Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Tega more? vzet, je ?e cenej?i...jaz sem dal za prvi servis 110 eur + svoje olje. Gre ga pa cca. 4,25 se mi zdi...

https://www.mimovrste.com/motorna-olja/webhiddenbrand-mazda-motorno-olje-dexelia-ultra-5w30-1l?src=sug

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te cene za 1 servis so drage! Pokli?i na servis in vpra?aj ?e ti dajo olje po ceni olja kot ga ti dobi?. In ti ga bodo dali po ceni 7,5 EUR/liter. V avto pa gre mislim da 4,2 litre. Jaz sem dal za 1. servis na poobla??enem servisu 130 EUR.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V prirocniku za uporabo je vse napisano ... in sicer tocneje na strani 6-25 

 

skitched-20180503-195214.jpg

 

Hvala.

Liter takega olja stane 7.5eur: http://www.motornaolja.com/produkt/mazda-original-oil-ultra-5w-30/

 

Me zanima koliko ga oni zara?unajo...a ga lahko na?eloma s sabo prinesem?

Tega more? vzet, je ?e cenej?i...jaz sem dal za prvi servis 110 eur + svoje olje. Gre ga pa cca. 4,25 se mi zdi...

https://www.mimovrste.com/motorna-olja/webhiddenbrand-mazda-motorno-olje-dexelia-ultra-5w30-1l?src=sug

 

Super, tudi jst bom kar svoje olje prinesel ker te cene so too much kar oni zahtevajo. Kje si ga servisiral?

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trbovljah-Kr?i?nik. Ko sem se pogovarjal koliko ti oni ra?unajo 1 l se mi zdi da je reku tam 17-18 eur na liter :). Tako da se spla?a svoje olje zraven prinest. Jaz sem si tudi filter kabine sam zamenjal, dobil sem ga za 8 eur, zamenja? pa ga v 2 minutah. Zdaj ko bom imel 2 servis si bom ?e zamenjal filter motorja, tudi sam...14 eur je cena...zakaj bi jim tam pla?eval za 2 minute dela mnogo preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trbovljah-Kr?i?nik. Ko sem se pogovarjal koliko ti oni ra?unajo 1 l se mi zdi da je reku tam 17-18 eur na liter :). Tako da se spla?a svoje olje zraven prinest. Jaz sem si tudi filter kabine sam zamenjal, dobil sem ga za 8 eur, zamenja? pa ga v 2 minutah. Zdaj ko bom imel 2 servis si bom ?e zamenjal filter motorja, tudi sam...14 eur je cena...zakaj bi jim tam pla?eval za 2 minute dela mnogo preve?.

 

Uhhh dobro oni ruknejo mar?o gor:)...sem odgovoril Interclasu da prinesem olje s s sabo in me zanima kaj mi odgovorijo - javim:)

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rezultat je sicer za en d..., ampak vsaj rje se ve? ne vidi. :)

 

Uhh upam da pri manj ko leto dni starem avtu ne bo kar rja se pojavljala ali? Barva je za en k.... Avto vedno perem ro?no da ja ne bo hologramov vidnih, ampak jih je vseeno kot da bi v pralnici pral avto:/

 

 

Takoj prodam ta jajca in nazaj na ?kodo :lol:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe jaz imam isti problem z barvo...se pravi da nisem edini...samo sem ?e malo s ?opi?em porihtal...moja je modra barva in se tudi zelo vidi pa moti me...vseeno je ne menjam za nobeno ?kodo :) va?no je da drugo dela kot mora :) . Me pa res zanima ?e je dvoslojna barva kaj bolj?a...manj ob?utljiva (rde?a pa machine grey)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe jaz imam isti problem z barvo...se pravi da nisem edini...samo sem ?e malo s ?opi?em porihtal...moja je modra barva in se tudi zelo vidi pa moti me...vseeno je ne menjam za nobeno ?kodo :) va?no je da drugo dela kot mora :) . Me pa res zanima ?e je dvoslojna barva kaj bolj?a...manj ob?utljiva (rde?a pa machine grey)?

 

Po moje sta manj ob?utljivi ker sta najdra?ji:)

 

Interclass mi je odgovoril da lahko prinesem s sabo olje in potrdili da je pravo olje Dexelia Ultra 5w30, sem ga naro?il za 5,7eur/liter hehe:

 

?e bo kdo v kratkem rabil, link:

 

https://www.mimovrste.com/motorna-olja/webhiddenbrand-mazda-motorno-olje-dexelia-ultra-5w30-1l?src=sug

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap to je to...res je dobra cena in ga tudi sam naro?ujem na mimovrste...pri?para? cca. 50 eur ?e svoje olje prinese?  :prstgor: .?e bo nalsednji avto Mazda (kar je velika verjetnost :) )kupim z dvoslojno barvo zagotovo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so se pa na kromirani obrobi na sprednji maski tik ob levi lu?i pojavili majhni mehur?ki. Ima kdo s tem kak?ne izku?nje in nasvet kako jih odpraviti?

 

Avto je star cca. 2 meseca in me zadeva po?teno moti.

 

Odpraviti??? Pelji ga v salon kjer si ga kupil in ga pusti tam dokler ti ga ne po?timajo, tako bi jst naredil.

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj pol leta se ?e vozim z mazdo 3, pa se mi ?e nikoli niso vklopile prometne informacije. TA imam vklopljeno.

Kdo ve, kaj bi lahko bil razlog? Mora? poslu?ati radio, da se ti vklopijo? 

 

Je res, da na steklu (spredaj) po zakonu ne sme? imeti nosilca za telefon ali ?esa drugega? Da na steklu ne sme biti ni?esar?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj pol leta se ?e vozim z mazdo 3, pa se mi ?e nikoli niso vklopile prometne informacije. TA imam vklopljeno.

Kdo ve, kaj bi lahko bil razlog? Mora? poslu?ati radio, da se ti vklopijo? 

 

Je res, da na steklu (spredaj) po zakonu ne sme? imeti nosilca za telefon ali ?esa drugega? Da na steklu ne sme biti ni?esar?

Glede TA... Na DAB+ TA menda ne deluje v SLO... na analognih postajah pa deluje...

 

Glede nosilca na steklu... Nisem se slisal, da bi kaksen tak zakon obstajal... Logicno je recimo, da tak nosilec ne sodi direktno v vidno polje pred voznikom... ampak ob strani pa ne vidim problema glede tega...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede nosilca na steklu... Nisem se slisal, da bi kaksen tak zakon obstajal... Logicno je recimo, da tak nosilec ne sodi direktno v vidno polje pred voznikom... ampak ob strani pa ne vidim problema glede tega...

Zadnji? sem se peljal z enim znancem, ki mi je povedal, da lahko dobi? kazen za uporabo takega nosilca. Menda je to sli?al od policista.

Ne vem pa, ?e je res...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje sta manj ob?utljivi ker sta najdra?ji:)

 

Interclass mi je odgovoril da lahko prinesem s sabo olje in potrdili da je pravo olje Dexelia Ultra 5w30, sem ga naro?il za 5,7eur/liter hehe:

 

?e bo kdo v kratkem rabil, link:

 

https://www.mimovrste.com/motorna-olja/webhiddenbrand-mazda-motorno-olje-dexelia-ultra-5w30-1l?src=sug

Ker je v akciji ga nameravam kupiti za mojo CX3 (bencinski motor 2.0 G 120). Prvi servis imamn konec julija. Je to olje za moj avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes prevzel avto iz prvega servisa - Interclass Ljubljana. Cena 117eur z mojim oljem + updatal softwer + oprali so (zunaj in znotraj) mi ?e avto, tako da sem zelo zadovoljen s servisom. Da o prijaznosti in ustre?ljivosti sploh ne govorim, ker so super :jupiii:

Y.O.L.O. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.