Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Torej... danes smo se vra?ali iz smu?anja iz Dolomitov.Kdor je ?el kdaj iz La Ville preko prelaza v Corvaro ve, kak?ne so tam ceste(oske,prepadne,vijugaste...).Gremo lepo v koloni,lepo v normalnem tempu, jaz prvi, za mano dva Nemca, pa ?eh... In je bil strm klanec navzdol, rahla ravninica in potem oster ovinek. In vidim dva idiota, ki se spravita prehitevati. In pred ovinkom, ko vidita, da prihaja nasproti kombi, se vr?eta notri pred mano na centimetre tako, da sem moral skoraj blokirati in nemec za menoj je komaj ustavil. Za centimetre je ?lo. In kdo sta bila ta dva pacienta-budale? Dva ljubljan?ana, ena je bila celo srebrna nova Mazda 6.Ne vem, kaj sta pridobila s tem prehitevanjem, a bi lahko naredila totalno ?talo.

Tudi po avtocesti so bili vedno v glavni vlogi slovenceljni, ki so vozili mimo delovi??, kjer je omejitev 60km/uro ?ez 100.Pacienti pa ne vedo, da Italijani pridno po?iljajo kazni domov, ker je tam postavljenih to?no 5 stacionarnih radarjev, ki delujejo 24 ur /dan.

Res sramota od nekulturnih slovenskih voznikov.Pa pacient postojnskih tablic (valjda z audijem),ki se je cijazil 110 po prehitevalnem pasu in ni cedil, ?eprav so mu blendali. Se je samo umaknil na desni pas, pustil par avtov mimo in zopet na prehitevalni. To je ta kultura vo?nje po slovenskih cestah... bljak.Pa smo kritizirali italijane in romune v?asih.Oni so proti na?im pravi vzorni vozniki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav je da Slovenci tam vozijo tako nekulturno, jim vsaj malo vrnejo za tisto njihovo obna?anje pri nas.

Sorry, ampak tudi pri nas na na?ih cestah so na?i pacienti za volanom vodilni v neumnostih in nekulturi. ?al. Potem dale? ni nobenega in potem ?ele pridejo na vrsto razni romuni, bolgari in ostali. Na italijanskih cestah enako.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav je da Slovenci tam vozijo tako nekulturno, jim vsaj malo vrnejo za tisto njihovo obna?anje pri nas.

To?no tako, ?e oni po?iljajo svoje idiote k nam, je edino prav, da ?e mi na?e idiote k njim... case closed.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, ?e oni po?iljajo svoje idiote k nam, je edino prav, da ?e mi na?e idiote k njim... case closed.

Samo res ne vem, kje vi vidite italijane, da delajo ka?in pri nas. Jaz vidim ve?inoma na?e prepotentne?e z kao nekimi hudimi suvi in avti, doma pa verjetno nimajo za krompir.

In Boss, ko gre? kdaj v itijo ti privo??im par na?ih idiotov, da te spracvijo v nevarnost,ko ?e odobrava? idiotsko obna?anje in vo?njo.Sicer pa tudi na smu?i??ih ?e vihajo nosove nad na?imi centralnimi prepotentne?i.Edinega, ki aem videl, da so legitimirali karabinjeri je bil na? janez.In ?e ta ga je imel pod kapo, baje

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker jaz ?e nisem videl makaronarja ki bi skozi trojanske predore vozil 100. ?e ima staro pando pa na maksimalni kolikor sploh avto?ek zmore. Verjetno je razlog isti kot je razlog zakaj tovornjakarji pri nas na avtocesti delajo piz...je - vedo da v Slo se pa to da ker ni zadosti nadzora.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res ne vem, kje vi vidite italijane, da delajo ka?in pri nas. Jaz vidim ve?inoma na?e prepotentne?e z kao nekimi hudimi suvi in avti, doma pa verjetno nimajo za krompir.

In Boss, ko gre? kdaj v itijo ti privo??im par na?ih idiotov, da te spracvijo v nevarnost,ko ?e odobrava? idiotsko obna?anje in vo?njo.Sicer pa tudi na smu?i??ih ?e vihajo nosove nad na?imi centralnimi prepotentne?i.Edinega, ki aem videl, da so legitimirali karabinjeri je bil na? janez.In ?e ta ga je imel pod kapo, baje

Zakaj mi jih privo??i?? ... jaz ti ne bi kaj takega nikoli privo??il, ne idiotskih slovenceljnev ne iditotskih italijanov, avstrijcev in drugih cestnih veleumov.

 

?e bi bil zloben bi ti recimo razlo?il kako sta ti v Dolomitih tista dva z LJ tablicami videla situacijo. Ker si bil vodja kolone s KP tablico sta si ziher v glavi rekla " glej ga primorca, mal snega zagleda pa gorskih ovinkov pa ?e ne zna vozit". Verjetno bi tud Nemca prehitela pa ?eh sam niso imeli jajc, so pa vseeno pizdili v nemo?i. :lol: :lol: :hudicek: :hudicek: :hudicek:

 

Ne me zdaj lin?at, sej se sam zajebavam, ker itak ne vem kako je zgledalo (bi bilo dobro da kupi? kamero, da vidmo te idiote). Druga? pa ?e enkrat idioti so vsepovsod in razlagat, da so nekateri bolj?i vozniki kot drugi je ?isti nonsens - je pa marsikdaj situacija iz o?i nekoga drugega lahko videti ?isto druga?na. ?e se spomnete Lojza, smo bili zanjga vsi ostali vozniki navadni divjaki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za take bolnike jo pa podprem takoj

Se strinjam, ?e samo pobeg s kraja povzro?ene nesre?e je zame indikacija za vsaj do?ivljenjsko prepoved voznje, kaj ?ele v kombinaciji z vsem na?tetim. Tu pa? ni kaj za razmi?ljati...

 

Jebemu mater... Tlele jst dostikrat te?em po sihtu...

 

Sicer z odsevnim jopi?em,?elko in NIKOLI ?ez zeleno ?e mi je kaj sumljivo,ampak vseeno...

 

Nekateri so res samo za pod giljotino...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, takle model, ki v avtu preva?a "zavitke z belim prahom" se gotovo ni pripeljal s kak?nim Cliom ali Saxojem. In ?e ima Audi, ima absolutno prednost, to smo na tem forumu ?e ugotovili. Torej sta kriva pe?ca, da sta stopila pred avto "nem?ke premium znamke". Dobro, dovolj sarkazma...

 

Kakorkoli, verjamem, da ?e je imel "zavitke z belim prahom", da se ni ustavil... In ?e so ti zavitki res to, kar policija misli, da je, bo mo?akar dobro pla?al dobrega odvetnika, pa bo primer kmalu zaklju?en: dva sta pod zemljo, naj po?ivata v miru, res pa ni potrebe, da ?e on gnije v kak?ni zatohli celici, ?e ima pa ?e toliko denarja za porabit. Aja, sem rekel, da je dovolj sarkazma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no? Men se zdi primerno? 8 let bo dobil zato ker je dva povozil in ubil, alkohol in pobeg pa bosta navrgla ?e dodatni 2, mamila in ?e je bil zadrogiran pa ?e 2. Tako da 12 let ga kar ?aka in mislim, da je taka kazen kar dovolj visoka.

 

Mislim, da sem v tej temi ?e vsaj 20x napisal - tudi ?e imate zeleno na semaforju ne kot teleta ?ez cesto, opazujte okolico, predvidevajte, da se lahko zgodi kaj takega. Ni nujno da gre za divjaka, lahko nekomu za volanom rata slabo, infarkt, zaspi ali kaj podobnega. Upam da ne bo kdo tega zapisa dojel kot opravi?evanje povzro?itelja, gre le zato, da pre?ivite in to je bistveno bolj pomembno kot zakonsko in na papirju imeti prednost. Ta papir in ta zakon te ne re?ita, ?e vedno si mrtev ali pa invalid, tako da pamet v roke in o?i na peclje ter opazovat promet in ne bulit v telefon in podobno. Statisti?no so ravno prehodi za pe?ce najbolj nevarni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z drugim delom se popolnoma strinjam Boss,prvi del pa ne komentiram ker nisem sodnik. Dodal bi samo ?e tole,da je v predpisih, ko se prebli?a? prehodu se prepri?aj ?e je varno iti ?ez cesti??e in ga pre?ka?. Dandanes to naredi samo ?e moja generacija 10 let gor dol,drugi pa samo nekaj bluzijo po cesti,pa ?e zraven telefonirajo. To se ne nana?a na ta dogodek,da bo jasno. Ko gledam te mlade,ne vse ampak veliko je takih ko so pe?ci so brezbri?ni,ko pa vozijo pa takim trobijo na ful! Zoom zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, a vi malo bluzite?

 

"ko se prebli?a? prehodu se prepri?aj ?e je varno iti ?ez cesti??e in ga pre?ka?"

 

Pe?ca sta pri?la z njegove leve, torej sta polovico cesti??a ?e pre?kala. Kar pomeni, da je rde?a lu? svetila ?e nekaj ?asa in se ni ?ele pri?gala. Pi?e pa tudi, da "po?kodbe, ki so nastale na vozilu, na drogu javne razsvetljave in polo?aj pe?cev, ki ju je odbilo kar 50 metrov stran od mesta tr?enja, ka?ejo na to, da voznik ni vozil s predpisano hitrostjo 60 km/h."

 

Kako naj se torej prepri?amo, ?e je varno? Pogledamo, ?e od Kranja do Grosuplja ni nikogar na cesti in potem pre?kamo? Saj ne re?em, pe?ci in kolesarji imajo velikokrat samomorilska nagnenja, ampak tokrat mi pa ne valit krivde na pe?ca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ne branim voznika nikakor, ampak a ni imel niti luci prizganih, saj ja vidis da nekdo leti proti tebi. Pa ceprav imas zeleno.

 

Se strinjam z Bossom, zelena luc je prevec samoumnevna. Koliko posnetkov smo tu videli ko se gre namerno (brez alkohola in drog v rdeco?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.