Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

A karavanska oblika pa je lepa - pa ne glede na katerega karavana mislim? To je glih tako kot, ?e bi rekel, da je bel dostavni kombi lep - nekako ne gre skupaj. So samo grdi pa manj grdi, so pa seveda zelo uporabni in to je smisel nakupa.

 

Upam, da me do od karavanarjev ne bo zdaj lin?al. :hudicek:

 

Ne, samo res je lep?a.Ker mora? ra?unat, da je limuzina delana skoraj prvenstveno(ali tudi) za ameri?ki trg in se ve, da njihove 6-ke niso bile nikoli bogve kaj oblike.Glih zato, ker sem videl v ?ivo obe obliki sem lahko ocenjeval(za moj okus seveda). :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Konkretna dizlca in karavan zna biti potem kar nekaj ?ez 30.000,00 eur. :unsure: Se bo pa vsaj kmalu (sej se ?e zdej) dalo lahko re?em ?e tastaro s full opremo ?e za lu?tn denar dobiti...sploh tele zadnje TAKUMA al kaj je ?e, z vso opremo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konkretna dizlca in karavan zna biti potem kar nekaj ?ez 30.000,00 eur. :unsure: Se bo pa vsaj kmalu (sej se ?e zdej) dalo lahko re?em ?e tastaro s full opremo ?e za lu?tn denar dobiti...sploh tele zadnje TAKUMA al kaj je ?e, z vso opremo.

 

to je cena za revolution z navigacijo, kar bi moralo biti na koncu cenika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha...samo dizl?ek (mal bolj konkreten) in karavan zna zihr ?e jur?ka, dva gor vr?t? Kaj misli?.

 

Kdaj si pa ti nazadnje cenik 'ta stare' pogledal?

Pa takumi JE s Xenonom opcija....

post-2637-1357653043_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej cene nove ne bodo iste kot stare.

 

baje ja...tale ?e nakazuje tako...po ceniku, popusti bomo pa videli

 

poglej stara:

2,0i GTA 114 / 155 6,9 159 29.890 po ceniku, zgornja je pa bolj?a po opremi in konjenici

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem kaj filozofirate, cenik nove je ze zunaj

imam ga doma, zdaj ga ne morem skenirat, sam cene niso strasne....bolj me motijo tecaji prtljaznih vrat...zakaj noben ne dela vec na amortizrje mi ni jasno

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem kaj filozofirate, cenik nove je ze zunaj

imam ga doma, zdaj ga ne morem skenirat, sam cene niso strasne....bolj me motijo tecaji prtljaznih vrat...zakaj noben ne dela vec na amortizrje mi ni jasno

 

Kaj pa je palca za podstavt?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, to je dobra novica

tak pedal je najboljsi, bmwji majo tko pa se kaksen drug

 

Seat Altea :hohoho: in je zakon

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AH daj no :-) Jaz nisem nobene posebne razlike opazil..Zihr je ?e kaka druga finta :D

 

Ja s petkam lahko vozi? + tempomata ni treba dopla?evati, ker je dovolj en oran?en cegu :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.