Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e najbolj me moti, da ni mo?no dobit tak?ne s son?no streho. Takeri jo ima. :angry: Druga?e bi jo pa rad videl v ?ivo. Na slikah, recimo, me CX-5 sploh ne gane, v ?ivo pa zgleda kar strupeno. Druga?e pa, ?e bi kupoval novo ?estko, bi izbral kak?no temnej?o barvo. Tale rde?a mi ni preve? v?e?.

 

sej je, sam ma drugo ime: hyundai i40

 

Ma, niti pod razno ne. Mogo?e zadnje lu?i (ki mi niso v?e?) malo spominjajo nanj, to je pa tudi vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno je

 

 

ne vem kaj imajo tak feti? delati stebri?ek na tleh zadaj, da je avto res za 4 in ne za 5, pa karavana kupuje? ravno zarad placa...

 

To je v Swiftu neprecenljivo, ker ima 3je vrat je zadaj podenj cel raven!

Pa res ima presenetljiv ?um vetra?? V moji je ravno to najve?ji plus

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

na japonskem imajo vsi do 180km/h na ?tevcu :P

 

Sej smo gledal fast and furious tokio drift................ :D

Sam kr ven pade?...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po podatkih iz avtobilda je pri podrti klopi prtlja?nik karavanke toliko dolg, kot je pri moji mazduli, s tem da je tanova za 13cm dalj?a od moje. A zna kdo razlo?it situacijo da so novi avti na zunaj ?edalje ve?ji, pritem se jim pa nanoter prav ni? ne pozna. Pa ni samo primer pri mazdi. (si ne morem pomagat ampak ?e kupujem avto imam grdo navado, da se plazim z metrom po prtla?niku)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po podatkih iz avtobilda je pri podrti klopi prtlja?nik karavanke toliko dolg, kot je pri moji mazduli, s tem da je tanova za 13cm dalj?a od moje. A zna kdo razlo?it situacijo da so novi avti na zunaj ?edalje ve?ji, pritem se jim pa nanoter prav ni? ne pozna. Pa ni samo primer pri mazdi. (si ne morem pomagat ampak ?e kupujem avto imam grdo navado, da se plazim z metrom po prtla?niku)

 

lahko je motorni del ve?ji, lahko je kraj?a medosna kljub vsemu, lahko so dali ve? prostora za noge....lahko lahko...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Notranjost mi nikakor ne potegne - sploh tist zaslon?ek je ?isti bruh. Iz generacije v generacijo dizajnersko notranjost nazaduje in ratuje.... Audi. :o

 

Najbolj me pa jezi, da mi je Kia Optima veliko bolj v?e? v vseh pogledih kar se oblikovanja ti?e - sam ?e v vo?nji bi ju moral primerjat. Sploh zdele k ma Kia neke divje popuste, da te pride srednje opremljena Optima 22k?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Notranjost mi nikakor ne potegne - sploh tist zaslon?ek je ?isti bruh. Iz generacije v generacijo dizajnersko notranjost nazaduje in ratuje.... Audi. :o

 

Najbolj me pa jezi, da mi je Kia Optima veliko bolj v?e? v vseh pogledih kar se oblikovanja ti?e - sam ?e v vo?nji bi ju moral primerjat. Sploh zdele k ma Kia neke divje popuste, da te pride srednje opremljena Optima 22k?.

 

saj te bo minilo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav pravi?, da naj kr Kio vzamem... sej cena je res cool

 

Ja vzemi Kio, pa bo? redna stranka po servisih.. (potrjeno od parih prijateljev, ki jim je ?e ?al)

 

Sej ne re?m, linije na optimi so lepe, avto me je fasciniral, ko sem se pa v cityparku vsedel not mi pa deluje takoo cheap.. ni prijeten ob?utek, ?e ko avto miruje..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

manjka tisti "vau"... tut temna me ne vr?e ravno s stola...

 

Kar se kie optime ti?e... v velenju sem zadnji? na servisu (jup... prodajajo tudi kie v isti hi?i) gledal ta avto... sej ne re?em, da ko jo z dale? pogleda? ni slaba, sam od blizu, ko mal potipa? materiale, pa deluje tolk cheap da ni za povedat... pa bolj kot jo gleda?, vedno ve? "pokradenih" dizajnarskih idej najde?... sploh na mondea mo?no vle?e od zadaj, spredaj pa chevroleta-hondo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vzemi Kio, pa bo? redna stranka po servisih.. (potrjeno od parih prijateljev, ki jim je ?e ?al)

 

Hja nekateri so sli?ali zgodbice po kuloarjih, nekateri smo pa Kio dejansko ?e imeli in bli izredno zadovoljni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja nekateri so sli?ali zgodbice po kuloarjih, nekateri smo pa Kio dejansko ?e imeli in bli izredno zadovoljni.

 

tok kot je moj clarus karavan vzdr?al ?e ni noben.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja nekateri so sli?ali zgodbice po kuloarjih, nekateri smo pa Kio dejansko ?e imeli in bli izredno zadovoljni.

 

To je bilo neko?, ko so delali avte druga?e. ;)

Da je vse bolj podobna armatura audi-jevi? To mi je cool, ker mi je avdijeva (bila) do ta nove A3 ena najlep?ih.

Pa si jo poglejte v tanovem A3. :hohoho: Sem najprej mislil, da gledam armaturno od kak?ne da?ije.

Meni je zadnji del III ?e vedno sme?en.?e bi se vsaj dalo dat dol te kromane laj?tice vmes zadnjih lu?i. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bilo neko?, ko so delali avte druga?e. ;)

Da je vse bolj podobna armatura audi-jevi? To mi je cool, ker mi je avdijeva (bila) do ta nove A3 ena najlep?ih.

Pa si jo poglejte v tanovem A3. :hohoho: Sem najprej mislil, da gledam armaturno od kak?ne da?ije.

Meni je zadnji del III ?e vedno sme?en.?e bi se vsaj dalo dat dol te kromane laj?tice vmes zadnjih lu?i. :whatever:

 

?al tudi za mazdo to velja -_-

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.