Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Potem grem lahko kon?no na obisk! Ker rabim plac da lahko z Volvotom obrnem na njegovem dvori??u!  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

vrjame? al pa ne, mam js ?e s primero probleme u?asih :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res - tole bi bilo zanimivo videt v kak?nem videu. Ampak problem je, ker na dragih imajo ?e vsi mal napiljene menjalnike. Je pa seveda veliko odvisno tudi kak?en je ta ro?ni menjalnik - ?e je "po?asen" in ne dovoli hitrega prestavljanja pol si itak takoj v riti in mora? kompenzirat z medgasom, da obrati ne padejo preve? pa ?e takoj zamuja? v desetinkah ob prestavljanju. ?e pa je menjalnik hiter in dovoli hitro pretikanje pol dam hitro roko v ogenj, da 6-stopenjski ro?ni potol?e 4 stopenjsko avtomatiko. ?e zaradi bolj?e razporeditve prestav glede na najbolj?i navor in mo?.

 

Ampak to je teorija... dejasnko bi se res videlo zgolj in samo v praksi.

Nimam pojma, tako sem prebral. Na?eloma dr?i, kar si napisal, ampak ?e ameri?ani, ki so vozili ali tekmovali proti obema menjalnika to izjavili, jim verjamem. Po tovarni?kih specifikacijah je manual hitrej?i in var?nej?i. Ampak tudi za mojega so pisali, da po avtocesti pri 130km/h ne pride? pod 12 litrov (tovarni?ko), pa sem prilezel na 7,9l s tem, da ve?inoma vozim 140-150km/h. To mi pa itak nih?e ne verjame, aerodinamiki navkljub. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tomozuki, a to se zana?a? le na BC ali kak?en drugi prikaz trenutne/povpre?ne porabe? Ker to bi pomenlo podobno potro?njo kot pri tvojem precej ?ejnem dizlarju v 6-ki GG, a ne? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem grem lahko kon?no na obisk! Ker rabim plac da lahko z Volvotom obrnem na njegovem dvori??u!  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

 

I feel you bro :D Jaz najprej na hitro pokukam ko se po drugi strani peljem, se stla?im not, ?ude?no obrnem in pri izhodu obvezno po?oham izpuh :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tomozuki, a to se zana?a? le na BC ali kak?en drugi prikaz trenutne/povpre?ne porabe? Ker to bi pomenlo podobno potro?njo kot pri tvojem precej ?ejnem dizlarju v 6-ki GG, a ne? :)

 

Pe? :) Nimam BC-ja. Nastiskal sem bencin do vrha in potem ?e enkrat doma. Je pa blizu ja. ?parovni dizli... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sovra?im sneg in zimo, ampak Zmaj, tvoji mi(k)sici prav pa?e bela okolica ;)

Ker je lastnik ljubitelj zime, vrjetn zato :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes je bil ?as, da poslikam ?e novosti v 2. vozilu (ljudski voz)...

 

tale radio ima sicer 5 let razlike, in je tudi kar precej bolj?i po odzivnosti in delovanju od Mazdinega... vgradnja pa otro?je lahka... 1 blenda, 4 ?raufi... aja... pa Hardware je bolj?i not... 800mHZ procesor in pa enako WINCE

post-11-0-42297900-1457251273_thumb.jpg

post-11-0-90081900-1457251291_thumb.jpg

post-11-0-98309300-1457251293_thumb.jpg

post-11-0-15004200-1457251296_thumb.jpg

post-11-0-09165500-1457251298_thumb.jpg

post-11-0-95480600-1457251299_thumb.jpg

post-11-0-15912900-1457251302_thumb.jpg

post-11-0-21600400-1457251304_thumb.jpg

post-11-0-12950200-1457251306_thumb.jpg

post-11-0-24359700-1457251308_thumb.jpg

post-11-0-16534800-1457251310_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes je bil ?as, da poslikam ?e novosti v 2. vozilu (ljudski voz)...

 

tale radio ima sicer 5 let razlike, in je tudi kar precej bolj?i po odzivnosti in delovanju od Mazdinega... vgradnja pa otro?je lahka... 1 blenda, 4 ?raufi... aja... pa Hardware je bolj?i not... 800mHZ procesor in pa enako WINCE

 

Torej "lopovom prijazna" izgradnja :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej "lopovom prijazna" izgradnja :) ... 

 

?al res... ampak zato ima avto ?e v originalu alarm vgrajen... seveda tudi z IR senzorji  <_<  :zvizga:  :ph34r:  :harhar:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Poglejmo ji pod kiklo, pri dr. Pelku na operacijski mizi (menjava plati??).  :jupiii:

 

(Simon je komentiral, da kolko so 6-ke GG rjaste napram moji Mazdurini, pa so desetletje mlaj?e od nje ali pa ?e kak?no leto ve?).  :zvizga:

post-185-0-01590300-1458065291_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglejmo ji pod kiklo, pri dr. Pelku na operacijski mizi (menjava plati??).  :jupiii:

 

(Simon je komentiral, da kolko so 6-ke GG rjaste napram moji Mazdurini, pa so desetletje mlaj?e od nje ali pa ?e kak?no leto ve?).  :zvizga:

 

 

amm ampak ne use  :P

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En miatar z obale uva?a te diamond racing steeliese in sm reku da probam kako sezono al pa dve, pri nas jih ?e nism zasledu na mx5.

 

Gewinde zmontirane in nastavljene, prav tako anti roll bar, gume so pa itak top shit in sm prvih 100km ?e prevozil, da se za??itna plast obrabi in za?nejo limat :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zato pa je takih 70% ali še več, koliko je sploh volilna udeležba....vsak je seveda najbolj pameten zase....kot zanimivost, sem zadnjič gledal eno tv oddajo, zanimivo v Indiji imajo 1mrd volilnih upravičencev, 25mio jih sodeluje pri volitvah🤣..in vsak upravičenec ne sme imeti do volišča več kot 2km....heh, imajo kar dela
    • Marčne rdeče številke, ki skrbijo WWW.DELO.SI Prodaja avtomobilov v Evropi prejšnji mesec manjša za tri odstotke.  
    • Taki, ki ne gredo volit, so potem ponavadi najbolj glasni  
    • a to še kdo hodi  
    • VZ5 je res stroj (to je še iz starih audi časov ko so imeli motor z 5 valji), sem imel možnost voziti za njo na lokalni cesti (in se je slišal pravi zvok), potem ob uvozu na avtocesto je bilo bye bye-bye :), je stroj, ki pa tudi stane.....je pa res, da je meni ta voz oblikovno in s tem motorjem res top....je pa res kot si rekel, v tem primeru ti položnice ne uidejo.....jaz sem po pol leta dobil pozdrav iz AT, da naj pošljejo podatke kdo je vozil sl.avto, ko sem bil v Munchen-u in smo me nekje v Avstriji dobili na radar, pa sem vozil samo Š.Scala 1.5T (ki ima sicer samo turbo in 150k, ampak gre ko sneta skira), in zdaj čakam koliko € bodo naračunali....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.