Skoči na vsebino

Kapitalni cepec


mazda6ska

Priporočeno sporočilo

Sicer se nisem imel namena ogla?at, ker se mi zdi tema popolni nesmisel in bi se lahko na ?isto vse forume avtomobilisti?nih znamk prijavil in izlil svoje ?ustvene probleme s ceste, me je pa tole kr dost zmotil:

Moja 6 leti 250 km/h.

 

:notworth:

Obto?evat druge kako s k***em opletajo naokoli in se ?e malo za tem hvalit kako je pa tvoj velik, si vsekakor zaslu?i pohvalo ali priznanje. Ker smo na internetu, si lahko nagrado vsak poi??e sam, pa nj bo to 5minutni ogled pla?e bahamov al pa pol urni ogled vsebin za odrasle :prstgor:

 

Skratka ostanite v ro?ah :punk:

 

ps. js se pa ?e vnaprej opravi?ujem, ?e bom po kak?nih luknah ali le?e?ih vozil (pre)po?as..nimamo vsi terencev pa tud avta mi je mal ?koda :harhar:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne ?elim nabijat objav, ?e manj komentirat situacijo, ki je nisem videl na lastne o?i in je ne morem sodit.

 

V preteklosti sem tudi sam (verjamem, da nisem edini tule gor) mnogokrat vozil nekaj 10kmh preko omejitev (po naseljih vseeno bolj po pameti), kasneje me je konkretno prizemljila zverinska kazen in 9KT, od takrat naprej vozim po omejitvah (v naseljih najraje uporabim tempomat, da zihr ne bo ?lo kaj prehitro). Situacija, ki me lahko pripelje do dodatnih kazenskih to?k je pa tak?na, ko kak?en dreka? pelje 45 namesto 90kmh, kolikor je omejitev izven naselja. No v tem primeru sem zmo?en narediti kak?no neumnost. :harhar: Ali pa po AC (po mo?nosti v no?nih urah), da 2.3 motor?ek vsaj malo zapoje in zadiha. :D

 

Odkar sem ?lan ARAG-a, me vsi spra?ujejo, ?e sedaj divjam po cestah, pa jim kar hitro odgovorim, da nisem zato postal njihov ?lan, da bi bil imun na :policaj: ter s tem ogro?al ?ivljenja drugih, pa? pa mi je v?e?, da imam neko asistenco v primeru dolo?enih nepo?tenih zadev, ki se mi lahko zgodijo kot udele?encu v prometu (kjer ob?asno vlada velik kaos). <_<

 

KER SE MI ZDI TOLE DOKAJ PRIMERNA TEMA, APELIRAM NA VAS, DA V SEPTEMBRU ?E POSEBEJ PAZITE NA ?OLARJE, KI SO PONOVNO NA CESTAH, SAJ SO NEKATERI ZBEGANI KOT OV?KE IN TI LAHKO SKO?IJO PRED AVTO BREZ KAK?NIH PREDHODNIH ZNAKOV. ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak ?ak ?ak... Ti njega obtu?uje? 180 ki jih ni mel ker se NE DA imet ker so neteri ljubljan?ani ?e ne ve?ina tako zateranih v tek 99 al pa 100 na ?tevcu da men ofne pisker... ti pa pol pove? moja gre pa 250... zdej pa se lahk sam posipa? s pepelom ker sei dejansko probal kolk gre...

 

Drugo... LAHKO SE OGLA?A TISTI ki ?e NIKOLI ni prehiteval v ?karjice al pa pohodil gasa ko ga kdo razpizdi... Sej jz tu prehitevam cik cak da me kdo kdaj tak ko zan? prehiti pa pred mene v slu?benem avtu z kri?i zdravstva in mi ka?e sredinca... so what? pa? ma taka oseba probleme sama s seboj ker o?itno sam ne more al pa ne zna tko vozit... enostavno sem dal desni ?migavc pa okol njega na 180-190 kjer ni ve? sledil simple...

 

In tudi s svojo mazdo kdaj pocikcakam pa pohodim gas ko kak IDIOT ?veka po telefonu in vozi 90 na obvoznici... TAK?NI SO ZA KAZNOVAT ne edn ko opazuje promet okol sebe pa pelje hitrej...

 

Kaj pa tisti ko se vozijo na praznem voznem po prehitevalnem...?? pa se kljub blendanju in vo?nji 120 ne umakne... in ga prehiti? po desnem ker 8km ne da placa?? Kaj bo? na to porekel...??

 

Se tudi jaz z ?rno mazdo CE tabljic vnaprej opravi?ujem... ?e pa nam ima kdo za povedat kaj... 8.9.13, kamni?ka bistrica mamo cel dan ob ?evapih za debatirat kak kdo vozi...

 

?e je kak tak ko ni NIKOLI kr?il se pred njim POSIPAM S PEPELOM... Pa da vidim kdo bo dokazal svojo nedol?nost...

 

Do takrat pa bom vozil tak ko vozim ker v svojih 50.000-60.000km na leto opazim ve?je debile, mongoloide, zabite?e, polizance in pozerje kot sem sam... In ?e lahko re?em veliko bolj varno vozim kot tisti... Glede na to da TOK TOK TOK v zadnjih 5 letih in skoraj 300.000km nisem povzro?il ali bil udele?en v nobeni nesre?i... Lahko pa samo re?em da sem jih prepre?il ve? kot 10...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obto?evat druge kako s k***em opletajo naokoli in se ?e malo za tem hvalit kako je pa tvoj velik, si vsekakor zaslu?i pohvalo ali priznanje.

 

Ej, hecal sem se, no :-).

 

?ak ?ak ?ak... Ti njega obtu?uje? 180 ki jih ni mel ker se NE DA imet ker so neteri ljubljan?ani ?e ne ve?ina tako zateranih v tek 99 al pa 100 na ?tevcu da men ofne pisker... ti pa pol pove? moja gre pa 250... zdej pa se lahk sam posipa? s pepelom ker sei dejansko probal kolk gre...

 

Vse ostalo - no comment ... vsak se lahko ogla?a, o tem ali onem. To, ali sem kdaj ?el v ?karje ali ne, ni faktor.

 

Glede avta in 250 km/h - pizda, a vam je vsem sarcasm detektor crknil? :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugo... LAHKO SE OGLA?A TISTI ki ?e NIKOLI ni prehiteval v ?karjice al pa pohodil gasa ko ga kdo razpizdi...

 

Jaz se ne bom ogla?al, ker se mi zdi vse skupaj pretirano. Naj Lumpi nalo?i tisti svoj posnetek, pa bomo potem kak?no rekli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tisti ko se vozijo na praznem voznem po prehitevalnem...?? pa se kljub blendanju in vo?nji 120 ne umakne... in ga prehiti? po desnem ker 8km ne da placa?? Kaj bo? na to porekel...??

 

 

Da je to grozno in da jim je treba takoj avto bek vzet ... Sploh, ?e to po?nejo v bli?ini razcepov avtoceste in podobno ... tam res ni tega za delat, ker je treba letet mimo ko z avijonom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da je to grozno in da jim je treba takoj avto bek vzet ... Sploh, ?e to po?nejo v bli?ini razcepov avtoceste in podobno ... tam res ni tega za delat, ker je treba letet mimo ko z avijonom.

 

ne to po?nejo na relaciji kranj - ljubljana in slovenske konjice - maribor...

 

in ne ni mi sarkazem crknil sam mal mi vzkipi ko nekdo za?ne drugega kurcat ko je zih kdaj sam tak vozil... zanima me kaj je ve?ina pri 20ih po?ela z avtom...

 

Lumpi nalo? da vidm teh 180 na obvoznici ker me bega sam ne morem ve? kot 140 ker me takoj kak ljubljan?an zajebe ker ne ve ali pa nima ali ne zna uporabljat vzvraatnih ogledal... in ne ni to za kruh mazat ampak ko spreminja? smer ali dela? manevre tja pogleda? kak je un za tabo lep ko ti blenda ne kak si ti lep... pa ?enske ko se ?minkajo mimo izvoza Vi? pa mimo be?igrada tip ki si je mozolj stiskal... :rolleyes:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej je po btcju strasila rumena mx5, hvalabogu je zamenjala lastnika, upam, da bo kmalu tudi bela 323f (prej je bla tud grdo zrihtana rdeca 323f), drifti, cviljenje sred dneva > not cool

 

in ni isto kot da gres 160 po avtocesti, za tele izredne pametne tukaj :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in ne ni mi sarkazem crknil sam mal mi vzkipi ko nekdo za?ne drugega kurcat ko je zih kdaj sam tak vozil... zanima me kaj je ve?ina pri 20ih po?ela z avtom...

 

A te zanima tudi, ali so nam starej?i te?ili, nas izobra?evali, prijazno opominjali? Aja, to pa ne ...

 

 

 

 

in ni isto kot da gres 160 po avtocesti, za tele izredne pametne tukaj :)

 

 

Tudi mene pri Lumpiju ni motilo, da je bil hiter, konec koncev vi?ina prometnih kazni odseva "te?o" hitre vo?nje. So pa problemati?ni pojmi, kot je "prileteti v rit" in "razmetavanje ?ez oba pasova". To pa ni ve? zabavno, sploh, ?e se dogaja v okolju, kjer je ve? vozil razporejenih na kratki razdalji.

 

Skratka - nehite jokcat, Lumpi naj pa pa? neha na javni cesti zganjat nor?ije, ki tja ne sodijo.

 

Jaz bom pa nehal te?it in se ukvarjat z otro?kim vrtcem. Tisti, ki razumejo, itak razumejo. Drugi pa pa? ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni se reseno.. Koliko x moram se povdarit da me ni neslo cez 2 pasa in nisem izsiljeval sledecih vozil. Ker ravno zaradi tega plesanjaa in izsiljevanja vseh vozil me ima zda polovica foruma za kapitalnega divjaka... Zadevo si cisto prevec napihnil in vrgel slabo luc name in posledicno na celoten klub.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni se reseno.. Koliko x moram se povdarit da me ni neslo cez 2 pasa in nisem izsiljeval sledecih vozil. Ker ravno zaradi tega plesanjaa in izsiljevanja vseh vozil me ima zda polovica foruma za kapitalnega divjaka... Zadevo si cisto prevec napihnil in vrgel slabo luc name in posledicno na celoten klub.

 

Dj posnetek gor da vidmo...:) turbo lumpi norc pa pol...:P

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu Lumpi ti pa nima? sre?e! ?e avto ne stoji pred gara?a,in ko po?tima? ti vr?e ?ep za olje ven,pol spet stoji in ko kon?no po?tima? gre? en điro pa si da? mal veselja ......evo pa te ?e ?infajo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni se reseno.. Koliko x moram se povdarit da me ni neslo cez 2 pasa in nisem izsiljeval sledecih vozil. Ker ravno zaradi tega plesanjaa in izsiljevanja vseh vozil me ima zda polovica foruma za kapitalnega divjaka... Zadevo si cisto prevec napihnil in vrgel slabo luc name in posledicno na celoten klub.

 

 

?al nimam posnetka, kako je to zgledalo, ko sem vozil za tabo in sva se s kolegom skoraj dr?ala za glavo zaradi tvoje vo?nje.

 

Slabo lu? si vrgel ti, in ti to dobro ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dobr aaaa se to lahka ?e preboli sred tedna smo pa ?e zmer se navija stara pizdarija.....kok novih sem ?e moral gledat po cest in kok novih sem/o ?e naredl? :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pripravite si kokice in kokakolo, udobno se zleknite na naslonja? in navijte zvo?nike do konca (no ali pa raje ne) ker prihaja 17o nadaljevanje filma fast anf fourious, z vratolomnimi prehitevanji ter razmetavanje ?ez 2 pasova, kateremu sledi ?e diagonalno izsiljevanje useh udele?enih vozil v prometu:

 

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro Lumpi vzorna vo?nja ni bila. Pri vklju?evanju, kar ?ez vozni pas na prehitevalnega, potem pa mazdi6ski sploh nisi pustil, da do konca prehiti in ?e nebi on zabremzal bi bilo ?e bolj tesno, potem si ?el ?ez polno ?rto na vozni pas pogledat ?e gre dalje. Nadaljevanje je pa bilo pa? normalna ?iva vo?nja. Razmetavanja ni bilo videti.

 

Po pameti naprej pa omisli si kaki raceland, ko je le mo?no.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni te razmetavalo, ampak je ?lo na centimetre, mazdi6 se zahvali, da je bil toliko bolj pozoren in razumen, da je zabremzal.

 

Umiri se ker tole ni samo neprilagojena hitrost.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.