Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Jap mi smo tudi boljsi kot tile novi fantici, ki so napol zenske :D

Recimo za moj okus Calibra, BMW serije 8 ali P406 coupe, e tisto pa so bili lepu avtomobili, da se rece! :)

 

Od novejsih pa mi je najlepsa Rx8 :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo za moj okus Calibra, BMW serije 8 ali P406 coupe, e tisto pa so bili lepu avtomobili, da se rece! :)

Od novejsih pa mi je najlepsa Rx8 :)

Od starejsih ?e honda prelude, alfa 164, prvi volvo s80... nekaj posebnega ima v sebi, vsaj zame, recimo tudi renault safrane ali pa citroen xm...

 

Od novih pa... res je, ni vec avtov z duso... takole na hitro najprej pomislim na novega volva xc90 in s/v90... ne maram audijev, ampak a7 sportback je cudovit... bmw 6gran turismo tudi... da o mb razred s cabrio ne zgubljam besed

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cist jesenska :)
post-5644-0-29470600-1477388223_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo za moj okus Calibra, BMW serije 8 ali P406 coupe, e tisto pa so bili lepu avtomobili, da se rece! :)

 

Od novejsih pa mi je najlepsa Rx8 :)

 

RX-7 FD nesme? pozabit :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

+ ?e ena konkurenca :)

 

065.jpg

Preberi si naslov!

Razen ce si se kam preselu pa micko ubodu.

Brutalno lepa... velik like?

Ok sj zgleda,samo kaj naj bi blo brutalno?

Rabim okulista ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preberi si naslov!

Razen ce si se kam preselu pa micko ubodu.

 

Ok sj zgleda,samo kaj naj bi blo brutalno?

Rabim okulista ?

Ni najlepsa, ni najbolj sportna, ni najprostornejsa, ni najbolj divja (ce sploh je - za kaj takega se pac ne proizvaja v pravem stoletju)...

 

Se mi zdi pa zelo dober kompromis vsega nastetega, pa ?e cesa... in zato, vsaj meni oddaja nek kul vtis, brutalen, lep, vsecen, kakorkoli... dokler se jo primerja z navadnimi karavani, seveda...

 

ja, obstaja tudi nabrit focus, prav tako v karavanski razlicici, golf prav tako... ampak ne da mi nista vsec... ogabna sta mi... tale octavia mi je pa od nekdaj vsec, ze prva rs mi je bla top...

 

Pa nisem nikakrsen vag fan, dalec dalec od tega....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK ok, tile novi avti imajo itak vsi podobne linije zaradi aerodinamike, zaradi pe?cev, 1000 in 1 zakonodaje o avtih nasploh. Kar se du?e ti?e pa ne vem.. Ja, mel sem dosti nov avto, dosti starej?ih, vozil marsikaj ?e. Pa lahko re?em, da nekaj bo na tem, novi imajo tak "generi?en" okus, polno asistenc, mehki volani, kmalu bo obvezen GPS in klic v sili (Opel reklama z bahanjem o tej funkciji naprimer mi gre na kurac).

Brutalen karavan je bil pa v?eraj na Red Bull Ringu, Octavia RS je samo hiter karavan... Pa mi ni Octavia RS napa?en avto, nasprotno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od novih pa... res je, ni vec avtov z duso...

 

Bom mal ?leht... :)

 

Te debate so mi vedno zanimive... Kaj mora avto imet, da lahko re?emo, da ima du?o? Ne mi re?it, poglej Alfe (kar re?e veliko ljudi)...been there, done that...super avto, ve?ji u?itek v vo?nji, kot pri trenutni Mazdi pa ?e te?av nisem imel z njo, ampak vseeno...kaj je tisto, kar avtomobilu da "du?o"? :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preberi si naslov!

Razen ce si se kam preselu pa micko ubodu.

Vem kak je naslov, ampak ko si reku vsaj en avto, ko v originalu dober zgleda, pa sm sam pokazu kir je ?e en tak ko je v originalu zakon! :)

 

Ko se vanj vsede? in se s tabo pogovarja :D tko al pa druga?

Se prav knight rider? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.