Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Joj, joj, joj da ti jest ne zacnem nastevati kaj vse vidim na Bledu, ker se tja vsak dan peljem v sluzbo...

Sej verjamem... sploh ne bi za?el ampak to so ekstremi. Tiste majhne neumnosti, ker jih je toliko, kar spregledam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa kaj je s tem folkom??? Grem na kolo,usput pade povabilo na kavo na grad.

 

Guzva za znoret in predvsem zaradi gne?e stopim dol s kolesa in ga potiskam ob sebi... Malo pa tudi zaradi znaka z precrtanim kolesarjem.

 

Hodim ob kolesu;prite?e do mene varnostnik in za?ne rjoveti name da se tu nimam kaj vozit s kolesom. Mu lepo sku?am dopovedati da kolo lepo mirno potiskam ob sebi in da nikomur ni? no?em.

 

Tip se dere.

 

"Ne more? tu s kolom se vozit..." Res je,s kolom se pa res ne morem... Se popravi "s kolesom"... Gamad tudi slovensko ne zna govoriti. Se ne pusti. On bo poklical policijo... Mu re?em da naj,ampak da vpra?anje ?e ga bodo razumeli...

 

Seveda... Jebal sem ga v glavo. Ker je on za?el.... Od kdaj ne sme pe?ec ob sebi potiskati kolesa? Na to mi ni znal povedati...

 

Prav tako mi ni znal odgovoriti ?e ga morda le daje ljubosumje ker se s svojim trebuhom ne zmore vsesti na kolo ali pa morda ne preboli tega,da si takega kolesa ne zmore privo??iti...

 

Pride mimo nek xy tip s nekim (zame) profi fotoaparatom... Da naj zapustim varovano obmo?je... Na moje vpra?anje kdo je on,mi odgovori da je zaposlen na gradu...

 

Mu razlo?im da faking potiskam kolo ob sebi in da nevem koga ogrozam in motim in kaj delam narobe...

 

Njegov odziv (ta je vsaj znal Slovensko): ja,saj vem... Skomigne z rameni.

 

Ko mu re?em da jih je samo ljubosumje ker ne so na son?no soboto v slu?bi mi re?e "a odlo?im fotoaparat pa se bova druga?e menila?" . U?ke so se mi zasvetile... Gro?nja sredi Ljubljanskega gradu... Od tamkaj?njega zaposlenega...

 

No,je odnehal.... Jaz pa izrekel na ves glas vse mo?ne kletvice kar jih poznam...

 

Gamad ena. Medtem ko te na eni strani marsikje sprejmejo kot prijatelja ko si na kolesu,te sredi najlep?ega mesta varnostnik z neznanjem sloven??ine prepri?uje v nekaj v kar ?e sam ne verjame in nek xy tip ti pred turisti grozi...

 

Bravo,slovenija,bravo Ljubljana...

 

Jebat v glavo ?portnike. Ja,res je... Dale? najslab?e izku?nje imam z osebami s prekomerno telesno tezo;tudi tokrat se je to pokazalo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ha,po ve? kot 2mesecih pri?el Radar iz AU. Ko se je sredi no?i zabliskalo je bilo na ?tevcu 111kmh... Omejitev 70kmh...

 

Vem,neumno in nevarno...

 

Kazen 80eur,ni pa nekjer videti koliko sem se dejansko peljal,niti slike...

 

Hvala Bogu,bom malo bolj prizemljen nekaj ?asa za volanom...

 

Pa tako sem hotel prisparati na cestninah po Italiji :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Kranju so vceraj zaradi obnove zaprli most cez Savo pri starem sejmiscu (Obi, Mercator, bivsi bazen,...) ... in menda sploh niso prej nic obvestili obcinarjev (gre za drzavno cesto) ... in cesta bo tam zaprta menda celo do 5. marca 2019  :blink:

 

Razmere_na_cestah_-_Prometno-informacijs

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj popoldne okrog 4h sem sel iz kranja proti Bledu. Stalo je vse do Nakla, tole bo katastrofa v Kranj hodit zj

 

Jaz tudi... okoli petih popoldan sem sel proti Podbrezju ... pa me je presenetila zapora mostu pred uvozom v nakupovalni center (tam, kjer je Mercator, Obi,...) ... in sem lahko samo tam obrnil... in nazaj ter skozi mesto ... Nazaj grede sem sel cez Kokrico ... ker sem videl, da je od Police proti Kranju vse stalo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem zakaj gres most zapreti za obnovo tik pred zimo? Razen ce je res tik pred Genovskim efektom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem zakaj gres most zapreti za obnovo tik pred zimo? Razen ce je res tik pred Genovskim efektom

 

 

Kolikor sem zasledil na FB, naj bi Mestna obcina Kranj zahtevala ponovno odprtje, ker niso nic prej najavili... pa drugacno ureditev obvozov ... 

 

https://www.facebook.com/MOKranj/posts/1892053404244946?__xts__[0]=68.ARBnajeu23fOMkOmW-qGWL2qcFaKIJWYsobBV1rl5hglQwkv-_94gi4NXVb61bmHeDCR38g-HmZgFj4jVnufylWCHx_r_OE19B3lZe40MVUYBftqPdtIx-X6VyQM4AqyqkVZhhBkUqXlRnW9pyWwHRALR688on3fmVaogs8tNLj_HSpnVwKaVA&__tn__=K-R

 

skitched-20180925-115451.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ata se je vrinil pred mene tako, da mi skor odnesel pol levega blatnika. K sre?i sem videl pravi ?as in se mu umaknil na desno ravno toliko, da ni blo karambola.

Zakaj se vozi z odprtim prtlja?nikom ?e nisem ugotovil...

 

4327d16e39ac489e40f4e38211e998ed.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ves da prostore najbolje prelufta? ?e naredi? prepih.....?e posebaj ?e se kadi v njem. Ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dolgo nisem videl, da bi se nekdo vzvratno peljal po odstavnem pasu avtoceste. No, danes je to en izvajal, po tem, ko je falil odcep Lj. ?entjakob.

 

Ko itak nima par metrov najprej ?e enega izvoza, kjer lahko obrne...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre skupaj razen ce je nekdo obrnil dopolnilno tablo na kateri pise dovoljeno za solarje in starse - stoposto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre skupaj razen ce je nekdo obrnil dopolnilno tablo na kateri pise dovoljeno za solarje in starse - stoposto

Itk d ne gre skupaj... Ampak saj marsikaj marsikje ne gre skupaj. Nisem pomislil na to opcijo,nimam pa pojma kaj pi?e na tisti obrnjeni tabli....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itk d ne gre skupaj... Ampak saj marsikaj marsikje ne gre skupaj. Nisem pomislil na to opcijo,nimam pa pojma kaj pi?e na tisti obrnjeni tabli....

Nekak logi?no, ?olska posest je omejena

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj popoldan se je med Goricanami in Medvodami prevrnil slepar ... 

 

https://www.facebook.com/gasilci.preska.medvode/posts/1153138034855593?__xts__[0]=68.ARCF9053YemtnUm2o_sG_lkvtN2DF9c6j4AZybtcnHup1NU5Tqf0XimmrZtMyNfv1ry5SIk3EmCTW5dAUmPfY5qL-jK1gprib3bbyjlPmvl27n1NDWSTjZK-dJ9XzVt4FavivNTxYJJFIj0HdJKbbryyz3ttv18sJSHwV_ymbOgeMSN59TAefg&__tn__=-R

 

skitched-20181008-142840.jpg

 

Verjetno je prehitro pridivjal in mu ni zneslo zvozit ovinka ... mimogrede... omejitev tukaj je 40 km/h ... :) 

 

Se je pa to zgodilo tukaj :

 

Google_Zemljevidi-20181008-143026.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa poznam, pa kar dosti spolzko zna biti tule. Dobro, da ni pri?el kdo nasproti, ker tudi ni ne vem koliko ?iroka cesta.

Cesta je dovolj siroka, ce normalno vozis... marsikdo pa pridivja in seka ovinek... in dostikrat poci... Edino to, da bi se kaksen slepar prevrnil, pa se ne spomnim...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.