Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ima ?e kdo kak?ne podatke o merah nove M6, ?e pa res ne bo hatchback-a bo to velika napaka.....

 

Po moje si ne upajo tega narest, ker je to prodajni adut. Lahko binaredili nekajv stilu ?kode Superb, ki je me?anica 4 vratnega in 5 vratnega prtlja?nika v enem avtomobilu.

 

Druga? pa ?e bodo res to ukinili so verjetno tudi mene zgubili kot potencialnega kupca :wacko:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si kar oddahnu ker tale opcija je DOSTI lep?a, hehe. Se tudi sam strinjam da je 4-vratna lep?a kt s 5-imi, hkrati pa veliko manj uporabna, tako da s takim ukrepom bi si le zo?ali krog kupcev, kar pa upam da so ?e sami dojeli. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta spodnji je takeri ?e se ne motim.

 

Tista s traku pa ni dost spremenjena bo?no, me zanima rit, po moje so na?pi?ili lu?i malo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e dobro pogledate meglenke zgornjo in spodnjo re?o hladilnika opazite, da je bolj podobna tisti ?abi na prej?nji strani kot Takeriju.

 

Druga?e zgleda le zaradi kri?r?r barve, ki nsj bi bils tudi novost pri mazdi - tudi v tehnologiji nanosa....kar pomeni spet ?ekast avto na odbija?ih in kletje na?ih li?arjev v iskanju odtenka :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta spodnji je takeri ?e se ne motim.

 

Tista s traku pa ni dost spremenjena bo?no, me zanima rit, po moje so na?pi?ili lu?i malo

 

Takeri pa spet mal druga? zgleda ;)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je podatek to?en naj bi imela kondenzatorje za shranjevanje energije pri zaviranju. Verjetno bo to namenjeno bolj polnjenju elektri?nih porabnikov, ker dvomim, da bo bil zraven ?e kak?en elektromotor :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je podatek to?en naj bi imela kondenzatorje za shranjevanje energije pri zaviranju. Verjetno bo to namenjeno bolj polnjenju elektri?nih porabnikov, ker dvomim, da bo bil zraven ?e kak?en elektromotor :ne vem:

 

Ja za porabnike ja. Obljubljajo do 10% ni:-) jo porabo :-) ...poudarek na DO :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tale je s Facebooka (Mazda DE)

 

Objavljena slika

 

Sicer se pa jutri zacne Motoro Show v Moskvi, kjer bo predstavljena... in slike bodo preplavile internet :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prve slike ze curljajo :)

 

Notranjost:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Zunanjost:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kon?no je spet ro?na postavljena na voznikovi strani :bravo:

 

Na za?etku je bilo to toudi meni malce sme?no ampak sem se navadil, sploh ker je tako la?ji dostop do sredinskega predal?ka, ki ga non stop odpiram (daljinc za rampo, telefon, kartica itd.).

 

Je pa res, da za "ro?na party" je pa nerodno postavljena, ?e je pri sovozniku.

 

 

Druga?e pa bolj kot gledam slike opa?am, da tole ne bo glih revolucija v oblikovanju ampak le evolucija. Mi pa notranjost ni preve? v?e?, ker se ?edalje bolj utaplja v nekem "audi/bmw povpre?ju" neizvirnega oblikovanja. Tud volan izgublja neko prepoznavno samosvojost ampak je ratal enak kot ga majo druge znamke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Je pa res, da za "ro?na party" je pa nerodno postavljena, ?e je pri sovozniku.

 

Se pa sopotnik mogoce bolj varno pocuti, ce ima rocno bolj pri roki :jupiii::aaaaa:

 

 

Druga?e pa bolj kot gledam slike opa?am, da tole ne bo glih revolucija v oblikovanju ampak le evolucija. Mi pa notranjost ni preve? v?e?, ker se ?edalje bolj utaplja v nekem "audi/bmw povpre?ju" neizvirnega oblikovanja. Tud volan izgublja neko prepoznavno samosvojost ampak je ratal enak kot ga majo druge znamke.

Zato je pa vsec ljubiteljem VAG.. vsaj po komentarjih na drugih forumih sodec :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa tale moja (kot na gornji sliki) ni v?e?, ker je malo preve? Fordovska, alla Mondeo npr. :blush:<_<

 

Labi, a tvoja je bila ?ist brez opreme (volan pa ro?na klima - zdele gledam), verjetno je samo simboli?na slika. :hohoho::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e ho?jo za?et nek bolj presti?ni "look" prodajat. Nekomu (tradicionalistom) bo to verjetno v?e?, nam pa ne preve?, ker ravno te bolj ?portni izgledi armatur so bili tudi prodajni adut. Zdaj pa avto zgleda na ven zelo dinami?no, da ne re?em celo rahlo ?portno, na vznoter pa kot en audi - ne vem sam men se tole mal tepe med sabo, ker ?e bi rad imel audija bi kupil Audija.

 

Pa ko bi vsaj vzeli design A6 ali pa A8 ne pa iz A4 - mah kr neki v glavnem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?na verzija nove M6-vsaj meni zelo v?e?na notranjost (?eprav gr?a kot pri moji :jezicek:

-sprednji del- vsaj na slikah in v videu nikakav (prevelika "?e?ka" maska") in ni niti blizu briljantnemu prvemu delu prototipa

stranska silhueta v?e?na

zadnji del spet nikakav.

Splo?ni prvi vtis: ocena 3,5 <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.