Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e bo podobna Insinji bo meni super v?e?na. :aaaaa:

 

To sem napisal v negativnem smislu ne pa da "I like it". :zvizga:

Pa kaj sem vam govoril, da so vse zaj...li, ko so ?li spreminjat prototip, ki je bil raketa od avta in najlep?i od vseh. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem napisal v negativnem smislu ne pa da "I like it". :zvizga:

Pa kaj sem vam govoril, da so vse zaj...li, ko so ?li spreminjat prototip, ki je bil raketa od avta in najlep?i od vseh. <_<

 

S takmu dizajnom kot je bil prototip bi prov izstopala v svojem razredu! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S takmu dizajnom kot je bil prototip bi prov izstopala v svojem razredu! :blush:

 

kot sm ?e na za?etku, ko je iz?el koncept reku, da bo ziher ?ist druga?na od koncepta :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hyundai :hohoho:

linije pa so skor iste kot zdajsnja...edino pri luceh so sli se na slabs

 

A ne da?! Bolj kot gledam bolj se mi zdi, da je zelo tipi?en azijski dizajn. In to ni nujno dobro. :jezicek:

 

Zmaj o Mazdinih konceptih pa ne bi. Predstavijo jih miljav?ent, so sami sebi namen (Kabura, Furai, Ryuga, Taiki in podobne, sem ?el prav gledati novice na forumu) nato pa dajo ven ?isto druga?en avto. Ko malo bolj pogledam pa njhovi modeli ne sledijo kakemu dizajnu kot pri nekaterih avtomobilskih znamkah ampak je vsaka generacija dizajn ?isto v svojo smer s kar dosti druga?nimi linijami in nima s prej?njo generacijo veliko skupnega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

lih zdejle sm se mal poglobil v detajle, ?e primerjate ?e samo lu? in tisto krom linijo iz maske, ki pride do lu?i ugotovi?, da je tale zadeva "fake" v primerjavi s spodnjo ;)

 

Objavljena slika

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko gre samo za renderje...zna biti pa da bo model za rajo in potem kak drag GTA :hudicek:

 

http://www.malaysia-motoring-news.com/2012...doption-of.html

 

ampak videti je da gre za isto linijo samo lu?i so druge spredaj zadaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tisto na prvi sliki zgoraj mi sploh ni v?e?..Ta spodnja slika je pa ?isto nekaj drugega :D

 

jp, ker tudi Mazda Slovenija na Facebooku objavlja slike ravno od te spodnje verzije ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lu?i so vzete od CX-5, primerjava ;) po vsej verjetnosti gre za photoshop ?estice, ?e pogledate vse ostale linije so iste kot pri prej?nji ?estici, pa tut sam znak je preve? raztegnjen

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ta rde?a je grdi Photoshop taka ne more biti saj so pa uradne slike na voljo

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

pa ni podobna korejski jajci zgoraj

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MIMS

27 - 30 August 2012

16th Moscow International Motor Show

Moscow, Russia

 

Tu bo vse znano :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no vcerej sm zvedu da naj bi bila cena podobna zdajsni..ne bo pa 5 vrtne razlicice... koncno so dojel da je 4vratna lepsa.... :D:D:D

 

 

Menda naj bi na trg najprej prisla karavanska razlicica, sele kasneje pa sedan in hatchback.... Ki bi narejena menda na drugacni osnovi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala bogu ,da bo izgledala lep?e, kot na unem zmazku nekje zgoraj.

Sem se pa nasmehnil ob komentarjih spodaj-res dr?ijo. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, sem jo prej?nji teden videl M6 III karavan, ki je ?la skozi Pivko. V o?i mi je padla pa zato, ker je bila prelepljena z za??itnimi (kamufla?a) nalepkami. Tuje reg. tablice in zadaj sem 1000%, da je bil znak od Mazde.

 

Bo?!

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, sem jo prej?nji teden videl M6 III karavan, ki je ?la skozi Pivko. V o?i mi je padla pa zato, ker je bila prelepljena z za??itnimi (kamufla?a) nalepkami. Tuje reg. tablice in zadaj sem 1000%, da je bil znak od Mazde.

 

Bo?!

 

lp

 

 

bi jo mogu slikat ....neki bi ?e istr?u B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.