Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

A zdaj pa rabi? za v gara?o zapeljat pripet pas? Nikoli in nikdar se ne vozim naokoli brez pripetega pasu, ampak tale z gara?o je pa res budala?tina.

Teli novodobni avti so pa res eno s..Pa ?e pla?a? elektronsko ro?no zato da ima? potem same probleme. K sre?i je moj tabornik nima, ima pa ?e vedno nekaj zadev ki bi jih moral izklopit.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elektronsko rocno placas ja ... tako kot tisto ?old school? na zajlo ;) ... Se nisem videl novega avta, da bi bil brez rocne... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govora je o 'samosprostitvi' rocne ko speljes, takrat rabis pas, ce pa nisi pripet potem pa noga na bremzo in prstek na gumb, elektronski, ne un na koncu palice ro?ne :)


Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdaj pa rabi? za v gara?o zapeljat pripet pas? Nikoli in nikdar se ne vozim naokoli brez pripetega pasu, ampak tale z gara?o je pa res budala?tina.

Teli novodobni avti so pa res eno s..Pa ?e pla?a? elektronsko ro?no zato da ima? potem same probleme. K sre?i je moj tabornik nima, ima pa ?e vedno nekaj zadev ki bi jih moral izklopit.

 

Eksploziv v zra?ni blazini ti zlomi vrat na popolnoma isti na?in ?e je avto v gara?i ali na cesti. Tudi pri 15km/h.

 

Obstaja razlog zakaj umre bistveno manj ljudi v avtih te dni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eksploziv v zra?ni blazini ti zlomi vrat na popolnoma isti na?in ?e je avto v gara?i ali na cesti. Tudi pri 15km/h.

 

Obstaja razlog zakaj umre bistveno manj ljudi v avtih te dni.

Pri tej hitrosti se ti pa AB ne bo sprozil. Nad 30 ali 35 na uro deluje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja moras biti pa res umetnik, da to naredis veeden izpita. Zakaj se potem zvok za neptipetega zacne tam pro 10 ma uro sele?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni kupijo avto pa ne vejo kaj kupijo, ?e navodil ne preberejo tako da sploh ne vedo kako kaj deluje, potem jim je pa vse brezveze in brez potrebe vse ima kak smisel a ne! Ni vse denar pa ga kupi?(avto) in potem.... Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je super....navodila pa morem malo pograjat, ker polno stvari manjka, oz ni vse opisano.

Kaj pa ni opisano? Predvidevam, da mislis na tisto tanko knjizico, ki je samo kratek pregled? Celoten prirocnik je na voljo v elektronski obliki >> https://www.mazda.si/kupujem-imam/lastnosti-izdelka-and-prirocniki/ ...

 

https://www.mazda.si/handlers/TwedlePdfDownload.ashx?u=%2Fmedia%2Fmazda%2F4a2ef_Mazda3_Navodila_za_uporabo__8FQ6-EE-16I-SI%2BL_Edition1_web_OM.pdf&f=Mazda3_Navodila_za_uporabo__8FQ6-EE-16I-SI%20L_Edition1_web_OM.pdf

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ja mislil sem na kratka navodila za uporabo, ki sem jih dobil zraven avta in kjer pol stvari manjka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tisto je tako, kot ze na njej pise - kratek pregled... Celoten prirocnik ima preko 700 strani... in ga vecina itak nikoli ne pogleda... Pomoje, da ce vprasas trgovca, kjer si kupil avto, lahko dobis tudi celoten prirocnik v papirnati obliki... Drugace pa ga iz zgornjega linka shranis... Na voljo je tudi preko aplikacije My Mazda na mobilniku...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi pri prejsnjih mazdah vedno dobil "tadebelo" buklo ... pri zadnji CX-5 pa samo kratek pregled... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi pri prejsnjih mazdah vedno dobil "tadebelo" buklo ... pri zadnji CX-5 pa samo kratek pregled... 

Aha ?paranje - neverjetni so. Priro?nik se nujno rabi, sploh ko gre kaj narobe si v tistem trenutku te?ko pomaga? z nekimi online re?itvami sploh, ker se zadeva navadno zgodi v vukojebcih brez online dostopa. Razen, ?e je to prepu??eno vsakemu, da si zdaj sam sprinta cel priro?nik in ga da vezat ter si naredi knji?ico. Ampak ko da? uza avto 30 jurjev EUR in da niso tolk, da bi ti dal zraven priro?nik - slaba poslovna praksa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha ?paranje - neverjetni so. Priro?nik se nujno rabi, sploh ko gre kaj narobe si v tistem trenutku te?ko pomaga? z nekimi online re?itvami sploh, ker se zadeva navadno zgodi v vukojebcih brez online dostopa. Razen, ?e je to prepu??eno vsakemu, da si zdaj sam sprinta cel priro?nik in ga da vezat ter si naredi knji?ico. Ampak ko da? uza avto 30 jurjev EUR in da niso tolk, da bi ti dal zraven priro?nik - slaba poslovna praksa.

Jaz osebno imam raje v digitalni obliki, kjer lahko z iskalnikom najdem tisto, kar me zanima... Sicer pa brez panike... Kolikor vem, ga lahko dobis pri prodajalcu, ce reces... Eni ga ocitno dajo zraven, drugi ne... Imas pa te najnujnejse zadeve v kratkem prirocniku.. Verjetnost, da bos v neki vukojebini brez signala rabil navodila, kako se recimo programira polozaj sedeza... ;)

 

Pa napisat, da das 30 jurjev za avto, pa niso tolk, da ti zraven dajo prirocnika se mi zdi malo populisticno napisano... Veliko je takih, ki bi radi popust tukaj, popust tam... zastonj zraven to in ono ... potem se pa nekje mora poznat, da trgovci zacnejo sparat :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda se ne kvari!Do takrat pa kolikor gledam forum ga ve?ina sploh ne odpre,?e ve?ino osnovnih podatkov ne poznajo! Eni ste pa pravi maherji"vsaka vam ?ast! Mogo?e vas bom kdaj potreboval,ko se mi M3 "pokvari"hahaha.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kdo pravi da potrebuje? navodila za uporabo ko se ti mazda pokvari? Takrat rabi? servis, ne navodila. Navodila potrebuje? ?isto preprosto zato, da ve? kako kak?na stvar funkcionira oz. kak?na je specifika pri tvojem avtu. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.