Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

?alostno je, da nekateri tako malo cenijo svoje ?ivljenje. Da ni vredno 1 EUR al pa 5 EUR je milo re?eno noro.

Ne tako negativno. ?e tako smo totalno zaje.. prihodnost ?love?ke vrste ker smo uspeli izklopit naravno selekcijo. Vsaj tukaj ji pustimo mo?nost regulacije.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazadnje sem jih imel lu?i na biciklu pri?gane opoldne sredi (zaradi snega) belega dne v petek ko sem v rahlem sne?enju bicikel gonil proti Miklav?u. Se nisem upal biti brez ker tam v gmajni je ?e brez snega moker asfalt prava drsalnica in si ne predstavljam kako je, ?e me nekdo v avtu prepozno zagleda. 

Sam se trudim biti viden, potem me pa ljudje gledajo kot marsovca, ampak tako je pa? na ju?ni strani Alp. V tujini so lu?i na biciklu ki se vidijo tudi podnevi normalna stvar. 

 

Ne zagovarjam biciklistov in njihove ?elje po diskretnosti v temi. Prepri?an pa sem, da je v Slo procent kretenov na dveh kolesih enak tistemu na ?tirih. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In evo, kaj je tocno bilo se ne ve a ob 17:15 je kar zelo temno...

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/kolesar-huje-poskodovan-voznik-pobegnil.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kaj se tu lahko vidi? Mi ne odpre...

Nimas twitterja? Tukaj je se isti posnetek objavljen >> https://www.reddit.com/r/funny/comments/a8zd9e/we_have_finally_found_one/?st=JQ4U6OWE&sh=886625b1 ...

 

post-10-0-77769200-1545808158_thumb.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se peljem danes zjutraj v slu?bo. Pripelje za menoj nekdo in vozi tik za menoj - da sem se ?e resno spra?eval o njegovi spolni usmeritvi... V glavnem, po sedmih, osmih, devetih kilometrih prideva do semaforja. Rde?a lu?. Ustavim in on ustavi za menoj. Tik za odbija?em, dvomim, da bi kdo lahko ?el pe? med avtoma. Naenkrat pa - preblisk! V trenutku, ko se je pri?gala zelena na semaforju, pre?altam v rikverc. :hudicek: Se je zadaj za?elo tako trobljenje in blendanje...

 

V nadaljevanju je bilo nekaj metrov varnostne razdalje ve?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se peljem danes zjutraj v slu?bo. Pripelje za menoj nekdo in vozi tik za menoj - da sem se ?e resno spra?eval o njegovi spolni usmeritvi... V glavnem, po sedmih, osmih, devetih kilometrih prideva do semaforja. Rde?a lu?. Ustavim in on ustavi za menoj. Tik za odbija?em, dvomim, da bi kdo lahko ?el pe? med avtoma. Naenkrat pa - preblisk! V trenutku, ko se je pri?gala zelena na semaforju, pre?altam v rikverc. :hudicek: Se je zadaj za?elo tako trobljenje in blendanje...

 

V nadaljevanju je bilo nekaj metrov varnostne razdalje ve?...

?e bolje pa je , ?e ima? ?e kamero in se ustavis par cm stran... Ves kako besno trobijo in blendajo in nevemkaj ?e vse....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam smo pri?li? Zdaj ti morajo posebej sporo?iti, da je megla...

A tebe po telefonu poklicejo osebno da je 500m pred teboj nesreca?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, kamera ne poka?e kako blizu je bilo tole... pa? tipi?en bmveja?, pa ne glede iz katere dr?ave je. No ja je pa vsaj ?migavec uporabil in to v bmw-glavah pomeni absolutno prednost.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bruka in sramota :(  .

Danes zjutraj, v strogem centru Morav?, v kri?i??u pred biv?o banko (ki nam jo je pred mesecem ukradla EU), z biciklom zalagam ovinek. In zalo?im do tal - ?rte prehoda za pe?ce so bile mastne k svina. Sicer sem bil fajn zadekan z "nagob?nikom" pred usti zaradi mraza, ampak verjetno me je vsseno kdo prepoznal sramezljiv

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, kamera ne poka?e kako blizu je bilo tole... pa? tipi?en bmveja?, pa ne glede iz katere dr?ave je. No ja je pa vsaj ?migavec uporabil in to v bmw-glavah pomeni absolutno prednost.

O tipi?nih bemveja?ih nima smisla izgubljati besed. In potem so tu ?e tipi?ni vozniki drugih znamk, ki cjazijo in se zavedo da imajo stopalko za plin ?ele v trenutku, ko jih nekdo za?ne prehitevat :hudicek: .  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz lepo vozim po avtocestli lepo z tempomatom 135kmh prehitim ?joro k vozi tam 125-130kkmh in lepo naprej z tempomatom, ta me takoj potem dohiti me prehiti se urine pred mano in spet 125kmh, da sem spet moral prehitevat >_> mislim taki nimajo ka??e po?i??ene

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz lepo vozim po avtocestli lepo z tempomatom 135kmh prehitim ?joro k vozi tam 125-130kkmh in lepo naprej z tempomatom, ta me takoj potem dohiti me prehiti se urine pred mano in spet 125kmh, da sem spet moral prehitevat >_> mislim taki nimajo ka??e po?i??ene

 

To gre tud meni na kur...

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.