mi recejo, da je blagajna ze zaprta in naj pridem naslednji dan. (Jebala vas blagajna, nesposobnezi)!

Pridem danes, na tej blagajni neka Helga (kot iz Alo-alo), ful zviska gleda, ker vidi da nisem 'njihov', potem par minut bulji carunalnik ter kasneje mojo osebno ter bancno kartico. In to res traja, potem primerja moje podpise. (Tapravi grafolog strokovnjak)?

Aja pa se tole;

Preden sem dvignil denar, sem moral do enega bankomata, da prinesem izpisek s stanjem na TRR (ja madona kot da nima vpogleda na svojem racunalniku na osnovi moje bancne kartice)?

Ko pomislim se, da me vodenje TRR pri teh pacientih stane debelih 10? mesecno, se jih ne bo tezko odkrizati!!!

V domovini imam Unicredit v Kamniku in to je popolnoma drug nivo, usluznost na najvisjem nivoju; prides na blagajno, dvignes in nasvidenje (kadarkoli v delovnem casu)!

Drekaci goveji so me fajn razjezil! ;)

 

Se pravi, da imamo tudi mi kaj bolj?ega kot oni. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.