Jump to content

Post a recent shot of your car

Create short link


Recommended Posts

Posted

Ko pa vžge, pa pobegne... 😋

  • Like 1
  • Haha 4
  • 3 weeks later...
Posted

Netopirja sem specializiru za makadamske podvige in razmišljam o udeležbi na Camel Trophyju :)))

IMG_20260413_182138.jpg

IMG_20260413_181743.jpg

IMG_20260413_180018.jpg

  • Like 7

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 weeks later...
Posted

DeSUS deževni izlet na Brezje :)

IMG_20260429_150910.jpg

IMG_20260429_150423.jpg

IMG_20260429_150414.jpg

  • Like 9

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 weeks later...
Posted

Pri čarovnici...

IMG_20260507_190012.jpg

  • Like 5

N7rRRL1.jpg

Posted
pred 1 uro je FuManchu napisal:

Pri čarovnici...

IMG_20260507_190012.jpg

V Olimju🤔 

  • Like 1
Posted
pred 45 minutami je Bini napisal:

V Olimju🤔 

Je

N7rRRL1.jpg

Posted
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Je

So že kaj porihtal stvari? 🤔 

Al je še vedno bolj tak, tak... 🥴 

Posted

Kaj te jaz vem. Lani poleti sem bil tam. Vse deluje.

Ker je bil praznik, so otroci imeli posebno vodenje s čarovnico, mi pa smo pili Halerjevo pivo in jih čakali.

  • Like 1
Posted
pred 3 urami je Bini napisal:

So že kaj porihtal stvari? 🤔 

Al je še vedno bolj tak, tak... 🥴 

Tak tak😁

  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Posted

Aha, torej tako je že 25 let razen, ko je bilo na novo. Sem bil velikrat z raznimi otroki tam na vsakih par let in je bilo vedno bolj tako tako.... 🥴 

  • Like 1
Posted

Mene bolj kot to zanima jelenov golaž itd...😁

  • Haha 1
  • Love 1

N7rRRL1.jpg

Posted

O ja. Salamico si pa vzamem za domov.

  • Like 2
Posted
pred 13 urami je FuManchu napisal:

Mene bolj kot to zanima jelenov golaž itd...😁

Na fujtraš jih pa ne:whatever:

Posted
pred 14 urami je Bini napisal:

Na fujtraš jih pa ne:whatever:

Jih tamala vedno 😁

  • Like 1
  • Love 2

N7rRRL1.jpg

  • 3 weeks later...
Posted
pred 7 urami je nHear napisal:

Jadranska magistrala, 24.5.2026 🙂

_5247603.jpg

Ja...sam znaki... 😁

  • Haha 2
Posted (edited)

Z je biu pa na svoji drugi razstavi prejšnji teden:

IMG_20260516_124123752_HDR.jpg

Mazde  pa raje nebi kazal, ker bi bla neprepoznavne rumene barve, se pa vsaj vozi zdaj :D 

Edited by 50keda
  • Like 5
  • Love 2
Posted
pred 11 urami je 50keda napisal:

Kr lepo si jo upedeno s temi felgami  pa nižanjem, I like.

dobro sem trofnu ja 😃

IMG20260523083632.jpg

  • Like 1
  • Love 2
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.