Skoči na vsebino

Mazda 6 Zvo?niki


dpicul

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

nekje sem zasledil da so original zvo?niki bolj? ?voh kakovosti, in da se da le te zamenjat z dosti bolj?imi brez nekih predelav, oz. kraj?e re?eno pasajo na iste luknje. Ali mogo?e kdo ve kateri zvo?niki so to, in kje si jih da dobiti? hvala

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za info. Ali mogo?e ve, ?e so zadaj zvo?niki istega premera? Rad bi nabavil dvokomponentne zvo?nike z kretnico, kaj mi priporo?ate?

 

?e ima? v avtu Bose ozvo?enje ,ni?.Se ne da zamenjat ni? razen fer?terkerja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali imajo tudi va?e GT-jke 6-ke generacija 1 (morda ?e kak drug paket opreme) v prtlja?niku, znotraj rezervne gume Bose woofer? :P:ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam bose ozvo?enja, mislim da ga ne potrebujem. ?e bi nadgradil ta sistem z bolj?o kvaliteto zvo?nikov, bi bilo dovolj za moje potrebe s twiterji seveda.

 

Enako, jaz sem dodal en ?ip aktiven woofer kar na high input z zvo?nikov, pa je ?e bolje, stock 6 zvo?nikov pa je ?e dost dobro ?pilal, iskal sem le 'donenje' pri ni?jih zvokih, in na?el

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si pa dal zaeno zadevo? Nisi ni? pokazal dons :)

 

sej sem dal link v kaj ste naredili danes

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali imajo tudi va?e GT-jke 6-ke generacija 1 (morda ?e kak drug paket opreme) v prtlja?niku, znotraj rezervne gume Bose woofer? :P:ljubezen:

 

Yes,vse Bose opcije ga imajo.Samo je bolj bogo vse skupaj narejeno in majhen premer zvo?nika,tako da "pumpa" neke mid-base in ne prave base.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.