Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

po enem mesecu operem avto v nulo in grem nekaj kupit na hitro v Lidla. Pustim avto na parkingu in ko ?ez 5min pridem nazaj, celotna sprednja ?ipa in streha v pti?jem dreku, kot da je prasec cel mesec ?paral drek, da mi je posral avto.. :(

post-7623-0-93102000-1475671380.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol leta al kolk pa? ?e delajo to avtocesto okol ?alca... Pa to samo eno polovico, druga stran ?e pride na vrsto, lol.

 

PS: Pa da ne re?em, da so lani pol leta delali protihrupne ograde par km stran...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?kumi?kumari?ku, Butalci bi precej bolje znali po?timat zadeve kot na? brezmade?ni vodstveni kader.  :rispekt:  :notworth:  :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako se razume? z delodajalcem?

 

Bi se dalo urediti, da ti da potrdilo, da si to soboto delal in da si bil v tem ?asu v slu?bi? Ker to potemtakem pomeni, da nisi ti vozil. Ko pa te vpra?ajo, komu si posodil avto, pa zahteva?, da te izlo?ijo iz postopka, ker gre za navzkri?je interesov - pri?anje proti dru?inskim ?lanom ali prijateljem. Potem pa naj oni doka?ejo, kdo je vozil. Iz posnetka ni preve? dobro razvidno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja 12 preve? sem prpelal 50 je omejitev.(toleranca radarjev) Tam pr ?rnu?ah ko je najprej 70 pol pa 50.. lih sem mel sre?o ker se po lj vozim ene 3 krat na leto..hjooo...

Ne vem kak bi se dalo uredit z delodajalcem.(Krka). Rabmo met dovolilnice podpisane za sobotno delo...  Sicer pi?e zraven da se ne vidi kdo je storilec, se pa kaznuje za prekr?ek lastnik ali imetnik pravice uporabe vozila, razen ?e doka?e, da tega prekr?ka ni storil( prilo?i verodostojne razbremenilne dokaze..) Kaj to pomen ?e re?em da je vozil kdo drug more on dat svoje podatke ali tako kot pravi? ti Slivka zahtevam da me izlo?ijo iz postopka ker se ne vidi kdo je vozil.. Pa je to dovolj al bojo zahteval vseeno da nekdo pla?a to kazen...

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja 12 preve? sem prpelal 50 je omejitev.(toleranca radarjev) Tam pr ?rnu?ah ko je najprej 70 pol pa 50.. lih sem mel sre?o ker se po lj vozim ene 3 krat na leto..hjooo...

Ne vem kak bi se dalo uredit z delodajalcem.(Krka). Rabmo met dovolilnice podpisane za sobotno delo...  Sicer pi?e zraven da se ne vidi kdo je storilec, se pa kaznuje za prekr?ek lastnik ali imetnik pravice uporabe vozila, razen ?e doka?e, da tega prekr?ka ni storil( prilo?i verodostojne razbremenilne dokaze..) Kaj to pomen ?e re?em da je vozil kdo drug more on dat svoje podatke ali tako kot pravi? ti Slivka zahtevam da me izlo?ijo iz postopka ker se ne vidi kdo je vozil.. Pa je to dovolj al bojo zahteval vseeno da nekdo pla?a to kazen...

ti lahko po?ljem draft izpolnjen.....................na zs daj mail

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem placal bedno, priznam pa dlsem enkrat uporabil in to uspesno, takrat iz inata ko so zaprli celo ljubljano za k kolesarjenje in sem zadaj pri tebi fasal Radar 4

 

Ena pot iz lj pa se to postavijo radar namesto da sprostijo promet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem placal bedno, priznam pa dlsem enkrat uporabil in to uspesno, takrat iz inata ko so zaprli celo ljubljano za k kolesarjenje in sem zadaj pri tebi fasal Radar 4

 

Ena pot iz lj pa se to postavijo radar namesto da sprostijo promet

a si pijan jebote?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e posebi, ?e pi?e? med vo?njo  :hudicek:


Ma? prav...

?e se ne bo? prito?eval je 150? in 3 kazenske pike. Se ne spla?a zafrkavat, ker dokaz je neizpodbiten - avto je bil tam in hitrost je prekora?ena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e posebi, ?e pi?e? med vo?njo  :hudicek:

?e se ne bo? prito?eval je 150? in 3 kazenske pike. Se ne spla?a zafrkavat, ker dokaz je neizpodbiten - avto je bil tam in hitrost je prekora?ena.

Nope, de? je po njemu padal.....se pozna

 

Dokaz ni neizpodbiten, avto je bil, ni pa dokazan voznik, in o tem govori ta prito?ba, ker ne morejo dokazati prisotnost voznika. Gre pa za odlo?itev posameznika. Pri meni se je ?lo za princip.... :ph34r: da je... enkrat nazaj sistem, ki ne jebe ljudi, ne da se izognem odgovornosti.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, velikokrat se gre za princip.

 

?E bi bil radar postavljen pred ?olo ali vrtcem, in bi te takole ujeli, bi bilo prav, ?e bi dobil dvojno kazen.

 

Ker pa je na fotografiji videti kot da se vozi? nekje po nekem osamljenem in nenaseljenem predelu mimo nekega gradbi??a ali skladi??a, bi se jaz brez slabe vesti ognila pla?ilu, ?e se le da.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, velikokrat se gre za princip.

 

?E bi bil radar postavljen pred ?olo ali vrtcem, in bi te takole ujeli, bi bilo prav, ?e bi dobil dvojno kazen.

 

Ker pa je na fotografiji videti kot da se vozi? nekje po nekem osamljenem in nenaseljenem predelu mimo nekega gradbi??a ali skladi??a, bi se jaz brez slabe vesti ognila pla?ilu, ?e se le da.

Se strinjam za ?ole itd, pa nenazadnje tudi avtoceste, tam je najve?ji kaos, medtem ko je tam najve? tolerance v zakonu.

 

Jaz sem zadnjo kazen dobil v Gr?arevcu, sem omenil tukaj, cca 4 leta nazaj (torej sem brez pik danes) ko sem v Gr?arevec, ki se za?ne ?e v gozdnem nenaseljenem delu bremzal z ma?ino iz 90 na 50, a me je ?e pri 68 par 100m za tablo pobral radar.....zakon je zakon, samo razporeditev nekaterih tabel, naselij, itd je groza.

 

pa se nisem bunil, pa? pla?al ?eprav se ti za malo zdi. V BTCju ki je sigurno najve?ja koncentracija zaposlenih v LJ pa grejo KRETENI zapreti vse glavne ceste iz mesta za kolesarje, celoten promet pa preusmerijo V mesto.....halo????????? In potem na tisti edini cesti ?e pre?ijo...vsi smo zamujali v slu?bo zaradi te organizacije - debelo uro, in to so ?akali ?akali...

Milsim, da jih je takrat tudi Mercator na ?martinki to?il ker so odsekali tudi njih.

 

En primer so na primer omejitve hitrosti v HR, ITA FRA, ?e posebej FRA pred cestninskimi, ki so ?e cestniske, zadnja tabla za omejitev je v ve?ini 100km/h, na primerni razdalji, potem pa vozniki prilagajajo.

Pri nas ima? cel halo kilometer prej in 60/40 ?e kar po?teno pred cestninsko ki je sedaj kao frej. Da o tisti budal??ini da omejitev velja ?e cca 200m za njo ne govorimo.....to so same nevarne cone namesto da bi se pospe?evalo promet....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam za ?ole itd, pa nenazadnje tudi avtoceste, tam je najve?ji kaos, medtem ko je tam najve? tolerance v zakonu.

 

Jaz sem zadnjo kazen dobil v Gr?arevcu, sem omenil tukaj, cca 4 leta nazaj (torej sem brez pik danes) ko sem v Gr?arevec, ki se za?ne ?e v gozdnem nenaseljenem delu bremzal z ma?ino iz 90 na 50, a me je ?e pri 68 par 100m za tablo pobral radar.....zakon je zakon, samo razporeditev nekaterih tabel, naselij, itd je groza.

 

pa se nisem bunil, pa? pla?al ?eprav se ti za malo zdi. V BTCju ki je sigurno najve?ja koncentracija zaposlenih v LJ pa grejo KRETENI zapreti vse glavne ceste iz mesta za kolesarje, celoten promet pa preusmerijo V mesto.....halo????????? In potem na tisti edini cesti ?e pre?ijo...vsi smo zamujali v slu?bo zaradi te organizacije - debelo uro, in to so ?akali ?akali...

Milsim, da jih je takrat tudi Mercator na ?martinki to?il ker so odsekali tudi njih.

 

En primer so na primer omejitve hitrosti v HR, ITA FRA, ?e posebej FRA pred cestninskimi, ki so ?e cestniske, zadnja tabla za omejitev je v ve?ini 100km/h, na primerni razdalji, potem pa vozniki prilagajajo.

Pri nas ima? cel halo kilometer prej in 60/40 ?e kar po?teno pred cestninsko ki je sedaj kao frej. Da o tisti budal??ini da omejitev velja ?e cca 200m za njo ne govorimo.....to so same nevarne cone namesto da bi se pospe?evalo promet....

Takih odsekov je toliko, da jih niti ne moremo vseh nasteti... recimo omejitev 50 km/h skozi Medno je ze ena takih tock... ali pa novozgrajeni ovinek pod motelom Medno... prej, ko ni bilo zapore in je bil ozek most, tam ni bilo omejitve... torej je veljala splosna omejitev 90km/h za ceste izven naselja... Sedaj, ko je ovinek se enkrat sirsi in bolj pregleden, pa je omejitev 70 km/h... Velikokrat je zaradi teh nesmiselnih omejitev potem ob cesti nasranih toliko enih tabel, da se clovek izgubi v njih... vecina zaradi birokracije...

 

Tole je sicer ekstrem... ni pa dalec od vsakdanjika ;)

 

post-10-0-69034600-1476159791_thumb.jpg

 

Pred solami so pa radarji itak vecinoma samo od 31.8. do 2.9. .... in tam so predvsem zaradi medijev...

 

 

Mimogrede... ko je govora ravno o kaznih... Kaj pravite na tole zgodbo >> https://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=107347 :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kje vam ta ideja, da v primeru neznanega voznika kazni ni potrebno pla?at? Tudi ?e gre za slu?beno vozilo, v tem primeru nastrada podjetje. ?e sam ne zmore? dokazat kdo je v doti?nem momentu vozil avto in ne po?lje? njegovih podatkov, potem bo? kazen pla?al ti, ker je nate napisan. Da firma ne more dokazat kdo je voznik je bedarija, ker naj bi se za slu?bena vozila uporabljali potni nalogi mar ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kje vam ta ideja, da v primeru neznanega voznika kazni ni potrebno pla?at? Tudi ?e gre za slu?beno vozilo, v tem primeru nastrada podjetje. ?e sam ne zmore? dokazat kdo je v doti?nem momentu vozil avto in ne po?lje? njegovih podatkov, potem bo? kazen pla?al ti, ker je nate napisan. Da firma ne more dokazat kdo je voznik je bedarija, ker naj bi se za slu?bena vozila uporabljali potni nalogi mar ne?

 

 

To ni res... Ce imas dokazila, da si bil v casu prekrska drugje in ni dvoma o tem, da bi lahko ob tistem casu v vozilu, ni potrebno sporociti, kdo je dejansko vozil, ce je to nekdo iz druzine ... Sklicevati se je potrebno na cetrti odstavek 29. clena Ustave RS iz leta 2008 in 2009 ... Stvar policije oz. redarstva je, da najde, kdo je dejansko vozil ...

 

Ce pa gre za sluzbeno vozilo, pa je zadeva verjetno drugacna ... ker mora biti vsak kilometer pokrit s potnim nalogom in mora biti jasno, kdo je takrat vozil. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kje vam ta ideja, da v primeru neznanega voznika kazni ni potrebno pla?at? Tudi ?e gre za slu?beno vozilo, v tem primeru nastrada podjetje. ?e sam ne zmore? dokazat kdo je v doti?nem momentu vozil avto in ne po?lje? njegovih podatkov, potem bo? kazen pla?al ti, ker je nate napisan. Da firma ne more dokazat kdo je voznik je bedarija, ker naj bi se za slu?bena vozila uporabljali potni nalogi mar ne?

od trenutka slo ustave in velebriljantnega zakona, da so osebni podatki drugih oseb zaupni, kar pomeni, da jih 'ne sme?' posredovati

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.