Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Zadnja dva tedna polna izletov. Kolega nabavil mazdo3 priblizno takrat ko sem se vrnil in sva preprizarila pol Slovenije. Slikali smo bolj malo, smo pa toliko vec vozili. :D

 

Video zadnjega vikenda & se kaj coming soon.

post-8965-0-64472100-1469890299_thumb.jpg

post-8965-0-81656400-1469890472_thumb.jpg

post-8965-0-39342300-1469890490_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to zdej ?e lavfa ....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zamenjaj vlo?ek v klju?avnici el.del. al pa  naredi na stikala 1,2,3   saj ve?  kontakt in pa tipka za zagon ?tarterja :)

 problem re?en ?e je te?ava morda v tem.  o?itno ko vrne? nazaj klju? ni ve? stalnega + ki bi napajal  stvari da avto zlavfa napre.

 

samo ugibam!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zamenjaj vlo?ek v klju?avnici el.del. al pa  naredi na stikala 1,2,3   saj ve?  kontakt in pa tipka za zagon ?tarterja :)

 problem re?en ?e je te?ava morda v tem.  o?itno ko vrne? nazaj klju? ni ve? stalnega + ki bi napajal  stvari da avto zlavfa napre.

 

samo ugibam!

 

 

ne, ne, napaka je v komunikaciji ECUja z benz pumpo, ne regulira tlaka (ko spusti? klju? tlak pade).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ne, napaka je v komunikaciji ECUja z benz pumpo, ne regulira tlaka (ko spusti? klju? tlak pade).

A ni ta pumpa samo za zagon??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem sam za mojo ?e tudi razmi?ljal :P dobra fora...moram nekje dobit te cifre :)

Mi je pa zaenkrat zadek zelo v?e?  :bravo: mogo?e bi pasala ?e meglenka od rx8 (jo ?e nekaj ?asa i??em za sebe).

js sm jih naro?u iz ebaya, so pa od Opla.

 

mogo?e, itak pa ?e ror zadi manjka :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podmladek mazdasev danes na izletu na Jezerskem.

 

Na vrhu srecali cool Imprezo & izredno prijetnega lastnika.

 

Edit: stoti post. Pa ze od decembra sem tu. Bo treba vec spammat. :D

post-8965-0-24812000-1471044710_thumb.jpg

post-8965-0-76175100-1471045006_thumb.jpg

post-8965-0-66770200-1471045007_thumb.jpg

post-8965-0-49983200-1471045008_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.