Skoči na vsebino

Slovenski avto leta 2020


Jest

Priporočeno sporočilo

Eni svoj zasluzen denar zapravijo za ene stvari... drugi za druge... tretji svoj zasluzen denar raje "kupckajo" v nogavici... cetrti pa kupujejo drage avtomobile s tujim denarjem :)  ... pac smo si razlicni ...  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno svoj zasluzen denar zapravijo za ene stvari... drugi za druge... tretji svoj zasluzen denar raje "kupckajo" v nogavici... cetrti pa kupujejo drage avtomobile s tujim denarjem :)  ... pac smo si razlicni ...  :P

?edalje ve? ljudi ?ivi na kredit oz. preko svojih realnih zmo?nosti, meni recimo na kraj pameti ne pade, da bi se za pleh zapufal. Kredit bi pri?el v po?tev le za nepremi?nino, ampak to imam na sre?o dobro po?timano. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... to "s tujim denarjem" je bilo drugace misljeno :) ... Na kredit, lizing ali podobno... je se vedno treba odplacat... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mensezdi da tu na forumu nismo reprezentativen model slovenskega kupca, ljudi ki sploh ne spremljajo dogajanja na podro?ju plehovja je ve?ji del populacije. Tem je namenjen ?ov z govejo muzko, imenovan izbor avta leta, pa? da malo predrami populacijo da ima ?e 10,1 leto star avto in da je treba iti v najbli?ji salon.

 

Naziv avto leta pripomore kak?en procent k prodaji, prav dosti pa ne, kar vpra?ajte spomladi ?e bo kdo ?e vedel kateri je avto leta 2020, ?e bo vsak 15i vedel, bo veliko.

 

Meni osebno gre trend avtomobilizma nekam v zelo napa?no smer. Dela se na obliki, na vsebini pa kurckej. Sploh ti laptopi v avtih na katerih svr?uje populacija kot da sedaj bo pa vozila ladjo iz vojne zvezd namesto avta, so velik korak nazaj v smislu varnosti. So pa bistveno cenej?i kot fizi?ni gumbi, tako da ja, bo ve?ji profit in dalj?a jahta. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mensezdi da tu na forumu nismo reprezentativen model slovenskega kupca, ljudi ki sploh ne spremljajo dogajanja na podro?ju plehovja je ve?ji del populacije. Tem je namenjen ?ov z govejo muzko, imenovan izbor avta leta, pa? da malo predrami populacijo da ima ?e 10,1 leto star avto in da je treba iti v najbli?ji salon.

 

Naziv avto leta pripomore kak?en procent k prodaji, prav dosti pa ne, kar vpra?ajte spomladi ?e bo kdo ?e vedel kateri je avto leta 2020, ?e bo vsak 15i vedel, bo veliko.

 

Meni osebno gre trend avtomobilizma nekam v zelo napa?no smer. Dela se na obliki, na vsebini pa kurckej. Sploh ti laptopi v avtih na katerih svr?uje populacija kot da sedaj bo pa vozila ladjo iz vojne zvezd namesto avta, so velik korak nazaj v smislu varnosti. So pa bistveno cenej?i kot fizi?ni gumbi, tako da ja, bo ve?ji profit in dalj?a jahta.

Tokrat se pa strinjam s tabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat se pa strinjam s tabo.

Za razliko od ponavadi se tudi jaz strinjam. ?e posebej glede laptopov v avtih. In kar je majbolj zanimivo, to bolj privla?i stare konje in malo manj stare kot pa mladino.Mladi ra?unalnike in telefone - ja, v avtih pa ?im bolj enostavno in priro?no. To so besede prodajalca avtov,mojega dobrega kolega.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nas osnovni clio letnik 2000 ima funkcijo, da ko imas vklopljene brisalce spredaj, in potem das v rikverc, se sam vklopi zadnji brisalc...tega mazda 6 se zdaj nima, ce se ne motim :)

 

Slabost je edino pozimi. Marsikateri je ?e skuril motor?ek zadaj zaradi primrzjenega brisalca.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slabost je edino pozimi. Marsikateri je ?e skuril motor?ek zadaj zaradi primrzjenega brisalca.

Glej kaj Ma xsara (glej moj post malo visje). Zdj bi dal unega ?tajerskega smajlija, pa ga moj telefon (ki ni telefon leta 2020) ne najde.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nas osnovni clio letnik 2000 ima funkcijo, da ko imas vklopljene brisalce spredaj, in potem das v rikverc, se sam vklopi zadnji brisalc...tega mazda 6 se zdaj nima, ce se ne motim :)

Men je bila ta funkcija tudi v?e? pri VAG-u ampak ni? ve?, ko mi je na slu?benem odtrgalo pol gumice, ki je primrznila na steklo. Spredaj sem o?istil steklo zadaj sem rekel, da ga bo itak gretje odtajalo. Pri?gem sprednje brisalce, dam nehote v rikverc in hrsk pa je ?la gumica zadnjega brisalca.  Pol sem bil pa ?ist brez brisalca zadaj in verjetno je vsakemur jasno, da to pri HB-jih in karavanih spada pod rubriko "must have".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ravno zato, ker v?asih je zadaj tako svinjsko, da bi bilo potrebno najprej po?pricat ne pa da zadeva zaru?i po polsuhi svinjariji in samo ogabno razma?e, da ne re?em, da taka svinjarija dodobra uni?uje metlico brisalca. Tako, da po eni strani je super, po drugi pa ravno kontra. Se pa strinjam s tabo Alex, da je vseeno bolje imeti nadzor in se sam odlo?iti kdaj spro?iti zadnji brisalec. Avtomatsko je sicer OK v 95% primerih, v tistih 5% je pa lahko eno sranje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja zdaj?nja ?koda scout je dejansko avto brez du?e, ni? ne re?e samo dela.

Mazda je bila povsem druga?na, cel kup enih debat a bo a ne bo, pa skrbi, pa ne?nega prigovarjanja, pa... Uglavnem, avto z du?o. Za ljubitelje avtomobilizma ki jim je to hobi. Tako kot je hobi ljubiteljem oldtajmerjev da se morajo kar naprej ukvarjat s svojimi ljubljen?ki. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem imel 2.5 V6 alfo...kar dost okvar ampak zakon avto

 

Moja zdaj?nja ?koda scout je dejansko avto brez du?e, ni? ne re?e samo dela.

Mazda je bila povsem druga?na, cel kup enih debat a bo a ne bo, pa skrbi, pa ne?nega prigovarjanja, pa... Uglavnem, avto z du?o. Za ljubitelje avtomobilizma ki jim je to hobi. Tako kot je hobi ljubiteljem oldtajmerjev da se morajo kar naprej ukvarjat s svojimi ljubljen?ki. 

moras specificirat, mazda 6 GG

GH ki jo imam zdaj ze skoraj 9 let pa je povsem brezhibna. Cisto nasprotje prve serije.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem imel 2.5 V6 alfo...kar dost okvar ampak zakon avto

 

 

 

moras specificirat, mazda 6 GG

GH ki jo imam zdaj ze skoraj 9 let pa je povsem brezhibna. Cisto nasprotje prve serije.

Mah, to je vse odvisno, kako avto vzdr?uje? in kako se z njim pogovarja?. Jaz do sedaj sem imel probleme edino z pe?ojem.

Francozi definitivno odpadejo z mojega spiska za?eljenih avtov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja zdaj?nja ?koda scout je dejansko avto brez du?e, ni? ne re?e samo dela.

Mazda je bila povsem druga?na, cel kup enih debat a bo a ne bo, pa skrbi, pa ne?nega prigovarjanja, pa... Uglavnem, avto z du?o. Za ljubitelje avtomobilizma ki jim je to hobi. Tako kot je hobi ljubiteljem oldtajmerjev da se morajo kar naprej ukvarjat s svojimi ljubljen?ki.

 

Ah, saj bo bolje... ko zamenja? avto, ki bo imel du?o.

V bistvu, o zavesicah se hitro kon?a debata. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alfa; kraljica odstavnih pasov, al kako ?e pravijo?

 

?ala.

Bmw-ju pa nekateri re?ejo nem?ki Alfa Romeo. :zvizga:

 

(moja najljub?a znamka je itak ?e zmeri Mazda in se ne obremenjujem s trenutnim voznim parkom, hehe). :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hecam se to glede kraljice o.pasov... Se strinjam z Alexom,da je to predvsem odvisno od lastnika, vzdr?evanja ipd...

 

Pa? trg je poln starih alf (novih itak ni), zmahanih od mulcev, ki se zdivjajo z njimi, vzdr?ujejo pa ne... Saj enako stari opli, citroeni,bmwji ipd.so isti smorn ...

 

Sam sem imel lancio in ?eprav je bila ogromno na servisu, lahko to pripi?em zgolj in samo prejsnjim lastnikom in meni,ki sem ?el na vrat na nos v nakup avta, kjer je prevladala emocija in ne razum.

 

In tako kot nekdo pravi "nikoli ve? Francoza" (Francoz= francoski avto), se je meni ta izku?nja tako zagabila,da ne kupim ve? rabljenega avta in sem na tisti strani,ki pravi "raje nov Clio za 11jurjev,kot 4leta star golfov razred za isti denar z ve? opreme". Zame je najbolj?i avto tisti,ki Me pripelje na bajk turo in to najla?je dose?em z novim avtom,ki je hkrati dovolj ugoden ,da se mi ni treba zapufati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.